Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Бердих у кризи ала Д. Ферер? Нису опасни као раније!
    sigpic

    Comment


    • Jang dobio Andersona za svoje trece polufinale u karijeri a drugo u Vasingtonu.Anderson bio bolji dok Jang nije poceo da mu vraca servise i tjera ga na udarac vise.Mec koji je bas pokazao kolika je prednost u danasnjem tenisu kad imate bolji ritern i kretanje od protivnika.

      Comment


      • Види Гаске се повампирио?!!! Уби Кеја!!!
        sigpic

        Comment


        • Idemo Raona josh 1 set isto tako rutinski ...
          SignaturE se cheka ...sigpic

          Comment


          • Ali ja ne znam da li postoji smesnije gradjen teniser od Raonica
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Ali ja ne znam da li postoji smesnije gradjen teniser od Raonica
              Meni nije toliko smesan kako je gradjen, vec kako on hoda.
              Ima hod kao patku, meni to smesno deluje. A i smesno je sto je on ogroman covjek, a ima tako nevinu facu.
              OVAKO

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                Meni nije toliko smesan kako je gradjen, vec kako on hoda.
                Ima hod kao patku, meni to smesno deluje. A i smesno je sto je on ogroman covjek, a ima tako nevinu facu.
                Ma da, ceo utisak mi je presmesan, a i oprema mu je kritcna pa izgleda jos smesnije
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • SupersonicRaona je odlichan momak,gradjen je malo nezgrapno,shto jes jes,kao i vecina te visine,ali eto svoj posao radi jako dobro i jedan je od najpristojnijih i najvaspitanijih momaka na tour-u
                  EDIT- Volim kada opsuje,jer mi je tada smijeshan,mada slabo ga je Ljubichic tome nauchio,bolje ce to ici u sparingovanju sa Djokovicem
                  Last edited by shpageti; 02-08-14, 21:10.
                  SignaturE se cheka ...sigpic

                  Comment


                  • Ne ne, on je super momak, ali slozili smo se sa Bojanom da deluje smesno u odredene segmente.
                    Nikad necu da zaboravim prosle sezone i mec sa Tsongu, ne pada mi na pamet gde je bilo, i igra se poen, sumnjiva lopte, sudije kazu viner Tsonge i glavnog pita Raonia dali hoce da trazi celendz, a ovaj onako mrtav hladan, neka ne mora i otisao da se pozdravi sa Tsongu i da mu cestita pobedu. A lopta je bila jako sumnjiva, meni je to bilo vise aut nego dobra lopta al sta ces.. Od kad ga preuzeo Ljubo vidimo mnogo vise emocija na licu Raonica, zna i da opsuje, zna i da se iznervira sto je jako dobra stvar i pokazuje da mu je jako stalo.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Bravo Milos, finale

                      Comment


                      • Finale broj 11, i borba za shestu titulu i to sasvim rutinski,kao na treningu,bez natezanja
                        SignaturE se cheka ...sigpic

                        Comment


                        • Vrhunski prvi set, skoro sat vremena. Gaske cak i u terenu proveo dosta vremena, iako drugi servis ceka 6 metara iza osnovne
                          sigpic

                          Comment


                          • Vasek

                            idemo majstore po prvu titulu
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Tesko, da ne kazem nemoguce. I meni se svidja stil igre Vaseka, ali kako ce on uzeti servis Milosu? Sanse za pobedu su mu male, morase Milos bas da izigra lose za da bi izgubio ovo.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Vasek do titule,aha,ako mu je pokloni Raona kad se mech zavrshi ...
                                SignaturE se cheka ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X