Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zar je prošao neko Glasam za 2 kolo

    Comment


    • mislim da jeste
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Nije niko prošao do ovog trenutka tako da poništavaj

        Comment


        • mislim da je neko igrao na Hurkaca, oni su prosli
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • To im se svakako ne računa, gdje će tipovati na Hurkacza, za kaznu ih treba izbaciti.

            Comment


            • Weltschmertz prodje. Ovo mu je upozorenje pred udaljavanje iz daljeg toka sezona. Zuti karton

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                Weltschmertz prodje. Ovo mu je upozorenje pred udaljavanje iz daljeg toka sezona. Zuti karton
                Traži rupu u pravilima da sastavimo žalbu.

                Comment


                • Ma ovo je ekstra iako jos nisam prosao,najjaci mastersi ,bolji i od slema maltene,a ne ko one dosadne 500-ice

                  A pazi Monfa prvi tip Kun,jbt 7 mec lopti 5-2 u drugom setu i na kraju izgubi ,poceli grcevi ili sta god u trecem i preda ,a zamena mu Kukuskin sou

                  Idemo Vinolase,ceo zivot te pljujem demantuje me

                  Comment


                  • Tako.mi i treba kada nisam lepo igrala na Delbonisa, vidim u fantaziju sam jedina igrala na njega
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma glupost totalna da nastaviimo od 2. kola, ali generalno je ovo sranje nevidjeno da oba mastersa svi poispadaju u 1. kolu. Ocaj zivi...
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • 5. Ako dodje do promene para (kasno odustajanje od turnira, te umesto tog igraca udje LL)

                        - igrac ima pravo do pocetka meca u kom je doslo do promene protivnika da izabere da li ce mu se racunati prvi pik ili zamena
                        - ako ne izvrsi izbor automatski mu se racuna zamena

                        Je li Tomić prošao ili će igrati?

                        Comment


                        • U kojem trenutku sam imao pravo na izbor?

                          Comment


                          • Koliko ne znate.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Tomic igra tek sutra tako da se za danas racuna zamena jbg, kasno ovaj bogalj preda a ovi nisu valjda obavestili LL na vreme ili sta god da je u pitanju.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Nismo imali pravo na izbor a meč nije uopšte odigran, o tome se radi.

                                Comment

                                Working...
                                X