Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Onda sam je slep, ocito je to.
    Nebitno, snasao sam se.

    Nego kada je bilo to dramenje Sase? Odprilike, da ne gledam sad ceo mec
    OVAKO

    Comment


    • Nisam ja mogao samo to da pratim

      Stefan dobar za sada
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Stefan danas mozda i najbolje udara u ova tri meca, ali Vilijams servira strasno, odlicno ubacuje prvi i izgubio je samo 5 poena na servis. Videcemo moze li se do neke sanse u drugom
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Stefan uzima drugi set u taj brejku, potpuno je ravnopravan sa 211. igracem sveta
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Bravo mali, ajmo sad i po treci set.
            Kako dobro udara loptu, svaka cast
            OVAKO

            Comment


            • Ovo je vec veliki uspeh jer je izdrzao dva sata na terenu na +35 stepeni, ali sigurno nece stati
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Williams je riknuo skroz, valjda ce ovo iskoristiti moj imenjak.
                OVAKO

                Comment


                • Idemo majstore.. sad ga dokrajci!!
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Cuvaj sad servis budalo
                    OVAKO

                    Comment


                    • U osmom gemu Stefan je spasavao brejk lopte, da bi odmah zatim napravio brejk sa nulom za 5-4, i svojim servisima priveo ovaj mec kraju. Kao i kod prolaska u 1/4, on je najmladji polufinalista nekog Celindzera u poslednjih 5 i po godina, a od ponedeljka ulazi medju 550 igraca sveta. Takodje, sa ovim bodovima prelazi Dak He Lea, i bice najbolje rangirani igrac rodjen 1998.

                      Izdrzati na ovakvom nivou 3 sata po vrelom kalifornijskom suncu i na 35 stepeni je nesto izuzetno, ovaj momak rodjen je za velike stvari
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Stefane, sad znaš za koga trebaš da navijaš u budućnosti.
                        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                        Comment


                        • Bas je mocan,to se videlo i u juniorskoj konkurenciji.Kada poraste jos,servis ce mu biti jos efikasnije i nece biti limita za njega...
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • On je brejk lopte branio S&V igrom, jeste imao par padova i slabih riterna u vaznim momentima ali cesto zaboravljam koje je godine rodjen kad ga gledam. Nestvarna je lakoca sa kojom igra
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Iskreno, ne znam šta me više fascinira, lakoća kojom igra ili mentalna zrelost koju pokazuje. Nevjerovatno je inteligentan igrač. Izgledalo je kao da je 10 godina stariji i kao da u svakom trenutku zna šta treba da radi. Recimo ti izlasci na mrežu, nije to bilo napamet, po cijenu svega, već baš onako kako treba. Nešto sporiji servis u stranu i lagan volej na kraju. Zna da se tu osjeća sigurno, jer ima vrhunski 'touch', što je pokazao u par navrata kad je odigravao baš nevjerovatne voleje. Momak je tehnički besprijekoran igrač, vanserijski talenat i pravi dragulj. Pored svega toga, kao šlag na tortu, ima damu i veoma čvrst karakter, neophodan da materijalizuje ono što posjeduje. I hoće, siguran sam u to.
                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • Mislim da veoma dobro zna sta radi.. citao sam nedavno neki intervju, kao da ga je davao momak od 25. Vec je profesionalac, dakle nikakav Koledz ili bakraci, a sebe poredi samo sa najboljima jer njima i tezi, a videli smo kako mu za sada ide. Pokusava da ''izraste'' i ojaca koliko moze, bez toga danas nece moci imati kompletnu sezonu bez povreda ili pauza. Takodje, USTA sa njim nije napravio gresku kao sa Jangom, pa je cesce morao da igra kvalifikacije (cak i za Fjucerse) nego sto bi dobio WC. A najbolje od svega je sto cu mu rezultate pratiti jos 4 pune godine pre nego sto ga od 2019. pocnem opustenije gledati

                                Voleji su bili sjajni, kao i kratke dijagonale sa oba krila, kada bi loptici oduzeo prakticno svu snagu
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X