Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aaaaaaa ROFL pa videla sam da su ga izabrali neki....svasta :biggrin)
    Nista mi Noto taj raspored ne znaci kada ne znam ko je sve u donjem delu, a kad odem na zreb izaberem ove koji ne igraju... Nemam vremena da otvorim oba preko fona
    Bojana stavi Aguta ako igra jbg, nece Vica da preda, ali kakve sam srece...
    Last edited by miloolja; 30-06-16, 11:09.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by NEMANJA97 View Post
      Hahahaha pa naravno da sve kontam i nisi mi morao objašnjavati kad se koji meč igra jer dugo pratim tenis. Samo nisam ovde tako dugo aktivan. Ti kažeš nije logično pa kad bi radili kako treba , a mečevi se debelo ispomerali tek tad bi se pogubili kako šta i gde. Ipak treba poštovati raspored.
      Naravno da treba postovati raspored i predvidjene meceve za odredjeni dan. Tako da u koliko postujemo raspored igramo meceve odredjenog dela zreba, odredjenog kola za taj dan, a ne meceve suprotnog dela zreba i prethodnog dana koji se sticajem okolnosti igraju taj dan.
      Znaci ako se raspored postuje (a slazemo se svi - valjda da treba da se postuje) sve sto je (na primer) od danas ostlao za sutra, ne bi se smelo igrati sutra. Samo sto se ovde ne radi tako. Ali dobro od AO 2017 ce se to ispraviti.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Bojana, jesi li mi stavila Aguta kao rezervu, plizzzz...ako igra danas?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Stavila sam
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Naravno da treba postovati raspored i predvidjene meceve za odredjeni dan. Tako da u koliko postujemo raspored igramo meceve odredjenog dela zreba, odredjenog kola za taj dan, a ne meceve suprotnog dela zreba i prethodnog dana koji se sticajem okolnosti igraju taj dan.
              Znaci ako se raspored postuje (a slazemo se svi - valjda da treba da se postuje) sve sto je (na primer) od danas ostlao za sutra, ne bi se smelo igrati sutra. Samo sto se ovde ne radi tako. Ali dobro od AO 2017 ce se to ispraviti.
              A kakvo je onda to poštovanje rasporeda ako nećeš igrati pola mečeva. I opet se ti vraćaš na sticaj okolnosti pa šta sad na primer kiša pada jedno 3 dana. Šta bi tad tipovao mečeve za koje još ni ne znaš ko će u njima igrati??? Samo da podsetim juče su samo Nole i Fed završili svoje mečeve , a vi sad našli nešto izmišljate lepu igricu ne treba remetiti.

              Comment


              • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                A kakvo je onda to poštovanje rasporeda ako nećeš igrati pola mečeva. I opet se ti vraćaš na sticaj okolnosti pa šta sad na primer kiša pada jedno 3 dana. Šta bi tad tipovao mečeve za koje još ni ne znaš ko će u njima igrati??? Samo da podsetim juče su samo Nole i Fed završili svoje mečeve , a vi sad našli nešto izmišljate lepu igricu ne treba remetiti.
                Pa igra se ono sto je predvidjeno za taj dan da se igra, a ako se to odlozi za sutra onda cekas rezultat tog meca a u medjuvremenu mozes da izaberes pik koji je sutra u opticaju za igru (u koliko prodjes taj prvi koji je odlozen). Nema tu nikakve nelogicnosti niti izmisljanja tople vode. Za naredni dan se igrjau mecevi iz druge polovine i ti imas predvidjene meceve u opticaju (ni manje ni vise nego sto bi i inace imao) - a ovako sa dodatim mecevima iz prethodnog kola i sasvim suprotne polovine imas dosta vise meceva u opticaju nego sto bi regularno trebalo da imas.
                To sto ti pricas i forsiras, je nelogicno. I nije poenta da li je nesto lepo ili nije. Lepota - lepo, to je stvar ukusa, estetika, nije faktor koji odredjuje kvalitet.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Aaaaaaa ROFL pa videla sam da su ga izabrali neki....svasta :biggrin)
                  Nista mi Noto taj raspored ne znaci kada ne znam ko je sve u donjem delu, a kad odem na zreb izaberem ove koji ne igraju... Nemam vremena da otvorim oba preko fona
                  Bojana stavi Aguta ako igra jbg, nece Vica da preda, ali kakve sam srece...
                  http://www.flashscore.com/draw/bHmLcJm9/MJABoKOb/#draw

                  Pogledaj tu ubuduće, s telefona najbolje i klikom na meč vidiš kad se igra.

