Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts




  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Jeeeeeeeeeeeej
      Jedini su koji rade tvizle u drugoj polovini sastava, zbog toga su i pobedili Francuze, koji su bili odlicni ali ja ih nikako ne volim... btw ti tvizli su neverovatno teski, mozda tako ne izgleda ali to je teze da se nauci od trostrukog skoka...
      in another life
      I will love you again, RF.

      Comment


      • Šardo ti nikoga ne voliš, osim Rusa (isto kao i ja).
        Meni su FRA simpatični, ona mi je posebno slatka, a Ameri me baš, baš nerviraju... nemaju ono nešto, pa taman bili sto puta prvaci.
        Najvažnije da je mlađani par osvojio bronzu na kraju, apsolutno zasluženo. Čarobna labudica i Nikita jedno.
        Last edited by miloolja; 17-02-14, 20:27.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Kako ne volim, volim, slusaj sad: volim male Ruse, volim i ove druge Ruse, volim i druge Kanadjane, volim i jos neke koji su slabije kotirani... A od stare garde da ti ne pricam, Navka i ostali

          Tesu i Skota ne volim jer se za nju svasta prica, da je ovako malo promiskuitetna, Amerikance ne konstatujem uopste previse mi je to mehanicki. Francuze ne volim, ne volim taj stil klizanja, a nju posebno ne volim zato sto je bila godinama sa Tomasom Vernerom, on je moja ljubav iz juniorskih dana
          in another life
          I will love you again, RF.

          Comment


          • Olja ne znam dal se secas nje, ovo je Tanith Belbin, po meni ubedljivo najlepsa klizacica ikada...Sada je devojka Charlija White-a, u kom univerzumu su se oni spojili ne znam

            Tanith_Belbin_hot.jpg
            in another life
            I will love you again, RF.

            Comment


            • Hahhahaah dobra si, kako je smela da ti otme Tomasa...Šarda i Česi

              Zanm i ja ponešto...

              Last edited by miloolja; 17-02-14, 21:47.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Znam da znas, zato i ovde brbljam jer si ti jedina sa kojom mogu da pricam o tome

                edit: Apa sutra Norveska u TB sa Britancima, sta mislis kakve su im sanse???
                Last edited by Shardonnay; 17-02-14, 21:48.
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment


                • Šarda i Česi

                  Ma ja sam laik i volim da gledam, a puno toga ne vidim sigurno... mada se sećam nekih starijih kao dete kada sam pratila, iako u životu nisam stala na klizaljke (al vozim rolere )... i najviše volim plesne parove i Ruse.
                  A ti si stručno lice i moraš sve da nas uputiš.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • I ja najvise volim plesne parove, i Ruse a volim i ove traceve ko je sa kim, to je ludnica sta se tamo desava
                    in another life
                    I will love you again, RF.

                    Comment


                    • Hahha, mogu misliti.
                      Mada sma nekada mislila, naivno, da su zajedno ceo život
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Odlicna trka, cinilo se da ce Francuz da dodje do treceg uzastopnog zlata, ali je kod poslednjeg zavoja Svendsen pojacao i tu ga pretekao.Na kraju bio fotofinis, gde se jasno videlo da je kroz cilj prvi prosao Norvezanin mada centimetri su ga delili od srebra.

                        Comment


                        • Norveska...
                          tragican turnir su odigrali, nikad vise nece imati ovakvu priliku...
                          in another life
                          I will love you again, RF.

                          Comment


                          • Nove tri medalje za Holandiju Bergsma oborio olimpijski rekord na 10000m

                            Comment


                            • Neka ugase to takmičenje. Pa koji je smisao, kada skoro sve osvajaju Holanđani.

                              Comment


                              • Originally posted by AleksaVP View Post
                                Neka ugase to takmičenje. Pa koji je smisao, kada skoro sve osvajaju Holanđani.
                                Od 20 medalja 19 su osvojili u brzom klizanju i trenutno su treća nacija na listi medalja, iza Nemačke 8-3-4 i Norveške 7-4-7. U ovom trnutku imaju i više medalja od USA i Rusije

                                Comment

                                Working...
                                X