Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pobedio Nando ,ko bi rekao ...znaci Markane, ako niko ne zeli da ti da nick menjaj u (TeaFam)...a ako Boksi hoce bila bi lepa neka nijansa roze boje

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Ma gde, ne treba igrati na ove "nove nade", definitivno... Covek odigra finale Barse, iskidao u Estorilu i izgubi od Donskoja koji nije vezao 3 pobede u karijeri.
      Naravno da treba igrati na njih, pogotovu na ove koji imaju kontinuitet, bas kao sto je Stefanos imao. Sjajan period je iza njega, apsolutno mu se nema sta zaneriti. Pa ima samo 19 godina a iz tebe govori ogorcen covek koji je ispao u igrici..a morao si da razmislis da mu je bas ovaj turnir too much...ono sto smo svi mislili da ce biti prosli...kad on presao i tu prag. Tako da brisi ga sa tog spiska...ne sramoti se

      Odlican bio Nando.

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ispadoh I ja a necu da igram na Edmunda

        Comment


        • Edmundova pobeda bice samo so na ranu ,nasem Markanu...Pa nek menja i sledeci put

          Comment


          • Naucice

            Comment


            • Markane, kako ti se svidja novi nick?

              Spoiler
              -To define is to limit.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Naravno da treba igrati na njih, pogotovu na ove koji imaju kontinuitet, bas kao sto je Stefanos imao. Sjajan period je iza njega, apsolutno mu se nema sta zaneriti. Pa ima samo 19 godina a iz tebe govori ogorcen covek koji je ispao u igrici..a morao si da razmislis da mu je bas ovaj turnir too much...ono sto smo svi mislili da ce biti prosli...kad on presao i tu prag. Tako da brisi ga sa tog spiska...ne sramoti se

                Odlican bio Nando.

                tt
                E cuj ja ogorcen covek
                Pre bih rekao da sam baksuz, jer uglavnom one igrace koje odigram u suicide odigram i na kladionici i onda duplo padnem pa se iznerviram
                Na spisku ce biti do daljnjeg, ionako mu je lepo drustvance tamo (Troicki, Karlovic, Cilic, Sijsling, GGL, Sock itd...)
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by icetea View Post
                  Markane, kako ti se svidja novi nick?

                  Spoiler
                  Odlican je.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • E moj Novace. I ja budala od toliko sigurnjaka ja njega.

                    Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk

                    Comment


                    • Eto isopadnem u prvom kolu, da ne bude da vas malerišem i vi za mnom...CCC...

                      Nego gde mi je Notašin imam nešto oko tipovanja da ga priupitam, ipak je on znalac

                      P.S. Od Rima mi molim vas upisujte Vladanove tipove kao moje ,red je da se on malo uspori...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Jaoooo tek sada vidim za Raonu LOL...Isuse!
                        Ali zanimljivo kako lako gube...nista borba, tenzija, neizvesnost..hocu reci veoma ih malo ima u mecevima u poslednje vreme

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Jos jednom da napisem, nikada ne treba igrati protiv naseg igraca ni na njega, jer smo kao narod (kad kazem narod mislim na sve igrace ex Yu) vrlo cudnovati, nikad ne znas kako ce mu sinuti da odigra. Cisti primeri Lajovic i Raonic danas.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Jos jednom da napisem, nikada ne treba igrati protiv naseg igraca ni na njega, jer smo kao narod (kad kazem narod mislim na sve igrace ex Yu) vrlo cudnovati, nikad ne znas kako ce mu sinuti da odigra. Cisti primeri Lajovic i Raonic danas.
                            Ma to se odnosi na sve tenisere, sta da kazes za Grisu, Puja, vidi Gofana ...

                            Da vidim samo da li cu da pojedem svoju dzigericu do kraja sto sam jutros Bornu pretvorila u Milosa na kraju

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • E moj Raonicu nisi ti iz Cg,ti si neki kanadski GMO mutant.
                              Sramota sta mi covjek uradi danas.

                              Comment


                              • Sa lukom Olja

                                Comment

                                Working...
                                X