Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Baš ga pretjera ne treba mu lijepiti takva očekivanja, dizati euforiju, treba mali da radi u tišini. Berdycha lako rješavaju eventualno 2-3 tenisera ukupno.
    Pa dobro nisam baš mislio na Berdycha, već na ove faze turnira. Biće, biće, samo lagano, da potencijala ima to smo vidjeli.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Uplatit cu vala onaj eurosport plejer na mjesec dana, da pogledam jos jednom mec uz Wilandera

      Neki bi igraci iz top 20 sad potpisali da imaju onakav BH, kako je spustio 10 tak paralela
      Last edited by shminka; 17-01-14, 06:47.

      Comment


      • Nije do Nene, realnost je sada da se ne moze nabaviti trener koji moze da uradi nesto. Novca nema nazalaost, niti ce ga biti od ove nase kretenske drzave. Neno radi odlican posao. Ovakvo kretanje i udaranje loptica u defanzivi je plod Neninog rada. Svaki put kad se ne sagne u koljenima pri udarcu dobio bi po usima na treningu i zato sada nema greske u tom segmentu, pri saginanju.

        Definitivno materijal za top 50 i nadat se jos kojem centrimetru do maja kada puni 22 godine i definitivno zavrsava sa rastom, a onda moze u potpunosti teretani da se posveti..

        Nevjerovatan rezultat!!!
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Igraju Monfa sa Dastinom

          http://live.drakulastream.eu/static/...023354800.html

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Uplatit cu vala onaj eurosport plejer na mjesec dana, da pogledam jos jednom mec uz Wilandera

            Neki bi igraci iz top 20 sad potpisali da imaju onakav BH, kako je spustio 10 tak paralela
            Ima se, može se.

            @ajnstajn

            Pa ugrabio je sada finu kintu, trebalo bi biti dovoljno.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • inace ljudi, maliajnstajn je trenirao sa Damirom

              Comment


              • Jeste jednoručni prirodan Sve to stoji, ali se ne može igrati bez FH-a, ne na ovom nivou. Berdychu je baš dugo trebalo da provali šta je kod Džumija rupa, vidi se da ga nije ni skautirao. Mora se kretati intezivnije, tu je bar u prednosti s visinom, mora svoje mane pretvoriti u prednost.

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  inace ljudi, maliajnstajn je trenirao sa Damirom
                  S kakvim gigantom dijelimo ovo mjesto Mali fizičar je bio zadužen za žice

                  Comment


                  • Hahahhaha.

                    Uglanom sam trenirao na terenu pored sa nekim moje klase, ali sam par puta prebacivao i sa njim dok nije pocelo bas ozbiljno da se radi. Tada je bio ja mislim 6. junior svijeta.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ovaj Anderson mucenik kad god pokusa nesto sto nije FH iz sve snage ili servis, izgleda kao amater. Ali dobro kad se setim kakav je bio, svaka mu cast na ulozenom trudu i postignutom. Moze se reci da je postigao svoj maksimum i zasluzeno je tu gde jeste, nikome ne smeta
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Hahahhaha.

                        Uglanom sam trenirao na terenu pored sa nekim moje klase, ali sam par puta prebacivao i sa njim dok nije pocelo bas ozbiljno da se radi. Tada je bio ja mislim 6. junior svijeta.
                        Ali brate ti sa rajom u gradu i prolazi Damir i pozdravlja te. Pa znaš li ti koji je to merak...
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Recimo onaj Sousa je osvojio turnir 250 serije, a nije nista bolji igracki. Damir ga je zveknuo 6-0 6-4. Ono sto Sousa ima, pa je osvojio turnir je snaga i intenzitet u svakom udarcu. Ako fizicki ojaca, bit ce baš vrhunski igrac!

                          Dodiga sam gleda kad je imao 20tak godina, za takvog igraca je ovaj Damir Djokovic...

                          Ima bas dosta mjesta za napredak, a i mlad je jos uvijek...ko kad su se granice pomjerile...

                          Kad bi samo ovaj rezultat otvorio vrata nekih spomzora

                          Comment


                          • Recimo Zagreb kada je osvojio Damir sa 12 godina ja mislim, tada je potpisao ugovor sa Wilsonom, ali jako malo novca je tu bilo. Ako Wilson drzi do svojih ugovora od 10 godina onda bi trebalo da dodje do obnavljanje ove godine, bar se nadam..
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • ja sam nesto s Nenom pricao na tu temu, ne vjerujem da on dobija pare uopste za reket

                              ili bas nesto sitno

                              jedina zarada na tome mu je onda kad likovima ko meni proda koristeni reket

                              Comment


                              • Damir prije par minuta za BHT1 istakao ono što se uglavnom i ovdje pisalo. Kako je Berdych igrao dobro uz odličnu servu i Damirove pogreške što je bilo dovoljno za pobjedu. Još je rekao kako je prilično zadovoljan i sretan zbog ovog rezultata i da se nada da je ovo prekretnica u njegovoj karijeri. U Sarajevo bi trebao sletiti u nedjelju naveče, nakon čega slijedi zasluženi odmor, a onda ponovo šljakanje.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X