Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Danka Kovinic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Nakon pada od 30tak pozicija, Danka je popravila svoj plasman za 7 mjesta. Sad zauzima 128 poziciju.

    Comment


    • #47
      Najbolja crnogorska teniserka Danka Kovinić plasirala se na glavni turnir u Charleston.

      Ona je danas u drugom kolu kvalifikacija pobijedila Japanku Naomi Osaku, 2:1, po setovima 4:6, 6:3 i 7:6.

      Do pobjede i plasmana na glavni turnir došla je nakon dva sata i 24 minuta igre.

      Na startu kvalifikacija eliminisala je Amerikanku Eli Kik 2:0 (6:0 i 6:0).

      Comment


      • #48
        Danka Kovinic u 1/32 igra protiv 66 igracice na svjetu McHale. Mec bi trebao poceti u 20.30.


        Naprijed Dankaa!

        Comment


        • #49
          Danka dobila prvi set sa 6:2

          Comment


          • #50
            Lagana pobjeda Danke, 6:2 6:3.
            U 1/16 igra sa pobjednicom meca DellAcqua(44 na svjetu)-Bencic(35 na svjetu).Taj mec se igra Sutra, tako da prekosutra odnosno 08. Aprila Danka igra naredan mec.

            Comment


            • #51

              Comment


              • #52
                Danka Kovinic-Belinda Benicic(35)
                Mec se igra sutra u 17h.

                Comment


                • #53
                  Danka ako pobjedi Bencic, naredna rivalka joj je Jelena Jankovic.

                  Danka danas igra protiv Bencic u 16h.

                  Comment


                  • #54
                    POBJEDA!!!!!!!!!!!
                    KOVINIC-BENCIC
                    4:6 6:3 6:2

                    Naredna potivnica njena skoro najbolja drugarica, Jelena Jankovic.

                    Bravo Danka!!!

                    Comment


                    • #55
                      Najbolji momenti sa danasnjeg meca.

                      Comment


                      • #56
                        Cestitam!

                        Comment


                        • #57
                          JJ: Danka i ja smo veliki prijatelji

                          Danka Kovinić će danas igrati sa Jelenom Janković u osmini finala turnira u Čarlstonu, a srpska teniserka podsjetila se na situaciju od prije desetak godina, kada je Novljanka počinjala da se bavi bijelim sportom.

                          Nekada vodeća teniserka svijeta gledala je sa tribina pobjedu svoje protivnice u borbi za četvrtfinale turnira u Čarlstonu.

                          "Kada je imala 10 godina prišla mi je i zamolila me da odigramo nekoliko poena. Tada se sve završilo tako što je Danka prejako zamahnula i pala, a ja sam joj kazala da je nevjerovatno talentovana i mila i naše prijateljstvo traje do danas. Danka je godinama navijala za mene, ja sam njen idol. Godinama smo sanjale kada ćemo se sresti na terenu poslije tog lijepog i prijateljskog upoznavanja prije deceniju", prisjetila se Jelena Janković.

                          Današnji meč zakazan je za 01h sati.


                          CDM.ME

                          Comment


                          • #58
                            Jelena Janković "predala" meč Danki Kovinić.


                            Bez sumnje ovo je Danki najveći uspjeh. U 1/4 igraće protiv Andre Petković.

                            BRAVO DANKA!!!


                            Comment


                            • #59
                              Да части пиво.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Nakon ulaska u 1/4 finale turnira u Carstonu, Danka ima dovoljno poena da udje u Top 100. Danka trenutno ima 469 poena, 100 bodova dobija zbog ulasja u cetvrtfinale, a 25 poena zato sto je prosla kvalifikacije. To je dovoljno bodova za 98 poziciju, al sacekajmo vecerasnji mec, odnosno ponedjeljak.

                                Comment

                                Working...
                                X