Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bude li ovaj Djokovic sutra izgubio, definitivno ce se pridruziti crnoj listi. Prezalio sam mu ono izbacivanje od Japanca amatera tako da ima drugu sansu.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Nalozeni su domaci igraci osim ako tipujes na njih, tada se pogube. Cuj Sonego, eh moj TeaFam.

      @bice
      Izmalerises li nam Djokovica...
      -To define is to limit.

      Comment


      • Bruka ti organizaciju Tea... izbaci ga ili oduzmi mu licencu

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by icetea View Post
          Nalozeni su domaci igraci osim ako tipujes na njih, tada se pogube. Cuj Sonego, eh moj TeaFam.

          @bice
          Izmalerises li nam Djokovica...
          Srecom banovali ga na vreme ,nismo stigli ni da se opkladimo za Rim...sad bi mu smisljala avatar

          I slobodno prepisi za sutra...vidim da su tendecije da se bas gadjaju favoriti,samo jos cekam da neko tipuje Nadala...vecina izgleda ne zeli titulu...ti Tea budi mudra i isprati...

          Comment


          • Ja bih na Iznera
            Posle cu da pogledam ostale parove..

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ja bih na Iznera
              Posle cu da pogledam ostale parove..

              tt
              I tebi je dozvoljeno da ispratis

              Comment


              • [emoji23] oces da kazes da si tipovao?

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • bice Marijinim stopama krenuo.. ne igrajte protiv domaćih tenisera. Domaći teniseri danas - 0/4

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    [emoji23] oces da kazes da si tipovao?

                    tt
                    Pa nego sta ,ja ti imam vec sve istipovano do titule samo ako se nesto nepredvidjeno ne dogodi onda moram da smislim nesto novo za sad ovaj turnir ide glatko

                    Comment


                    • Ali zasto NI ne tupuje..cini mi se da nije ni prosli turnir

                      Ako ako fiksni...samo jako

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Bruka ti organizaciju Tea... izbaci ga ili oduzmi mu licencu

                        tt
                        Hahaha pa da, em sto je opet zaradio ban, em sto se glupira sa tipovanjem.
                        Ali sta cu, porodica se ne bira... #TeaFam
                        Originally posted by 61563 View Post
                        Srecom banovali ga na vreme ,nismo stigli ni da se opkladimo za Rim...sad bi mu smisljala avatar

                        I slobodno prepisi za sutra...vidim da su tendecije da se bas gadjaju favoriti,samo jos cekam da neko tipuje Nadala...vecina izgleda ne zeli titulu...ti Tea budi mudra i isprati...
                        Meh, nije to to kad je Markan u banovicima, ne mozes posteno ni da ga zezas.
                        Prepisacu ako ne budem imala ideju na koga da tipujem, sto se ne desava. Edit: Desilo se par puta kad nisam imala vremena, priznajem.
                        Last edited by icetea; 15-05-18, 22:59.
                        -To define is to limit.

                        Comment


                        • Jos uvek sam "u zivotu"

                          Comment


                          • Originally posted by John Dies at the End View Post
                            Jos uvek sam "u zivotu"
                            Koliko mi se cini i sam si rekao da samo trebas malo da se uhodas jer nisi odavno......

                            Tea..cuvas Bustu za kasnije jel?

                            Comment


                            • NIsam nisam

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Koliko mi se cini i sam si rekao da samo trebas malo da se uhodas jer nisi odavno......

                                Tea..cuvas Bustu za kasnije jel?
                                Iskreno da ti kazem nisam pametna sto se tice ove Ciliceve cetvrtine, ne znam koga da tipujem a koga da cuvam, tu je sve moguce.
                                -To define is to limit.

                                Comment

                                Working...
                                X