Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Katastrofa, svaki udarac je ocajan...

    Sent from my Grand X In using Tapatalk

    Stefan, kao i uvek, surovo realan
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Nema Klizan los servis, vec ne moze u kontinuitet da ga pogagja. Rafa proigrao nakon pretrpljenog brejka, mada po meni ovo je jos lose, mnogo lose. Mora mnooooooooogo bolje u nastavku meca a i turnira. Umesto da dize formu on ide u nadolnoj liniji...
      OVAKO

      Comment


      • Poen više, 5 poena više na reternu, kradja

        Comment


        • Nije sve u snazi i formi, ima nešto i u glavi. Šteta.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • да ли ће да се игра други сет? ако се игра биће 6/2 за Рафу..
            sigpic

            Comment


            • Nadalov odnos vinera i gresaka 7/20 sve govori o kvalitetu Nadalove igre danas na

              Comment


              • Kakav je sampion Rafa...falio mi je

                Comment


                • Originally posted by Zika View Post
                  6/1 понижавајуће! / лако је Мареју кад није ту Горан Иванишевић/
                  Točno to Zika
                  Da se vratim malo na Gorana maloprije čitam da nije bio u Pekingu jer mu bivša žena danas rodila djete nekom klincu od 23 godine,a Goran bio u rađaoni, i na kraju ispada da će biti i kum tom djetetu....ko bi rekao da će on postat tako da nekažem pi*ica,meni to sve izgleda nekako nakaradno ,što je najbolje kad nije s Marinom po turnirima spava u njihovoj kući
                  sorry ekipa na offtopicu al morao sam

                  Comment


                  • Povraticu
                    OVAKO

                    Comment


                    • Polako Stefa, ovo jeo na povratnička sedmica u kojoj se muči sa ljevakom...sljedeće hefte će nekoga u finalu preslušati 6-0 6-2 ko Ferrera prošle godine

                      sa 4-5 jakih udaraca je dobio meč, ne može to niko na svijetu da prati...kad takvim udarcima okrene sve u svoju korist...Klizan pogotovo ne

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Polako Stefa, ovo jeo na povratnička sedmica u kojoj se muči sa ljevakom...sljedeće hefte će nekoga u finalu preslušati 6-0 6-2 ko Ferrera prošle godine

                        sa 4-5 jakih udaraca je dobio meč, ne može to niko na svijetu da prati...kad takvim udarcima okrene sve u svoju korist...Klizan pogotovo ne

                        Jos da je sljaka...
                        Ne znam, po meni sutra Tomas je favorit, i to 60% sanse u njegovu korist. Mada ovo je Rafa, ako neko zna da digne formu onda je to on. Pitanje je i dali zeli da ide na Novaka u finalu u ovakvo stanje...
                        OVAKO

                        Comment


                        • Originally posted by Sonja View Post
                          Kakav je sampion Rafa...falio mi je

                          I ovaj set je Klizan izgubio? Jeste sigurni da nije greska?

                          Comment


                          • 50% сам погодио! 3/1.. едемо у другу половуну...


                            Марио!
                            не може Горан да постиже на све стране, чим га нема, неко срање... ок, жена и добро пролази, она уграби три бода у гостима, али Чила губи мечеве...
                            Last edited by Žika; 03-10-14, 14:16.
                            sigpic

                            Comment


                            • Zviznuo mu Rafko jedan IO FH od 130 km/h i tu je bio kraj...na 5-4...za 00-15

                              Comment


                              • Probudio se Rafa na 5-4, bas onako proigrao, a pre toga je bio uspavan, slao loptice po sredinu servis polja.
                                Fh stekao u prvoj polovini prvog seta, onda se nastelovao. Drugi servis opet boljka. Al hajde, prvi turnir nakon 3 meseci, necemo da zameravamo nista
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X