Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Li ima ubedljivo najlepsi dvorucni bh na WTA tour-u, a moze da se meri i sa ATPom
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Tako je aj uzimaj ovo!,mnogo bi bilo 3 finala AO da izgubis
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Li ima ubedljivo najlepsi dvorucni bh na WTA tour-u, a moze da se meri i sa ATPom
        Pješke bolji udarac od 90% ATP dvorucnih BHa..a i sa ostalih 10% se može ravnopravno nositi

        Comment


        • знаш као је, увек се навија за слабијег...
          sigpic

          Comment


          • Meni su najlepsi njezin i Jelenin bekhend

            Comment


            • али Циби је тврд орах, воћна чудновата....
              sigpic

              Comment


              • JOooooj znala sam

                Comment


                • Ali kako se Tigrica boriiii . BRAVO,BRAVO.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Prvi put gledam Cibulkovu i moram priznati da me je njena srcanost odusevila. Prava tigrica.

                    Comment


                    • Idemo Dominika!
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Pješke bolji udarac od 90% ATP dvorucnih BHa..a i sa ostalih 10% se može ravnopravno nositi
                        Koliko pretrivanjajabuke i kruske, da nekim slucajem ima SBH verujem da ne bi bilo slicnih poredjenja, koje nikakvu osnovu nemaju ,porediti udarce u muskom i zenskom tensu..ali hajde nesto da se pise..
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • NI,

                          kako to da nikad prije nisu nju gledao

                          Comment


                          • Originally posted by Maxx-a View Post
                            Koliko pretrivanjajabuke i kruske, da nekim slucajem ima SBH verujem da ne bi bilo slicnih poredjenja, koje nikakvu osnovu nemaju ,porediti udarce u muskom i zenskom tensu..ali hajde nesto da se pise..
                            Dvorucni BH je dvorucni BH...tehnika je ista za ATP i WTA...ne vidim u cemu je problem

                            Comment


                            • уби је психолошка психа...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Maxx-a View Post
                                Koliko pretrivanjajabuke i kruske, da nekim slucajem ima SBH verujem da ne bi bilo slicnih poredjenja, koje nikakvu osnovu nemaju ,porediti udarce u muskom i zenskom tensu..ali hajde nesto da se pise..
                                Ne poredim jacinu, nego tehniku i lepotu udarca, a to je skroz uporedivo.
                                A problem je sto nema puno zenskih jednorucnih bh-a, pa je tesko tu praviti poredjenje.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X