Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2014. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam za koga bi sad navijala, nešto me ne raduju ni Izner a ni Gulbis
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Originally posted by proudNolee View Post
      Ne znam za koga bi sad navijala, nešto me ne raduju ni Izner a ni Gulbis
      Sa Gulbisom Novak bar moze uci u razmenu...
      Ali normalno da ne moze biti lagan protivnik u polufinalu Mastersa
      Last edited by Zzz; 14-03-14, 22:20.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Kakve veze ima Anderson sa Benetoom?
        A odgovor, jeste, Anderson je makar pogadjao polje
        Nije bilo tebi upuceno Bojana, pronacice se vec oni kojima jeste ;)



        Originally posted by Borhes054 View Post
        Daj Žiko ne preteruj. Možeš igrati onoliko inspirativno, koliko ti to protivnik dozvoli, a u ovom meču to Beneteau nije bio u stanju danas da ispuni.
        Bas tako...

        Originally posted by Johnny View Post
        Koliko se na kraju zadrzao Nole ?
        Trening plus 8 minuta ;)



        Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Bolje da prodje Gulbis, zbog samog meca i Novakovog ritma. Nije Nole sav svoj u poslednje vreme, raspolozeni Izner je poslednje sto mu treba.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Ovakav sam meč i očekivao, više nego rutinski. Jedina zamijerka, uslovno rečeno, je veliki broj neiskorištenih brejk lopti. Sledeći meč će sigurno biti zahtijevniji.

            Gulbis - Izner, nadam se pobjedi Gulbisa.
            Last edited by ognjen; 14-03-14, 22:32.

            Comment


            • Originally posted by Maxx-a View Post
              Udruzenje ovih sto samo "zele" bolji mec
              sigpic

              Comment


              • Za Novak najbolje je da Gulbis prodje, njega moze da mu udje u glavu i da ga iznervira i natera na greske, dok ako Johna krene servis bice pakleno za Novaka, a znajuci kako koristi BL ne daje prevelike nade taj eventualan mec sa Isnerom.
                OVAKO

                Comment


                • Вероватно је време било одвратно за игру и глупо је тражити више, уосталом ни Бенето у просеку није никада овако лоше играо, али други играч света, а до скоро и први две године узастопце би морао да има сигурнију руку пред полу-финале где ће бити паклено, а за меч са Фекијем и да не причам....

                  иначе Андерсон је играо страшно први сет и сигурно.... ако си гледао меч?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by proudNolee View Post
                    Ne znam za koga bi sad navijala, nešto me ne raduju ni Izner a ni Gulbis
                    Pa za Gulbisa naravno. Gulbisa moze da brejkne i dva puta u toku seta dok Iznera tesko da moze i jednom. Novak po pravilu uvek odigra jedan los gem na svoj servis: dupla greska, jedna loptica po sredini mrezice, jedna u aut, jedan poen uzme sam Izner i ode set. Drugi ode u TB i ode mec. Prema tome Gulbis u svakom slucaju ali pobedice Izner.

                    Comment


                    • Ma Gulbisu gadjas FH i u ogromnoj si prednosti, Grisa se glupirao, Novak (valjda) nece.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Ako prođe Isner bolje mi je da ne gledam mec, niko me toliko ne iznervira kao on i njegovo lupanje servisa protiv Novaka

                        Comment


                        • Originally posted by Zika View Post
                          Вероватно је време било одвратно за игру и глупо је тражити више, уосталом ни Бенето у просеку није никада овако лоше играо, али други играч света, а до скоро и први две године узастопце би морао да има сигурнију руку пред полу-финале где ће бити паклено, а за меч са Фекијем и да не причам....

                          иначе Андерсон је играо страшно први сет и сигурно.... ако си гледао меч?
                          Nisam prvi, samo drugi set.

                          Originally posted by SonjaFan View Post
                          Ako prođe Isner bolje mi je da ne gledam mec, niko me toliko ne iznervira kao on i njegovo lupanje servisa protiv Novaka
                          Njegovo lupetanje me dovodi do ludila.



                          Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Pobedalakse nego ocekivano
                            A sad da vidimo s kim ce polufinale igrati
                            Odbranio poene cini mi se, idemo dalje
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • вероватно се ни ови неће наиграти, биће кратких поена...дум и трас!
                              sigpic

                              Comment


                              • Gulbis apsolutno. Sa Iznerom svaki put se igra TB, a dobio ga je u ATP mečevima jedini put u Pekingu 2010, a od dva meča u DC dobio TB prošle godine... doduše na poslednjem njihovom ATP meču prošle godine u Parizu, Novak je posle izgubljenog prvog (naravno u TB) lako došao do sledeća dva seta 6:1, 6:2, gde je Amer lošije servirao, dok pre dve godine ovde na IW u prvom i trećem TB koja su se igrala Novak je izgubio, drugi set je dobio sa 6:3... Dakle nikako Izner sada pogotovu.
                                Last edited by miloolja; 14-03-14, 22:46.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X