                  Jesam nešto fin danas, izgleda sunčanica

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Pa igra se ono sto je predvidjeno za taj dan da se igra, a ako se to odlozi za sutra onda cekas rezultat tog meca a u medjuvremenu mozes da izaberes pik koji je sutra u opticaju za igru (u koliko prodjes taj prvi koji je odlozen). Nema tu nikakve nelogicnosti niti izmisljanja tople vode. Za naredni dan se igrjau mecevi iz druge polovine i ti imas predvidjene meceve u opticaju (ni manje ni vise nego sto bi i inace imao) - a ovako sa dodatim mecevima iz prethodnog kola i sasvim suprotne polovine imas dosta vise meceva u opticaju nego sto bi regularno trebalo da imas.
                    To sto ti pricas i forsiras, je nelogicno. I nije poenta da li je nesto lepo ili nije. Lepota - lepo, to je stvar ukusa, estetika, nije faktor koji odredjuje kvalitet.
                    Meni je sve to jasno , ali ovde ti ne kontaš šta ja hoću da kažem . Nemoj molim te da mi prebacuješ šta je logično , a šta ne. Takođe ne moraš za svaku reč da mi pišeš definiciju.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      wanderer, tebi 2 pika nedostaju, za juce i za danas
                      A joj, potpuno sam se pogubio zbog ovih prekida. Ja to sada ne mogu da postavim neki meč koji je bio u programu za juče pa pomeren za danas?

                      Ako mogu, evo sada vidim Cilic-Stakhovsky bio u programu za sredu, pa bi mi to bila opcija za juče, a za danas Nishikori...
                      Last edited by wanderer; 30-06-16, 12:20.

                      Comment


                      • Moze, posto nista nije pocelo, ionako je totalni haos
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Super

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            http://www.flashscore.com/draw/bHmLcJm9/MJABoKOb/#draw

                            Pogledaj tu ubuduće, s telefona najbolje i klikom na meč vidiš kad se igra.

                            Jesam nešto fin danas, izgleda sunčanica
                            Najbolje je gledati kostur, i lepo ispratis polovinu koja se igra taj dan, a ovo ostalo (neregularno) nas ne zanima .


                            Nemanja, pa sta si ocekivao da ti napisem, kada kao opis ove nase igrice ti koristis izraz "lepa je" .... Ne prebacujem ja tebi nista, ja tebi tvrdim, pisem, objasnjavam. Jer ako nekom prebacujes nesto, to po automatizmu znaci da mu nesto zameras, da ti ne odgovara neki postupak sagovornika, da je on po tebi uradio (napisao) nesto sto je tebe na bilo koji nacin povredilo. A ja tebi nista ne zameram, niti si me povredio, niti uvredio. Vidis li razliku? Kontas???
                            Jer. U koliko ces vec da se upustas u neku diskusiju sa mnom, moras "malo" pravilnije da se izrazavas. Da bi te ljudi ovde shvatili i ukapirali sta si zapravo hteo. A ja prosto nemam nameru da nastavim sa ovom edukacijom - mrzi me i ako verujem da bih sa tobom imao odredjeni uspeh, ako bi se ti malo vise potrudio.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Jeste, totalni haos je ispao sad, posto ako pogledate tabelu neko je sad sa pobedom Mishe prosao u 3. dan, a neko vec u 4. dan.
                              Ali ajde, od sledece godine cemo da igramo kako treba
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Najbolje je gledati kostur, i lepo ispratis polovinu koja se igra taj dan, a ovo ostalo (neregularno) nas ne zanima .


                                Nemanja, pa sta si ocekivao da ti napisem, kada kao opis ove nase igrice ti koristis izraz "lepa je" .... Ne prebacujem ja tebi nista, ja tebi tvrdim, pisem, objasnjavam. Jer ako nekom prebacujes nesto, to po automatizmu znaci da mu nesto zameras, da ti ne odgovara neki postupak sagovornika, da je on po tebi uradio (napisao) nesto sto je tebe na bilo koji nacin povredilo. A ja tebi nista ne zameram, niti si me povredio, niti uvredio. Vidis li razliku? Kontas???
                                Jer. U koliko ces vec da se upustas u neku diskusiju sa mnom, moras "malo" pravilnije da se izrazavas. Da bi te ljudi ovde shvatili i ukapirali sta si zapravo hteo. A ja prosto nemam nameru da nastavim sa ovom edukacijom - mrzi me i ako verujem da bih sa tobom imao odredjeni uspeh, ako bi se ti malo vise potrudio.
                                Jel moguće da se za svaku slamku hvataš? Koji ti imaš problem sa mojim opisima. Što imaš potrebu da mi tvrdiš, pišeš i objašnjavaš? Jel sam ja to išta tražio? Izvini molim te nisam primetio da si sad krenuo da vređaš. Ti mene da edukuješ? Da evo jedva čekam prosto nemam pametnija posla.

                                Comment

                                Working...
                                X