Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sreca pa nije objasnila kako se udara BH

    Li Na, fantasticna si

    Comment


    • Sve čestitke Li, zaslužila je ovu titulu. Najbolju igru pokazala tokom celog turnira, bilo bi nepravda da nije osvojila, mada sada će se Airborne malo naljutiti.

      Comment


      • Више бих волео да је финале било неизвесније, али шта да се ради, ово је сушна година, сутра може исто да се деси да Рафа одради "пешке", а ми се наоштрили да гледамо фрку....
        sigpic

        Comment


        • Ovo je tako licilo na Enan, mozda zbog Rodrigeza, mozda ne, ali jedan strasan nivo tenisa tokom cijelog turnira. Visila je protiv Safarove, ostale je pocistila samo tako. Prelijepa agresivna igra, a opet dovoljno dozirana!
          sigpic

          Comment


          • Ciba ne može tehnički da se nosi sa Li, njena jedina šansa je srčanost. I mora imati mnogo sreće da joj sve ulazi.
            Danas je tigrica aspekt ipak malo zakazao, nije bilo toliko odlučnosti i beskompromisnosti u njenom pogledu.
            Više borbe i neizvesnosti je nedostajalo ovom finalu.

            edit: u pravu je Vladan, i meni se u par momenata učinilo kao da Enan igra.
            Last edited by jagodica; 25-01-14, 10:48.
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • ali kakav govor

              Australian Open ‏@AustralianOpen
              #Li "Big congratulations for Dominika who's had a great two weeks here. To Max. Agent. Make me rich. Thank you." #ausopen

              Australian Open ‏@AustralianOpen
              #Li "Thanks for Carlos always believing I can do well, especially in winter training, we worked so hard."

              Australian Open ‏@AustralianOpen
              #Li "Now husband. Famous in China. Gave up everything to travel w/me. Fix racquet, fix drink. Thanks a lot you nice guy. Also you so lucky."
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Li Na BRAVO, apsolutno si zasluzila pehar,ne samo ovaj (drugi) GS. nego i mnogo vise.
                Tigrice bilo je lepo videti kako places a srecna si. Samo tako nastavi, ja (mi) smo tu i gledamo te. Nisi sama!
                Bas su se lepo napricale njih dve,to je lepo videti za razliku kada teniseri samo cute i bulje u jednu tacku.
                Eto zavrsi se zenski turnir na najlepsi moguci nacin.

                P.S.
                Ostaje zal sto Ana nije uspela da iskoristi dobar momentum ali bice prilike.
                Last edited by AIRBORNE; 25-01-14, 10:51.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Ne bi Ana nista mogla Kineskinji, razvlacila bi je kao pitu po terenu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Li Na,svaka cast carice!


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment




                    • Kakvo telo ima Kineskinja.

                      Moram da priznam da nisam glasao za nju u onom glasanju što su organizovala #trojica

                      Comment


                      • Aleksa,bravo. Ako je iko do duse stidljivo hvalio njenu lepotu i sexy look u izboru za Miss,to je bila moja malenkost

                        Vladane,naravno da bi je pocepala ali eto kazem,bar bi igrala u SF sto je psiholoski nekako bolje nego da je izgubila od mlade nade Biberke.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • notorious,

                          Nemoj samo reci da na kraju nisi vidio dobrog tenisa.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ovo je tako licilo na Enan, mozda zbog Rodrigeza, mozda ne, ali jedan strasan nivo tenisa tokom cijelog turnira. Visila je protiv Safarove, ostale je pocistila samo tako. Prelijepa agresivna igra, a opet dovoljno dozirana!
                            Henin, nema sta...od kako ju je Rodriguez preuzeo njena igra ide u tom pravcu....pocevsi od servisa, prije svega slice servisa...a onda hvatanje loptice u penjanju

                            do izlazaka na mrezu gdje nije uspjesna kao Henin, ali pokusava redovno da skracuje poene

                            Bilo bi bas zanimljivo vidjeti sta bi Rodrigues napravio od nekog tenisera, majstor je ocigledno veliki
                            Last edited by shminka; 25-01-14, 11:03.

                            Comment


                            • Da je Role za ovo godina naucio da loptice hvata bh-om u penjanju poput Na Li manje bi pedala dobio iz Fedala
                              sigpic

                              Comment


                              • Pređite u glavnu temu, pošto finale muških dublova očigledno nikog ne ineteresuje

                                Eric Butorac (USA)
                                Raven Klaasen (RSA)
                                vs.
                                Lukasz Kubot (POL) [14]
                                Robert Lindstedt (SWE) [14]
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X