Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako uspe ovo da izgubi Stan, stvarno nek prekine karijeru. Rafa statira, jedva se krece, udira iz mesta, servira sa 110 na sat.
    OVAKO

    Comment


    • Ово стање код Стана је чекао и Ноле, али га није дочекао.. било га срамота да га фолира са медикал паузама... и да га изнервира...
      sigpic

      Comment


      • mislim da je ovo klasicna prica Nadala....kad gubi brzo terapije med time, lekovi i onda odjednom mu nije nista...klasika . izbacio protivnik aiz ritma a to mu je i bio cilj, imao bolove ili ne,
        Stani treba da se sabere i da ga pocisti ..ima jos vremena za to.
        Ispisuje istoriju srpskog tenisa zlatnim slovima.

        Comment


        • Mislim da Nadal ne moze ni da se sagne, toliko neprirodni pokreti kod svakog trcanja, rotacije gornjeg dijela tijela nema.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by eM View Post
            Mislis na one koji bi kontrirali i kad bi svi ostali sad napisali da je Rafa povrijedjen?

            A vjerujem mu i ja, nego je sam kriv sto mu vecina ne vjeruje...
            Mislim na one koji znaju osnovne teniske pokrete.

            Nije ovdje bitno ko vjeruje ili ne vjeruje, sve se vidi gledajući meč

            Comment


            • OVdje samo onaj koji NE ZELI da vidi da je povrijedjen to i ne vidi .

              Sta ce biti kasnije ne znam , mozda pocne igrati najbolji tenis , ali trenutno je situacija drugacija ..
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by Glavonja View Post
                Ne mogu da vjerujem kakve komentare čitam... Pa zar mislite da ijedan sportista želi ovako da osvoji svoju najveću titulu?!
                Sten jednostavno ne želi ovkvu titulu.
                Pa brate mili po tvom onda niko ne bi igrao više meč kad bi se ovaj drugi povrijedio, rekao bi mu evo predajem ti i see ya.
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • A gde pise da igrac nema pravo da trazi MTO,gde pise da mora igrati punom snagom dok blokatori ne pocnu delevati.
                  Gde su danas oni divni navijaci koji su Novakovcima objasnjavali kako je to sve legitimno ili tako te igrice kada se igralo finale RG.
                  E pa gospodo,pravila su ista za svakoga...
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Sta bre pricate, kakvo foliranje. Covek servira kao Jelena Jankovic, kretanje nikakvo... Sto ovaj ne zna to je druga stvar.

                    Comment


                    • Razbijes ritam i onda sameljes labilnog protivnika. Klasika. #masterofthegame
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Odgovorise mi ovi sa ES-a.. Edberg jedini predao, 90-e, bas na AO-u



                        Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

                        Comment


                        • Ljutite se na Wawrinku! I super je tenis sport kad ce ovo imati Slam!
                          sigpic

                          Comment


                          • KAkve dvije greske na break loptama , ovaj covjek ne zasluzuje grand slam !

                            Evo i trece ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Povredjen , pa da ...ali ova sva predstava je sluzila kidanju ritma kod Stanka. Ima 3 minuta i molim lepo. Stanko jeste neiskusno izgubio svaki ritam i ovo postaje tragikomicno sa obe strane....
                              sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                              Comment


                              • хе,хе, рафа игра у стилу: ево ти пљуца, победи ме више и ћао, а овај збуњен не може да се састави...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X