Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I 3 puta Maro ako treba...Slobodno, idemo zajedno po titulu,pa mora jedna da se osvoji...Tea je samo iz osvete danas gadjala na Kolija,zbog prosle nedelje

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      I 3 puta Maro ako treba...Slobodno, idemo zajedno po titulu,pa mora jedna da se osvoji...Tea je samo iz osvete danas gadjala na Kolija,zbog prosle nedelje
      Hahaha tako je. Mada zamalo da mi se obije o glavu.

      Maro, slobodno me sacekaj u Rimu, necu se ni ja dugo zadrzati.
      -To define is to limit.

      Comment


      • Originally posted by icetea View Post
        Hahaha tako je. Mada zamalo da mi se obije o glavu.

        Maro, slobodno me sacekaj u Rimu, necu se ni ja dugo zadrzati.
        Hoces Tea,prepisi odmah za sutra na moju odgovornost za dalje cemo videti...Kad vec Goga ,nece ne ume ili sta vec...

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Ih pa to kod mene redovna pojava, ne mogu dalje od drugog kola kao naš Nole
          Bice bolje jedog lepog dana

          Comment


          • Verdasco Diego

            Comment


            • Mrki, pogresna tema.

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Basilash je danas mina, bježite od njega

                Comment


                • Uvek izbegavam igrati protiv domaceg igraca, to su potencijalne mine, mogu noseni publikom da odigraju nestvaran mec.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Ne treba biti general kad Mara tipuje, samo kontrirati

                    Videli smo na AO, u Akapulku...IW...Kontrirao si ,pa opet ništa...onda u Madridu čoknem turnir, rek'o ajd' da ne malerišem neke od vas...vi poispadate u drugom kolu...Pravilo je da nema pravila


                    Originally posted by 61563 View Post
                    I 3 puta Maro ako treba...Slobodno, idemo zajedno po titulu,pa mora jedna da se osvoji...Tea je samo iz osvete danas gadjala na Kolija,zbog prosle nedelje
                    Zna moja partnerka šta radi...samo na inSekt


                    Originally posted by icetea View Post
                    Hahaha tako je. Mada zamalo da mi se obije o glavu.

                    Maro, slobodno me sacekaj u Rimu, necu se ni ja dugo zadrzati.
                    Neka,ostani još malo idem ja pošto sam u Rimu gotova da pripremim teren u Parizu, a čujem otvaraju i novi stadion pa ždraknem dok je vreme

                    Spoiler





                    Originally posted by ledeni 80 View Post
                    Bice bolje jedog lepog dana
                    Kad' , kad' ? Možda na RG?


                    Originally posted by notorious View Post
                    Basilash je danas mina, bježite od njega
                    Pa da znaš da jeste , on je uvek mina...me nise čini da će danas samo Madrid da prođe
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Alooo devojke...polakoooo... necemo ni mi ostale dugo nesto po ovoj prasini, ali kakav Pariz, rano je za Grad svetlosti. Samo polako i strpljivo

                      Maro, dok jedes te paste i đelata, ispijas kapucina i limuncela... i cekas nas ofc... imas jedan zadatak vazni, misiju takoreci...

                      Spoiler







                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Pa da znaš da jeste , on je uvek mina...me nise čini da će danas samo Madrid da prođe

                        Tog trenutka sam znao da ispadam

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          Tog trenutka sam znao da ispadam
                          Ne pratim.Nije valjda ...ijuuu neću više komentarisati majke mi...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Mani se tenisa, analiza i fantazija idi radi sta sam ti rekla Nemoj da nas docekas nespremna
                            I smanji malo taj limuncelo

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Mani se tenisa, analiza i fantazija idi radi sta sam ti rekla Nemoj da nas docekas nespremna
                              I smanji malo taj limuncelo

                              tt
                              Smanjujem, smanjujem ali ne vredi ne nestaje

                              Spoiler
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Tog trenutka sam znao da ispadam
                                Isto, nije mi jasno zašto nisi promijenio tip

                                Comment

                                Working...
                                X