Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Овај Штрумф уби нашег младог лава, први сет...



    још 20 бодова 7.160евра

    попеће се за 10 места....139
    Last edited by Žika; 14-07-14, 17:30.
    sigpic

    Comment


    • Puno bolje u ovom setu igra..
      Ajde Filipe!!
      Bravo ! Fognini sledeci
      Last edited by Maxx-a; 14-07-14, 17:26.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Duci i Filip prosli, ali Ducija ceka Berlok a Filipa Fonjinji...hoce li uspeti...nadam se
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Ovaj Brown, mnogo interesantan igrac, kakva neobicna resenja ima u igri
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Samo da ga ne uhvate zute minute, valjda nece sad
            Drz se Dastine

            Edit:dobro je, danas bila sao zuta majica
            Last edited by Pertla; 14-07-14, 19:05.
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Odgledala sam par gemova Zverev-Haase, ovaj mali odlicno igra, odrao je Haasea 6:0 6:2, bh mu je bas dobar, ali fh je posebna prica, vec je sad vrhunski
              a ima samo 17 godina
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Биће ово добар турнир, има спремних играча, овде се увек неко лепо огребе за 500 бодова, баш ме занима ко ће то бити ове године? Фогнини брани трофеј од прошле године..
                Last edited by Žika; 15-07-14, 14:14.
                sigpic

                Comment


                • Prva ATP pobeda za Zvereva, u velikom je naletu Alex poslenjih nedelja. Meni se najvise svidja bh dijagonala kod njega kojom je nedavno unistio matjea, a danas je i robin dosta poklanjao. I sutra ima sanse pogotovo ako misha ustane na pogresnu nogu

                  Comment


                  • Meni se svidelo kako je igrao, poprilicno je bio strpljiv, dobro je gradio poene, dobar mu je bh, ali mi je fh bas upao u oci, neverovatno jako ali ipak kontrolisano ga je udarao.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Zverev je ogroman talenat, gledao sam njegov mec protiv Matjea, odigrao je strasno i zasluzeno osvoijo titulu. Tek mu je 17 godina, pre 2 meseci je napunio, i od njega ocekujem puno u buducnosti. Danas je razmontirao Hasea, bukvalno se poigravao sa njega. Odusevio me mali, samo nek nastavi tako.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Стварно има 17 година, ја мислио онај стари Зверев, да му није овај син?
                        sigpic

                        Comment


                        • Nije sin, brat mu je

                          Comment


                          • Koliko je David los Kukuskin sa dva brejka viska uzima set, na sljaci ,polupovredjeni Kukuskin
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Izvuce Kukuskin ovaj gem, ali tesko ce on dobiti mec, em povredjen em Ferer moze igrati letnji dan do podne.
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Pocinje nam Filip sa Fabijom.
                                Bice interesantno, koliki otpor moze da pruzi, sampionu iz prosle godine
                                Duci , za sda odlican i vodi 3:0 protiv Charlija
                                Last edited by jovan; 16-07-14, 11:28.
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X