Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2014. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne znam kao se to ponašate. Ko neka deca, majku mu... briga me mnogo za vaše osećaje kada samo trolujete ovde. Ne zanima me ni da li neko usisava, pegla ili samo provocira.. to nema veze sa temama.
    I sve jedno te isto... imate osećaje i dosta više.
    Ivane napiši još jednom taj pogrdan nadimak, baš ga pretera!

    Jel vam je dosadno kod kuće? Izađite napolje lepo vreme, uradite nešto, peglajte ponovio isti veš, samo dosta sa glupostima!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Nesto ne vidim nacin kako mozete da mi zabranite da ga zovem onako kako ja hocu. Mozete da editujete postove ako vas ne smara, i to je sve. Prica se i za Feda sve pa nista. Batalite me
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by proudNolee View Post
        Volim ovu obostranu nervozu pred neko finale
        Ma to je normalna nervoza igra se finale, pa jos Role i Nole
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Originally posted by Ivan Piper View Post
          Nesto ne vidim nacin kako mozete da mi zabranite da ga zovem onako kako ja hocu. Mozete da editujete postove ako vas ne smara, i to je sve. Prica se i za Feda sve pa nista. Batalite me
          Ivane, nemoj se ponasati kao dete, sta ti je tesko da napises Djokovic
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Novak bi trebao ad pobijedi, ali to je Rodzer Federer. Novak je i pored odlicne igre pokazao odredjenu mentalnu ranjivost. Protiv Federera ce ga to kostati meca. Zato, ako zeli pobjedu, treba da returnira kao protiv Iznera i da izbjegne mentalne padove.

            Vec obim do sada je Novak pokazao da su ga poceli prerano otpisivati.
            Ima mentalnu slabost Djokovic, ali ima je i Federer. Prvi set nije od tolike vaznosti jer je ovo sporija podloga i trebalo bi se Federer brze umoriti. Na Djokovica je da izvrsi pritisak na Federera, a za to mu treba koncentracija. Bez obzira na formu Federera ja u ovoj fazi njihovih karijera nikako njega ne mogu videti kao favorita.
            Neka pobedi ko bude bolje odigrao i bez manje pritiska, ali mislim da poraz Djokovicu moze dosta nastetiti, a sa porazom ili pobedom Federer u ovaj deo sezone nista ne dobija ili gubi.
            Vezano za RG i tempiranje forme ... mozda onaj ko zna kako se to radi nema problem sa time. meni Novak ne deluje kao neko ko 'zna' da to radi. Prvo je do pristupu igre, a i do podloge.

            Comment


            • Originally posted by Niki View Post
              Ima mentalnu slabost Djokovic, ali ima je i Federer. Prvi set nije od tolike vaznosti jer je ovo sporija podloga i trebalo bi se Federer brze umoriti. Na Djokovica je da izvrsi pritisak na Federera, a za to mu treba koncentracija. Bez obzira na formu Federera ja u ovoj fazi njihovih karijera nikako njega ne mogu videti kao favorita.
              Neka pobedi ko bude bolje odigrao i bez manje pritiska, ali mislim da poraz Djokovicu moze dosta nastetiti, a sa porazom ili pobedom Federer u ovaj deo sezone nista ne dobija ili gubi.
              Vezano za RG i tempiranje forme ... mozda onaj ko zna kako se to radi nema problem sa time. meni Novak ne deluje kao neko ko 'zna' da to radi. Prvo je do pristupu igre, a i do podloge.
              Prvi set je od ogromne vaznosti u best of 3 mecu, a ne znam odakle se pojavljuje ova pirca da se Role tako lako umara?
              Sve se cesce i cesce potencira ta prica, a on nikad nije imao problema sa fizickom spremom
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • http://www.atpworldtour.com/News/Ten...valry-New.aspx
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Nole nije svoj u poslednjim danima a Federer pokazuje da godine nisu problem. Na ovom turniru su obojica pokazali i uspone i padove. Ali zasluzeno su u finalu.

