Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno ne znam sta da kazes, samo se nadam da ce ovo da djeluje pozitivno na Novaka.Ali mi stvarno nije jasno kako je Stan dobio ovo.Mislim kako je Novak ovo poklonio.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Kakva crna sreca imao ga je Nole dobro ste vi tu pricali godinama nema killer insticta, znas kad bi rafa na 2-1 u 5 dao sansu stanu bilo bi 6-2 ako ne i 6-1

      Naravno 3 set je bio katastrofa

      Comment


      • Ja baš nisam sigurna ko je ovde ispao mentalni patuljak, al ajd sad....
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Cijeli meč ga je pratila sreća. Kad god je trebala linija-bila je linija, vrh mreže, bilo šta, na kraju se moralo na još smješniji način završiti, druge nije bilo.

          Nije ovo prvi put Novaku da olako ispušta brejkove prednosti u odlučujućem setu. Lakše uzima svoje i odjednom propadne i gubi nevjerovatne poene. U RG se peca, ovdje nešto slično 2x, kao najveći amater reaguje, postao je raspali choker punih gaća.
          Faktor srece je bio jako znacajan. Ali smpion mora vjerovati u sebe cak i kad je sreca protiv njega.

          Comment


          • RG prednost brejka, izgubio na razliku. USO prednost brejka u trecem, izgubio pjeske. AO prednost brejka u petom izgubio na razliku. Kanal. Banana. Izaberite rijec. Ali je do sad barem gubio od velikana, ovo je ipak previse.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Ma kakvi.

              Napisacu analizu kasnije. Tu je par faktora presudilo, ali glavni je bio da je Novak usao u meca da se boji zakona velih brojeva.
              OK, ali zapamti sta sam napisao kad je unajmio Bekera. Da nece pod njegovim vodjstvom osvojiti nijedan GS.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ne zajebavaj, Rafa ce imati 50:0 protiv njega ako se toliko puta budu sastali.

                Ako dobije Rafu sigurno necu tako pisati, jer Stan ima oruzje, samo nije imao glavu ,Novak mu je pomogao i to je to, ali ima udarce

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ne zajebavaj, Rafa ce imati 50:0 protiv njega ako se toliko puta budu sastali.
                  I 120:0 u setovima

                  Comment


                  • shminka,

                    cestitm iako bi ti sigurno vise volio da je Federer pobijedio Nadala.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      RG prednost brejka, izgubio na razliku. USO prednost brejka u trecem, izgubio pjeske. AO prednost brejka u petom izgubio na razliku. Kanal. Banana. Izaberite rijec. Ali je do sad barem gubio od velikana, ovo je ipak previse.
                      Zaboravio si WB gde je u svakom setu imao brejk prednosti pa na kraju glatkih 3:0.

                      Comment


                      • Pljuvanje zato sto je sam sebe pobedio nerezonskom i neinteligentnom igrom. Sam je sebe pobedio. Nije mi zao sto je izgubio vec kako je izgubio. Ali dobro, lekcija za njega, nadam se a svakako za mene... Po ko zna koji put

                        Comment


                        • Originally posted by DinoFC View Post
                          Ako dobije Rafu sigurno necu tako pisati, jer Stan ima oruzje, samo nije imao glavu ,Novak mu je pomogao i to je to, ali ima udarce
                          Zato sto si svjestan da tvoj igrac ne moze izgubiti. Da je srece ne bi ni Novak, ali Novak ima ozbiljnih problema sa glavom. Murray koji ne igra toliko vremena ima pojas, a on nema sad nijedan. I kao promjenu dovodi Beckera. Na Slamu gubi od igraca koji ima jos dvije dobre godine u nogama, koji nikad ni Masters nece uzeti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            Covjek dobio 30 meceva zaredom na ovom turniru i kakvo pljuvanje nakon jednog poraza od njegovih navijaca , nevjerica znaci

                            nije problem u porazu, u redu je izgubiti, boze moj... problem je u nacinu na koji je izgubio i od koga je izgubio

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Zato sto si svjestan da tvoj igrac ne moze izgubiti. Da je srece ne bi ni Novak, ali Novak ima ozbiljnih problema sa glavom. Murray koji ne igra toliko vremena ima pojas, a on nema sad nijedan. I kao promjenu dovodi Beckera. Na Slamu gubi od igraca koji ima jos dvije dobre godine u nogama, koji nikad ni Masters nece uzeti.

                              Problemi sa glavom ? Prije ovog meca 28 pobjeda zaredom? Kako to nazvati

                              Comment


                              • Federer do titule #pjeske.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X