Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi opustimo se malo , evo igrica se na startu zakuvala. Opustimo se i uživajmo!

    Comment


    • Originally posted by NEMANJA97 View Post
      Ljudi opustimo se malo , evo igrica se na startu zakuvala. Opustimo se i uživajmo!
      Jedini koji nije opusten si ti. Iritantno se ponasas, prosto nervoza isijava iz tebe. Ali dobro nisam zlopamtilo, pa ti to necu uzeti za zlo.
      A ja se ne hvatam za slamku, ja sam svima pa i tebi objasnio zasto su pravila koja se trenutno postuju najblaze receno glupa, i svi su to uvideli i shvatili i slazu se, sem tebe naravno.
      Navedi mi deo gde sam te uvredio? Bas bih voleo da vidim sta ces da navedes. A ako je samo tvoj licni utisak u pitanju, onda moram da ti kazem da te utisak vara, jer ja ne vredjam, vec iznosim cinjenice.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Bojana posto me je izbacio Dolgopolov,a partner mi nece biti tu par dana jel mogu ja mesto njega da biram pik

        Comment


        • Normalno, samo naglasi za koga tipujes
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Jedini koji nije opusten si ti. Iritantno se ponasas, prosto nervoza isijava iz tebe. Ali dobro nisam zlopamtilo, pa ti to necu uzeti za zlo.
            A ja se ne hvatam za slamku, ja sam svima pa i tebi objasnio zasto su pravila koja se trenutno postuju najblaze receno glupa, i svi su to uvideli i shvatili i slazu se, sem tebe naravno.
            Navedi mi deo gde sam te uvredio? Bas bih voleo da vidim sta ces da navedes. A ako je samo tvoj licni utisak u pitanju, onda moram da ti kazem da te utisak vara, jer ja ne vredjam, vec iznosim cinjenice.
            Ja sam opušten , meni ništa ne smeta za razliku od tebe. Baš me zanima kako vidiš da nervoza isijava iz mene? Kod mene je sve u redu. Koji svi su uvideli i ko se slaže kad se niko nije javio? Ako ne vidiš gde si me uvredio tvoj problem, a činjenice nigde nisam primetio. Nemoj se bzvz dalje nastavljati i onako odavno nisam u temi.

            Comment


            • Originally posted by NEMANJA97 View Post
              Ja sam opušten , meni ništa ne smeta za razliku od tebe. Baš me zanima kako vidiš da nervoza isijava iz mene? Kod mene je sve u redu. Koji svi su uvideli i ko se slaže kad se niko nije javio? Ako ne vidiš gde si me uvredio tvoj problem, a činjenice nigde nisam primetio. Nemoj se bzvz dalje nastavljati i onako odavno nisam u temi.
              Pa jel vidis da se na kraju godine menja ovo nelogicno pravilo, jedini razlog sto ga odmah ne menjaju je zato sto je bilo prisutno i na prethodnim turnirima pa nije posteno menjati usred sezone. A ako je pravilo ok, korisno, dobro, primenjivo, logicno, zasto bi ga menjali? Zato sto su ljudi videli da je nelogicno, nekorisno, lose, neprimenjivo....
              Ali si za ovo poslednje u pravu, ne vredi nastavljati na ovu temu, jer jednostavno neces da priznas da gresis. Tako da je uzaludno razglabati jos o svemu ovome.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Pa jel vidis da se na kraju godine menja ovo nelogicno pravilo, jedini razlog sto ga odmah ne menjaju je zato sto je bilo prisutno i na prethodnim turnirima pa nije posteno menjati usred sezone. A ako je pravilo ok, korisno, dobro, primenjivo, logicno, zasto bi ga menjali? Zato sto su ljudi videli da je nelogicno, nekorisno, lose, neprimenjivo....
                Ali si za ovo poslednje u pravu, ne vredi nastavljati na ovu temu, jer jednostavno neces da priznas da gresis. Tako da je uzaludno razglabati jos o svemu ovome.
                Što bih na kraju ja priznao da grešim ako si ti pisao 70% gluposti. Eto ako ti treba neko priznanje eto tih nekih 30% si možda i bio u pravu , al si zato širio nenormalno.

                Comment


                • Neko je već pitao šta ako se bude igralo u nedelju, možda je bolje bilo šta ako se bude igralo u utorak. Uz još jedan teži dan postoji realna mogućnost da neki 3 kolo igraju u ponedeljak. Tipuje se u ponedeljak 3 kolo po ovim pravilima a uzimaju bodovi za osminu finala, zaista nema nikakve nelogičnosti

                  Comment


                  • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                    Što bih na kraju ja priznao da grešim ako si ti pisao 70% gluposti. Eto ako ti treba neko priznanje eto tih nekih 30% si možda i bio u pravu , al si zato širio nenormalno.
                    Dobro je, napredujemo .... stigli smo do 30%. Do sutra bi to nabili na 50 a za koji dan bi sitgli na magicnih 100%. Samo sto sam se ja vec sada smorio, tako da je bolje da se zadovoljimo sa ovih 30.
                    A to je to sto se tice vredjanja i ko koga vredja. Ali nema veze, kao sto rekoh, bitno je da napredjujemo
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Dobro je, napredujemo .... stigli smo do 30%. Do sutra bi to nabili na 50 a za koji dan bi sitgli na magicnih 100%. Samo sto sam se ja vec sada smorio, tako da je bolje da se zadovoljimo sa ovih 30.
                      A to je to sto se tice vredjanja i ko koga vredja. Ali nema veze, kao sto rekoh, bitno je da napredjujemo
                      Hahahahaha ne bi se ovo ništa povećavalo i ovo ti je puno. Tako brzo sam te smorio? Oh iznenađenja. Ja nikog nisam vređao , a što se tiče napredka pa naravno neće ga biti .

                      Comment


                      • Posto su svi mecevi 2.kola poceli, za sutra i za nedelju tipujemo 1 mec od preostalih meceva 3.kola, koji nisu poceli danas
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Posto su svi mecevi 2.kola poceli, za sutra i za nedelju tipujemo 1 mec od preostalih meceva 3.kola, koji nisu poceli danas
                          Jesu li sutra i nedjelja jedno tipovanje ili dva tipovanja? Po mom misljenju, mora biti jedno tipovanje.

                          Comment


                          • Pa jedno, ne znam da li sam dovoljno jasno napisala
                            Dakle, za sutra i prekosutra se tipuje 1 mec od svih preostalih meceva 3.kola koji nisu poceli danas
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Mene interesuje kad ćemo da pravimo krov za suicide?

                              Comment


                              • Pa to je onda malo bzvz, moglo bi jednostavno nedelju da ne računamo?

                                Comment

                                Working...
                                X