Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Apsolutno. Ferrer je pjeske dobio povrijedjenog Nadala na AOu.
    Ne bih komentarisao dalje. Taj nista ne zna sem vratiti loptu u polje. A koliko je puta namazao bulju pred Nadalom da ga ovaj... iako je verujem bio sposoban da ga pobedi. I to je bilo QF nije toliki pritisak.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Vule_89 View Post
      Da li smes biti ovakav covek?
      Hajd konkretno objasni kakav ?

      Dva servisa na break lopte , jedan oko 150 , drugi 125 , Wawrinka oba salje u aut , sta Rafa treba da uradi , da odservira duple da kaze evo kad me ti ne znas unistiti , sam cu
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Nikoga ovdje ne interesuju činjenice, brzina servisa, način izvođenja udaraca.. ili ne mogu da prepoznaju pa sve što vide je rezultat i na osnovu toga donose zaključke Ako je to u pitanju nemam zamjerki, samo sam iznenađen brojnošću te grupe.

        Wawrinka će osvojiti ovo iz prostog razloga što se ne može samoubijati 3 seta, sramotno je odigrao ovaj set, na nivou igrača ispod top 100.
        Nedostaju ti dvije nule.

        Comment


        • Rafa je MTO razbio odlican ritam Stenu,i od tad ovaj ne zna gde je i ako je preko puta ranjenik,Sten kao pas u liftu,pogubljen,treba da se sabere i da zavrsi ovo
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Sta bre pricate, kakvo foliranje. Covek servira kao Jelena Jankovic, kretanje nikakvo... Sto ovaj ne zna to je druga stvar.
            Uzalud je objašnjavati To je kao da meni Sharda ili Olja počnu objašnjavati umjetničko klizanje

            Comment


            • Originally posted by jagodica View Post
              Ahahahahahahaha
              e moj Nole..
              Nemoj tako. Dok se ovi muce na australijskom suncu on cisti sneg, pravi Sneska Belica... uzivanacija.

              Comment


              • Mora Stan da se vrati, ne može da dozvoli da ova nepravda i gluma pobijedi!
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • зајебано је нормално размишљати кад видиш Рафу преко пута...
                  sigpic

                  Comment


                  • Rafa je zahvaljujuci MTOu prekinuo odlican Stanov ritam i dozvolio mu da ode na 2:0 u setovima. Je li moguce da ovo citam
                    sigpic

                    Comment


                    • Dobio je vec od Nadala mstanku Vratio se Nadal ocigledno, a mec ocajan
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Sta ces ti ljudima objasniti kada ne znaju razliku izmedju rotacija tijela i snage ruke kod udarca ...

                        Comment


                        • Originally posted by Dale View Post
                          Hajd konkretno objasni kakav ?

                          Dva servisa na break lopte , jedan oko 150 , drugi 125 , Wawrinka oba salje u aut , sta Rafa treba da uradi , da odservira duple da kaze evo kad me ti ne znas unistiti , sam cu
                          Ne lazi sebe, cilj je bio zavaravanje protivnika, ako neko moze da okrene mec sa 0:2 to je Rafa. Potrebno je da sa druge strane bude neiskusni teniser koji je izbacen iz ritma.

                          Comment


                          • Nole se sprema za RG, a ovi neka se dzapaju za AO

                            Comment


                            • Potkrijepi argumentima .

                              NAdal servira ne vise od 170, a i 170 odservira svaki 15. poen , ne trci na lopte koje padaju na pola metra od njega .

                              To sto je Wawrinka malouman je nesto sasvim , ali sasvim drugo .
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Nedostaju ti dvije nule.
                                Moguće. Ono što je najinteresantnije da se ne primjećuje da Nadal ne ide na dosta loptica na koje ide cijelu karijeru, i to glumi

                                Wawrinka će osvojiti ovo lagano nemojte da se brinete, ovo se ne može izgubiti sve i sa hoće

                                Comment

                                Working...
                                X