                  Sve u svemu mec ce biti ekstra zanimljiv. Steta je sto necu moci da ga pogledam ali sta cu... Englezi prate tenis samo kad Marej igra. U to sam se uverio .
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Nadam se dobrom finalu i ocekujem pobedu Novaka u 2 seta.

                    Sent from my ZTE Blade Q Mini using Tapatalk

                    Comment


                    • Ноле је одиграо први сет и мислио да је Federer стао и предао се, када је Ноле стао а ... навалио, ...није стао и мислио да је готове већ је навалио и није давао прилику да се Ноле поврати... ко ће издржати тај психолошки притисак вечерас, питање је за све, па и за њих саме... сигурно ће од прве лопте да глуме сигурност и победнички став, али сигурност у ударцима ће показати ко фолира, а ко је прави... играчи то одмах осете и гњече подчињеног до задњег поена... ако обоица буду стабилна и не попуштају, онда гледамо меч године....меч одлучује екстра ударац... коме ће остати свежине за екстра ударац при крају меча?
                      Last edited by miloolja; 16-03-14, 15:54.
                      sigpic

                      Comment


                      • Role je mnogima zamazao oci svojim partijama na ovom turniru, ali da se ne lazemo, nije on prikazao nista posebno, najbolje pokazuje mec protiv Dolgoa, koji je bukvalno sam sebe unistavao, Rodzer je ladnjaka mogao samo da mu baca na reket i Dolgo bi opet izgubio.

                        Velika Novakova prednost je, pored spore podloge, njegov put do finala, tj. nacin na koji je dosao do finala, pogotovo ovaj mec sa Iznerom.
                        Rodzer je uvek velika motivacija i sigruno je da Novak zeli da se "osveti" Roletu za poraz u Dubaiju. Ocekujem, najzad, koncentrisanog Novaka tokom celog mece, eventualno jedan slabiji servis gem po setu.
                        S druge strane, naravno, ako Roleta ne bude isao servis u gadnom je problemu i sanse su mu minimalne.

                        Role vise nikada ne moze da bude favorit kad igra protiv Novaka, jasno je i zasto.

                        6:3 6:2
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Ne znam...moje misljenje je da veceras nece biti neizvjesno..Ili ce Nole da ga izdominira totalno ili ce biti suprotno.Niko ne moze da pretpostavi u kom pravcu ce ici mec,to sigurno.


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Hoce li biti vetra ?

                            Ako bude, samo da mec ne lici na onaj iz Majamija od pre nekoliko godina. Ono je bilo ocaj ocaja.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Prognoza je za 2PM po njihovom vremenu oko 30 stepeni i 8km/h vjetar.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Prvi set je od ogromne vaznosti u best of 3 mecu, a ne znam odakle se pojavljuje ova pirca da se Role tako lako umara?
                                Sve se cesce i cesce potencira ta prica, a on nikad nije imao problema sa fizickom spremom
                                Govorim o konkretnom mecu, a ne generalno i govorim sa aspekta Djokovica jer je nazalost njegova igra problem. Znaci sa njegovog aspekta gubitak prvog seta ne bi smeo znaciti gubitak meca. Nikako na sporijoj podlozi kakav je IW gde uvek moze nametnuti svoju igru sa konstantno dobrim strpljivim izmenama sa osnovne linije. U takvom slucaju sasvim je normalno da sa Federer brze umori i da prednost bude na strani Djokovica. Federer se ne umara sto podrazumeva i pad koncentracije a ne samo fizicki umor, kada nametne svoju igru. Ako Novak to dozvoli tokom dva ili tri seta onda kriza je na vise razina. Federer je u sasvim dobroj formi ali u vakvom meci i sa vakvim protivnikom, pa i na vakvoj podlozi Novak bi morao biti favorit. Ali...

                                Comment

                                Working...
                                X