Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Pa logicno je da zelim da dodje Dimitrov, a ne Nadal, ali pogresan ti je izbor reci, zasto da se plasim Nadala?
    Sta moze najgore da se desi protiv Nadala? da izgubi po ko zna koji put, u tom mecu je on unapred prezaljen, tako da on realno nema sta da izgubi, a moze toliko toga da dobije
    Pred nama su par uzbudljivih teniskih dana, pogotovo u gornjoj polovini zrijeba. Svasta se moze izdesavati.

    Rafa ima plik, koji mora da smeta i ogranicava trening, i Dimitrova koji igra bolje nego ikada. I losiji Dimitrov je znao da uzme set Rafi. Nije realno da Dimitrov pobijedi, ali i te kako je realno da Dimitrov namuci Rafu, uzme mu set, mozda cak i dva. Stanje sa plikom se tom slucaju nece poboljsati.

    Rodzer se danas prosetao a sada ga ceka Mari. Mari je nepoznata. Zavisi i kako ce da ga krene. Definitivno mi je zamislivo da Rodzer pomete i njega. Rekao bi su da barem 30% sanse da se upravo to desi. Rodzer mora biti favorit u tom mecu i tako i tako (kladionice daju 54%:46% za Rodzera.)

    E sad, ako se desi oboje, ako Rafa ima tezak mec protiv Grigora a Rodzer lak protiv Marija, svasta je moguce. Rodzer je napravio promjene sa reketom, izuzetno je svjez i u daleko boljoj formi nego u Sinsinatiju. Ne mislim da je Rafa u boljoj formi nego tada. Sinsinati je naravno brzi od Australije ali ove godine se u Melburnu i te kako moze postici viner. A Sinsinatiji je pokazao da je tako dugo dok ima snage, Rozder bolji od Rafe na hardu ako Rafa igra ofanzivno. Naravno i Rafa je svjestan toga, poceo bi vjerovatno defanzivnije. Postavlja se pitanje da li Rafa moze mijenjeti defanzivu i ofanzivu po zelji. On cijeli turnir igra ofanzivno.

    Rekoh da predstoji nekoliko uzbudljivih dana. Puno toga mora da se uklopi, ali Rodzer moze uci u taj mec sa savim pristojnim sansama.
    Last edited by NI; 20-01-14, 12:38.

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Ma sta ima da ti bude jasno. Da si napisao bilo kome drugom opet bih ti odgovorio.
      Naravno da mozes da odgovoris kad napisem drugome. Kako bi drucije moglo biti.

      Upravo se zato cudim zasto samo odgovoris kada napisem Bojani.

      Comment


      • glavna tema

        Comment


        • добро вече...
          sigpic

          Comment


          • !! Ajmo Li Na !!

            Last edited by Zzz; 21-01-14, 00:03.

            Comment


            • Dobro vece Jesmo li spremni?
              link

              Comment


              • Jesmo, za Prije 5 ne vrijedi ustajat

                Comment


                • спремни смо до некле, навићемо сат и то је то...
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja nesto ne mogu da pratim meceve nocas, ne znam zasto Lepo leci u krevet i spavati, pa gledati hlightse sutra
                    link

                    Comment


                    • све се зна: Рафа, Енди, Бердих и Ноле....
                      sigpic

                      Comment


                      • Prvi meč očekujem pobedu Kineskinje, mada mi je draga i Flavija ali ovaj put Li Na do pobede. Nadam se da će Ziki i Nestor iskoristiti ovu šansu koja im se pružila, ovo jednostavno moraju da dobiju.

                        Comment


                        • ел ова талијанка оперисала груди да јој не сметају?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Zika View Post
                            ел ова талијанка оперисала груди да јој не сметају?
                            Kolko ja znam to je bila Halep

                            Comment


                            • да, да, она што је тукла Јецу!
                              sigpic

                              Comment


                              • Li za sada dominira. Strasan napadacki tenis igra kineskinja, kad ona udje u udarac nema spasa za bilo ko sa druge strane mreze.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X