Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2014. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak i ako pobedi Cilica ne vidim kako moze da pobedi Iznera sa ovakvim reternom.

    Comment


    • Sa oduševljenjem sam gledala noćas kako Dominik Thiem stavlja na velike muke Benetoa, ne zato što imam nešto protiv Francuza, već zato što je mlađani Austrijanac pokazao sav svoj raskošni talenat i kako zapravo treba ući u meč i igrati portiv rivala koji je 12 godina stariji, mnogo iskusniji i favorit u tom duelu. Izgubio je sa 6:7(4), 3:6 ali rezultat možda i ne govori na kakve je muke stavio odličnog Benetoa. Da je imao malo bolji servis i da je malo manje grešio, ko zna kako bi se na kraju sve završilo. Dominiku je ovo Masters debi, prošao kroz kvalifikacije, u prošlom kolu pobedio Simona, a od sledeće nedelje sa novim 61 ATP poenom ulazi u prvih 90.
      Bravo momče, ima nade za ovaj sumrak bogova (tenisa).
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • I sam meč je bio jedan od boljih na ovom IW,divnih poena i lepog tensa moglo se videti .Stara škola i budućnost, mladi Dominik će biti jedan od mojih omiljenih igrača u narednim godinama.
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Tiema sam ja jos ranije primetila, ali me je odusevio protiv Mareja u Roterdamu pre par nedelja i jednostavno ga je tu Marej dobio na iskustvo.
          Inace, ima prelep stil, tacno se vidi da razmislja tokom meca i tokom poena, da nije

          Mozda jeste tenis na nizem nivou trenutno, ali raduje sto se makar klinci pojavljuju i sto koliko toliko koriste ovu situaciju.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Odlican je Thiem, jos protiv Mustera onomad se vidjelo da je veliki talenat. Za razliku od raznih imitatora i plejbojeva ovaj momak zasluzuje svo postovanje. Vrijedno radi, talentovan je, nije poletio, ima odlicnu igru, svestran je.

            Ipak Julien mi je jedan od drazih likova na touru, najbolji je teniser vjerovatno i svih vremena koji nema titulu i kad se ovoliko stvari vec otvorilo nadam se da ce mu se otvoriti da dodje do titule jednom, mozda cak i sada u pustinji. Francuz je sjajan igrac i sjajan lik, a i ta prva titula ne bi valjala da mu bude najmanje kategorije, barem 500-ica.

            Ono sto je na Mastersima u cetvrtak, u pustinji dobijamo u srijedu(mada i u dobrom dijelu cetvrtka).

            Zelje za danas

            Raonic - Murray, Milos naravno, iako bi bilo dobro da Andy pokaze napokon da ima ozbiljan nivo u sebi. No to tesko da cemo vidjeti bojim se, ne bi mi bilo krivo i da ga oduva ako ce ga to vratiti na pravi put #drvosjeca #ledja #kanadski Crnogorac

            Wawrinka - Anderson, posle Novaka danas za Kevina najvise navijam. Idemo ti juznoafricki gigantu izmucene face kao da si kopao kanale prethodnih 6 godia. Pobijedi ga, imas to u sebi, u formi si, #rezanje krila #postavljanje na svoje mjesto #poletio je, prizemlji ga bolno #razmazi mu iritantnu kremu po faci #izbombarduj

            Haas - Federer, nadam se poslastice. Stacu na stranu Haasa iako ne vidm kako ce ga dobiti, mada ni stari ne blista. Mozda je onaj mec iz Cincya(ili Kanade nemam pojma) recept, odnosto prvi set. U svakom slucaju najljepsi mec dana bi trebao da bude.

            Dolgopolov - Fognini, vjerovatno mec koji najvise zelim da gledam. Smao da Fabio udje u svoje prepoznatljivo ludilo, da priusti spektakl, igracki ga apsolutno ima sto se mene tice, njegovi udarci su poezija. A nije ni Dolga tesko izbaciti iz ritma, priredi nam sou program Fabio #sou program #vrijeme sporta i razonode #klovnovi #reponja #kurcenje

            Gulbis - Agut, uz Ernija sam 100%, ali Agut nije naivan protivnik iako tesko drzi kontinuitet.

            Verdasco - Isner, idemo Nando. Bolji si, kvalitetniji si, talentovaniji si, ljepsi tenis igras, ljepsi si, ljepsa ti je kosa, bolje ribe odvajas #nedostatak koncentracije

            Lopez - Benneteau, stara skola, dva sjajna lika, nadam se pobjedi Juliena #ispod radara
            sigpic

            Comment


            • shminka,

              Dva puta ove godine su me tvoji puleni pokunjili. Toplo se nadam da treci tvoj pulen nece isto da nam napravi.

              Comment


              • Mene bas neki nespokoj uhvatio ne znam hocu li gledati
                Mnogo je kasno, mozda bolje da spavam
                Ma, vise me nervira sto pred svaki mec razmisljam kako ce Nole igrati, onda gledam pa me iznervira, opet sto mnogi pisu, danas svi igraju tenis
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Гледам овог Нолета и не капирам шта се дешава.... као да је истрошен играч.. излази на терен као пребијен.. нема радости на његовом лицу... као да га неко на силу тера да копа по сунцу кукуруз, а не да игра ову лепу игру за коју ми дајемо силну лову само да станемо на терен... овако како изгледа на терену не улива неки оптимизам.... депресивно делује, огадиће ми се тенис...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Zika View Post
                    ... за коју ми дајемо силну лову само да станемо на терен...
                    Kakvu to lovu dajemo? I za kakav teren?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • па не можеш да играш, а да не платиш....нема муфте нигде...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Kakvu to lovu dajemo? I za kakav teren?
                        Ja vec davno sam shvatio da se Zika drogira. Jos od kada je rekako Kokaj sistem Valjda se tada navukao na koku
                        OVAKO

                        Comment


                        • Zasto ja imam osecaj da zato sto svi ocekuju neki tezak i neizvestan mec, da cemo dobiti skroz suprotno, tj. da ce Djokovic lagano da sve resi u 2 seta
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Novak u zadnje vreme jednostavno ne ume lagano da pobedjuje ... Zaboravio ili sta vec ...
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ali imam osecaj da ce se sada setiti
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Daj boze .... Ali tesko koliko ja vidim, ne kazem da nece dobiti (mada me ni malo ne bi cudilo i da izgubi) ... ali da ce lako dobiti to cisto sumnjam ... Mozda bude rezultatski lako tipa 6-4 6-4 ali igracki nema sanse ,...
                                Last edited by Sandugp; 12-03-14, 12:42.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X