Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2014. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by proudNolee View Post
    Da nije domaći teren ne bi se uopšte brinula, ovako me malo brine to što će publika da bude na njegovoj strani pa će to da ga nosi
    Da je DC u pitanju bilo bi tipa 6:3 6:4, ovako ce biti zajebano, iako nikako ne bi smjelo da bude
    sigpic

    Comment


    • Moram da smislim kako cu da izbjegnem gledanje tog meca
      Ali kako je Gulbis dopustio sebi da pusti brejk, nije mi jasno.

      Comment


      • A Novak kako nije navikao da je publika protiv njega.
        Dobija ovog Novak lagano.

        Comment


        • Originally posted by proudNolee View Post
          Da nije domaći teren ne bi se uopšte brinula, ovako me malo brine to što će publika da bude na njegovoj strani pa će to da ga nosi
          Da nije domaci teren ne bi ni stigao tako daleko.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by mareliverpool View Post
            Da nije domaci teren ne bi ni stigao tako daleko.
            Upravo ono sto sam rekao, sad ga gledamo, i nema ga do sledece godine.
            link

            Comment


            • Originally posted by 80Vlado View Post
              Ova paralela za kraj je bila samo za ove znalce što ne vide ništa dalje od servisa.

              Comment


              • Originally posted by 80Vlado View Post
                A Novak kako nije navikao da je publika protiv njega.
                Dobija ovog Novak lagano.
                Isner na americkim atp turnirima x Novak 2:0

                Comment


                • Meni nikako nisu jasni ovi Ameri (Fish, Blake, Isner). Igraju dobro na svojoj turneji a poslje ih nema nigdje.
                  Da li to njih toliko zaboli za ostatak svjeta? Da, definitivno puca im .....

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Da je DC u pitanju bilo bi tipa 6:3 6:4, ovako ce biti zajebano, iako nikako ne bi smjelo da bude
                    Novak kao neko ko ima odličan retern ne bi trebao sebi da dopusti da ga muče ovakvi kao Izner, ali pitanje je kakav će taj retern sutra da bude
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Hoces li prestati vise da vredjas igrace?

                      Smatraj da ti je ovo poslednje upozorenje!!!

                      Sent from my HTC, posto mi se moze
                      Bojana da li si primetila komentare iznad, pre mog. Po cemu se razlikuju?

                      Da li se ovde na forumu primenjuju dvostruki arsini ili pravila vaze sa svakog clana isto?

                      Pak mozda za drugare, prijatelje vaze druga pravila, da znam samo?

                      No, anti tenis je ovoga puta pobedio.
                      Gulbis mnogo gresaka gde je iz otvorene razmene morao da dobije poene.

                      Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Evo baš pogledah i ja te komentare iznad i nikakvog vrijeđanja igrača nije bilo, osim naravno Isnera, pa i sa tvoje strane. Na čast je onima koji to rade.

                        Comment


                        • Od ovog nerviranja, i grickanja noktiju sam ogladneo, i strasno mi se jede slanina
                          link

                          Comment


                          • Originally posted by 80Vlado View Post
                            Evo baš pogledah i ja te komentare iznad i nikakvog vrijeđanja igrača nije bilo, osim naravno Isnera, pa i sa tvoje strane. Na čast je onima koji to rade.
                            Reče neko ko pominje Gubaša Drvosječa je zanimanje, težak posao. De ti nama reci šta očekuješ od sutrašnja 2 meča, malo proanaliziraj koje su prednosti a koje mane sutrašnjih protivnika.

                            Comment


                            • Izner, dva meča u Americi, dva mastersa, oba rješio u svoju korist.
                              Teško je reći ne bi smio§ Nole imati problema.
                              Neka dogura do TB, jedan servis će se ranije izvuč na FH i eto belaja
                              Svakako je Isner umjetkin za Karla i Miloša, onaj kik, svaka mu dala....

                              Comment


                              • Brejk za brejkom, nikako Flavia da potvrdi brejk koji prethodno napravi, a set nikako da se zavrsi

                                Sedmi brejk za redom.. drugi put servira Flavia za set

                                I naravno, novi brejk Malo je masila zicere, malo je Li imala srece = TB. Krecemo sa mini brejkom

                                Ajooooj, razigrase se u TB-u, i na kraju duplom greskom Li poklanja set Flaviji.. no svaki poklon je dobrodosao. Brava Flavia
                                Last edited by p4p1; 15-03-14, 04:50.

                                Comment

                                Working...
                                X