Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Murray ce me jos na igrici roknuti

    Igraj majstore, mozes do pobjede, ostavi me u životu

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Rogera ili Joa cu se odreci ako ne prodju u 1/2...svejedno ko prodje
      Polako shmika, polako.

      Mari i poslije ovog meca ostaje nepoznata.

      Comment


      • MArej uspeo, Robert dobio grceve, sad je gotov.
        OVAKO

        Comment


        • Stvarno moguce da ostane jos nepozanta, posto ovo definitivno moze biti faktor nedostatka motivacije, sto nema nikakve veze sa njegovom trenutnom igrom

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            dok se zamjeni publika, nece ti to jos za pola sata
            Yeah, tek sad vidim da je Kei produžio i treći set, hvala... Vala, kad se toliko borio, mogao je makar i da ga osvoji. Jutros ustao u pola 7 i gledao do pola 8 malo ta dva meča, pa morao da se bacim na učenje, uopšte nisam očekivao da će Kei ponovo dovesti set u TB...

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ma ok, razumem te, imam i ja tu žicu... ti si pogotovu ogorčen jer znam da gotiviš Japanca, ali on u ovom trenutku ne može više, možda do seta.. možda nikada neće doći ni do njega.
              Nisu igrali nikada na AO... svake godine igrali po jednom, poslednji put na RG prošle godine. Jednostavno ima ljudi koji su mnogo ne samo fizički slabiji od drugih, već i mentalno i to tako ostane zauvek.

              Sve si rekla, ja sam ogorcen jer sam ocekivao do sada mnogo vise od njega, ali dobro ni prvi ni poslednji put da neko ko ima potencijala i talenta totalno razocara i podbaci u kraijeri. Mnogo je proslo vremena od njegove fantasticne prve titule, mnogo malo je napredovao a pritom ima i problema sa povredama. Ranije sam ga video kao potencijalnog buduceg No.1 ali to je sada mozda realno u nekom paralelnom univerzumu. Svakako se nadam da ce imati jos dobrih partija u karijeri jer ga je zanimljivo gledati a danasnjem tenisu fale takvi teniseri i uzbudljivi mecevi
              Originally posted by Stefan-kobe View Post
              1. Ajmo da pocekamo da vidimo dali ce da dodje do tog duela.
              Don't be silly

              Originally posted by Stefan-kobe View Post
              2. Nadal vrlo retko ima manje samopouzdanje od protivnika, ali nebitno, desava se i to. Ne postoje sanse to da traje celi tri seta. Moze da traje nekoliko gemova, jedan set, ali tri seta? Nemoguce. Nesto nije stimao sa Nadala danas, a to nije nikakav strav od Nisikorija.
              Slazem se da Nadal nije bio sjajan danas, ali ja ne mogu reci da je on lose igrao, nego je jednostavno igrao protiv tenisera koji njemu ne odgovara.
              Nadal skoro nikad nema manje samopouzdanje od protivnika a to skoro nikad je protiv Novaka, s tim sto se cak i tu njih dvojica smenjuju po tom pitanju od duela do duela
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Ma kakva nepoznata, ne moze lik da napadne...nije mogao Millota probiti, ne moze sad ni Roberta kako treba...kakav Andy, nek kupi stvari vec sad...razbit ce ga Roger

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Ma kakva nepoznata, ne moze lik da napadne...nije mogao Millota probiti, ne moze sad ni Roberta kako treba...kakav Andy, nek kupi stvari vec sad...razbit ce ga Roger

                  Roger, kazes? If you know what i mean

                  Comment


                  • Ako dodje do duela Novak-Rafa tu je Novak definitivno favorit.Novak ce biti standardno dobar a Nadal ako zeli da ima sanse ne smije sebi da dozvoli one meceve u kojim mu 60% returna i baseline udaraca pada u servis polje.Recept za Nadala je dubok return,dubok forehand s 3000+ rpm i backhand slice,mora da ga ubaci kako bi promijenio ritam,usporio malo i onda na meksu Novakovu lopticu napao

                    Comment


                    • Originally posted by DinoFC View Post
                      Roger, kazes? If you know what i mean
                      Normalno, tata ide da pomogne Rafi

                      Robert, uzivaj majstore

                      Comment


                      • Robert mu je cak odigrao DS na drugi servis, toliko o servisu

                        Comment


                        • Mislim da Andy ima manju blokadu u glavi kad je preko Roger...e sad,druga je prica kad se preko pojavi Rafa...tu gace same spadaju...

                          Comment


                          • O kakvim greškama Nadala i kakvoj lošoj igri se ovdje govori Imal gdje statistika da vidimo koliko je to griješio za ovaj intezitet izmjena

                            FC, dođe li Smarej nekim čudom do polufinala uzmi sve pare i stavi na Nadala, meni kopiraj tiket preko pp da ti pošaljem ako slučajno promašiš jel dogovoreno

                            Comment


                            • Originally posted by DinoFC View Post
                              Ok si ti stvarno, uvijek maksimalno objektivan. Ono sam vise rekao u kontekstu nevezano ko je pisao


                              E Marej, tugo
                              Hvala ti druze moj Znao sam da mogu to da iscupam iz tebe, samo ako se malo potrudim
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                O kakvim greškama Nadala i kakvoj lošoj igri se ovdje govori Imal gdje statistika da vidimo koliko je to griješio za ovaj intezitet izmjena

                                FC, dođe li Smarej nekim čudom do polufinala uzmi sve pare i stavi na Nadala, meni kopiraj tiket preko pp da ti pošaljem ako slučajno promašiš jel dogovoreno
                                Napravio je 28 gresaka ali on nije toliko gresio koliko je nekako bio izvan ritma, tako se meni cinilo.

                                Gdje cu to uraditi, to bi znacilo da ce proci Tsongu ili Fed, tad je cudoviste rodjeno

                                Comment

                                Working...
                                X