Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Divota, sada mi se to poklapa sa bobom.
    Tu valjda imamo predstavnika

    Comment


    • To mi je najmanje bitno od svega, interesuje me pre svega prvih par takmicara posto su oni i glavni kandidati za medalje.

      Nasi su tek devetnaesti od njih dvadeset koji nastupaju, zanimljivo da su pre njih Jamajcani.

      Comment


      • Kakva dominacija Holandije ponovo! 4 takmičarke na 1500m i prva četiri mesta

        Comment


        • Izgleda da je otkazan Bijatlon za danas što je trebao da se održi

          Comment


          • Odgledala sam snimak i posle današnjeg kratkog programa Elena i Nikita treći!



            Meril je imala mnogo ružnu roze haljinu i bila im je beze muzika .. ali doveli to svoje klizanje do perfekcije.

            Sutra za maedalje... startna lista GO-GO RUSSIA!
            Last edited by miloolja; 16-02-14, 23:34.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Meni su najbolji bili Tesa i Skot...ne volim ih nesto posebno ali otklizali su fantasticno, svaka im cast. Nikita je bolje klizao od Elene, mislim da su zahvaljujuci njemu treci, razbio je prosto, bas je napredovao. Amerikanci su masine i nikada ih necu voleti. Bobrova ima najlepsu tehniku klizanja koju sam u zivotu videla, neverovatno lepo klizanje, gledala bih je ceo dan.

              Sutra navijam za male Ruse, kakav bi uspeh bila bronza!!!
              Davaj
              in another life
              I will love you again, RF.

              Comment


              • Bili smo bolji od Jamajčana

                Comment


                • Magla bas remeti raspored, cisto sumnjam da ce biti bijatlon od pola jedan, a za snoubord kros za sada nema nikakvih informacija za kada je pomeren.

                  Comment


                  • Raspored menjaju iz sata u sat.

                    Za sada ne pise nigde zvanicno za kada je snoubord pomeren za sutra(nasao sam da je od pola 8 mada nije to sigurno jer su vec promenili termin za bijatlon koji je trebao da pocne sutra od pola 9), bijatlon pocinje od pola 12 dok ce prva voznja zenskog veleslaloma poceti od pola 7, a druga voznja od 10.To su za sada promene.

                    Comment


                    • Ulsrude kako bre od Danske da izgubite
                      in another life
                      I will love you again, RF.

                      Comment


                      • Baš zadaje problem ovo nevreme. Može samo da se igra hokej i klizanje ..

                        I Karling
                        Last edited by Lord Aleksoni; 17-02-14, 16:01.

                        Comment


                        • Ne ocekujem neke bitnije promene u dvosedu, tako da na osnovu heat 3 redosled prvih 4-5 se nece menjati.Rusi imaju ogromnu prednost u odnosu na Svajcarce, jedino gde mozemo videti malo neizvesnosti je u borbi za trece mesto gde Ameri beze Kanadjanima skoro jednu desetinku.Taman cu da se ukljucim kada nastupaju poslednjih deset i mozda uhvatim pocetak zbog Jamajcana.

                          Comment


                          • Naši odustali u bobu zbog povrede Aleksandra Bundala

                            Comment


                            • Kulminacija dostiže vrhunac.. ostalo je pret najboljih parova.
                              Sa nestrpljenjem očekujem(o) Labudovo jezero.. ups što je Nikita pogrešio kod twizzlesa pri zagrevanju ... ajad, ajd.. nemoj posle molim te, biće teško za bronzu.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Rusi uzeli zlato u bobu. Za to su zaslužni Zubkov i Voevoda!

                                Comment

                                Working...
                                X