Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DinoFC View Post
    Dobar Grisa, do kraja godine TOP 10, sigurno


    Nadal mora bolje, ne znam sta je uticalo na ovako prosjecnu igru ali ako hoce titulu mora puno bolje
    Zulj svakako, nije osecao loptu..

    Comment


    • Nadal usao u svoje 22 polufinale GS-a u karijeri, Federer ih ima 23 zaredom...
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Na ovakvu partiju Nadala najvise je uticao Dimitrov, kao sto je na jucerasnju Djokovica najvise uticao Stanislas.
        E sad ovakve pobede izdvajaju najvece sampione ikada od obicnih sampiona, tj Nadal je ovo uspeo da okrene na svoju stranu i kada je trebao da dotuce protivnika lagano je to uradio, dok Djokovic juce takodje okrece na svoju stranu, ali kada treba da dotuce protivnika, on se valjda sazalio
        Last edited by Sandugp; 22-01-14, 07:45.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Na ovakvu partiju Nadala najvise je uticao Dimitrov, kao sto je na jucerasnju Djokovica najvise uticao Stanislas.
          E sad ovakve pobede izdvajaju najvece sampione ikada od obicnih sampiona, tj nadal je ovo uspeo da okrene na svoju stranu i kada je trebao da dotuce protivnika lagano je to uradio, dok Djokovic juce takodje okrece na svoju stranu, ali kada treba da dotuce protivnika, on se valjda sazalio
          Wawrinka uci iz gresaka.. mogli smo da pretpostavimo kako ce Dimitrov da nastavi posle osvojenog prvog seta..

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Nadal usao u svoje 22 polufinale GS-a u karijeri, Federer ih ima 23 zaredom...
            22-10, u petak mozda i 23-10



            Ocekujem zanimljiv mec sada, nadam da nece razocarati, male u sanse za to

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Nadal usao u svoje 22 polufinale GS-a u karijeri, Federer ih ima 23 zaredom...
              I tamo 8x cini mi se dobio od Rafe po nosu a 2x pobijedio
              Imat ce prekosutra dobru sansu da smanji na 8:3,loptice i teren favorizuju umjetnike koji dobro serviraju

              Comment


              • Bas me zanima kako ce Marej igrati sad...preko puta Federer znaci motivacija je sigurna

                Comment


                • Originally posted by Damir View Post
                  I tamo 8x cini mi se dobio od Rafe po nosu a 2x pobijedio
                  Imat ce prekosutra dobru sansu da smanji na 8:3,loptice i teren favorizuju umjetnike koji dobro serviraju
                  Ne vjerujem sta sam procitao
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Dimitrov ima paket, ali ne zna kako da ga iskoristi. Toliko nerezonskih udarace je odigrao da ja nemam reci. Kretanje i pozicioniranje na terenu isto mora da se popravi.

                    Comment


                    • Pa mislio covjek na GS, ne moras se tu sad ubijat

                      Comment


                      • Raspored za sutra:
                        http://www.ausopen.com/en_AU/scores/...chedule16.html

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Dobar Griša, zadovoljan sam stavom koji je pokazao...dosao je da se bori, vjerovao je da moze do pobjede...pokusao je uci Rafi u glavu i to je i uspio

                          Imat ce dobrih rezultata ove godine sigurno
                          Nadal je sada izvan sumnje veliki favorit.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Nadal je sada izvan sumnje veliki favorit.
                            Sto tako mislis NI? Ja nisam tako siguran

                            Comment


                            • Navijam za Andya,ako dodje do meca Fed-Nad slusat cemo opet istu pricu od strane Fed "fanova".
                              Ako Nadal dobije onda je on "majmun,seljak,dopingovani koji nikad nece biti kao Roger..." a ako Fed dobije idu poruke tipa "tata,Bog,jedan je Roger,ostali mu ni do koljena...

                              Comment


                              • Damire,

                                shvatili smo sta hoces da kazes i postignes...dosta!

                                Comment

                                Working...
                                X