Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    Aj molim vas nemojte da razocarate, cekam ceo AO da gledam neki tenis
    Eto Federer je odigro vise tenisa u 2 gema nego Murray u 4 seta
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Nadal moze bolje od ovoga u to sam ubedjen, ne mnogo ali moze, e sad mislim da treba bolje od ovoga za jos po nekog osim za Novaka
      Krenuo Joza strano
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • BH paralela

        najdrazi udarac u svijetu tenisa, ne mogu si pomoci

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Nadal moze bolje od ovoga u to sam ubedjen, ne mnogo ali moze, e sad mislim da treba bolje od ovoga za jos po nekog osim za Novaka
          Krenuo Joza strano
          kao na primjer?

          Federera? Marija? Dimitrova?

          Comment


          • Role, ne zezaj se
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Kako stvari stoje Nadal će još da napumpa svoj H2H protiv Starog

              Comment


              • Gde je Conga...jel izasao na teren...

                Comment


                • Kad dolazi Tsonga na teren?

                  Edit: draza isto misljenje

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    kao na primjer?

                    Federera? Marija? Dimitrova?
                    Za Feda cisto sumnjam, mislim da moze i sa gorom igrom od ove da ga prodje, ali opet i ako sam pre dve godine rekao da Fed nadala NIKADA vise nece dobiti na slemu, ne mogu bas sebi da dozvolim da ga tako olako otpisem... Za mareja mislim da da, u slucaju da ovaj takodje digne igru, za ovo sto je do sada pokazao sigurno ne. za Dimitrova mislim da ne, ali opet kada je mogao "slabasni" Kei da dominira ovako u raznemana, sta li ce tek Bugarce da radi ako ga krene ...
                    Sry sto ti ovako kasno odgovaram, na poslu sam pa ne mogu da ugrabim dovoljno vremena da piskaram ovde kako treba ...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Za Feda cisto sumnjam, mislim da moze i sa gorom igrom od ove da ga prodje, ali opet i ako sam pre dve godine rekao da Fed nadala NIKADA vise nece dobiti na slemu, ne mogu bas sebi da dozvolim da ga tako olako otpisem... Za mareja mislim da da, u slucaju da ovaj takodje digne igru, za ovo sto je do sada pokazao sigurno ne. za Dimitrova mislim da ne, ali opet kada je mogao "slabasni" Kei da dominira ovako u raznemana, sta li ce tek Bugarce da radi ako ga krene ...
                      Sry sto ti ovako kasno odgovaram, na poslu sam pa ne mogu da ugrabim dovoljno vremena da piskaram ovde kako treba ...
                      Ma ne treba mu ništa bolje od ovoga danas da bi došao do finala, teško da će imati teži test.

                      Mogli bi ti ili Peca da mi sredite posao, vidim da vam je baš teško dok radite

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Ma ne treba mu ništa bolje od ovoga danas da bi došao do finala, teško da će imati teži test.

                        Mogli bi ti ili Peca da mi sredite posao, vidim da vam je baš teško dok radite
                        Ih sad ... znas kako kazu, Drzavni POSO ...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Mogli bi ti ili Peca da mi sredite posao, vidim da vam je baš teško dok radite
                          notorious,

                          Umjesto da pokazes da ti je zao sto ne mozemo da uzivamo u tenisu ti nas dovodis u red!

                          Comment


                          • Za sad Role igra tacno kako treba, skroz je takticki nadmudrio Congu
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Za sad Role igra tacno kako treba, skroz je takticki nadmudrio Congu
                              Edberg effect
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Izgleda da je i Bojana na poslu

                                Trgnuće se Tsonga, ne može ovako lako da ide. Stari se baš pomamio i hoće Rafi na penal

                                Comment

                                Working...
                                X