Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    hahha...ok..Markane,ako Tea nece eto moze Olja,da ti smisli nik,naravno ako Nando dobije,sto se mene tice ja necu,nek ti ostane onda taj 61564 ako niko ne zeli neki romanticni/zenstveni da smisli
    Mogu da dodam 063 pa neka me zovnu mobilni. Takva je razlika izmedju nas.

    daj onda avatar ako neces nick
    Last edited by mark !t zer0; 08-05-18, 14:37.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Nista nisam razumela iskreno

      tt
      Iskreno ni ja nista nisam razumio.Samo sam iskoristio priliku da opljujem Real.

      Comment


      • Originally posted by 61564 View Post
        Mogu da dodam 063 pa neka me zovnu mobilni. Takva je ralzika izmedju nas.

        daj onda avatar ako neces nick
        Ne ,nek ostane taj onda ,i cekaj nije Nando pobedio...necu avatar,vise mi smeta kad neko non stop menja nikove,pogotovo takve koje ti izvlacis

        Comment


        • Originally posted by 61564 View Post
          Mogu da dodam 063 pa neka me zovnu mobilni. Takva je razlika izmedju nas.

          daj onda avatar ako neces nick
          Ne moze.

          Fiksni, smisli neki nick, nemoj da bezis od toga.
          Ili mu daj TeaFam, da bude prava kazna.
          Last edited by icetea; 08-05-18, 14:41.
          -To define is to limit.

          Comment


          • Originally posted by Ivan_pg View Post
            Iskreno ni ja nista nisam razumio.Samo sam iskoristio priliku da opljujem Real.
            Hahahahah...
            Ziveo Zizuuuuu!


            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Evo ako se slazete moze nick da mi bude "TA peć"
              Last edited by mark !t zer0; 08-05-18, 14:43.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Eto Markane moze TeaFam...ako Nando dobije

                Ne kakva pec to ne moze,nego TeaFam...kako je napisala,lepo je da podrzis tim iz kog si istupio,a u kome smo ostali Tea i ja

                I ako moze da ti Boksi oboji u neku Roze nijansu
                Last edited by 61563; 08-05-18, 14:49.

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Eto Markane moze TeaFam...ako Nando dobije

                  Ne kakva pec to ne moze,nego TeaFam...kako je napisala,lepo je da podrzis tim iz kog si istupio,a u kome smo ostali Tea i ja

                  I ako moze da ti Boksi oboji u neku Roze nijansu
                  Ipak cu sacekati Nanda. Nekada si fiks razmisljao i svojom glavom...
                  Last edited by mark !t zer0; 08-05-18, 14:53.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Bas niste nimalo inventivni

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Pošto vi to mjenjate češće nego ja čarape, predlažem ovaj

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Bas niste nimalo inventivni

                        tt
                        Daj Olja one svoje predloge sa Zvezdom pa neka markan izabere sta mu je gore.
                        Osim toga sam je kriv, da ne ide ljudima na zivce sa menjanjem nicka fino bi dobio avatar i nema brige.
                        -To define is to limit.

                        Comment


                        • Iskreno, radije ne bih došao više nikada nego furao te Oljine inoventne ideje. Ali može, ako ste bas toliko nekreativni i bez ukusa.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by 61564 View Post
                            Ipak cu sacekati Nanda. Nekada si fiks razmisljao i svojom glavom...
                            Ma ja opklade uzimam samo od kladionica, pogotovo ovako ociglednevkad se zna da neces pobediti bas mi bzvz,al posto ovde svi zele da te okite,zelim ljudima da ucinim zadovoljstvo
                            Last edited by 61563; 08-05-18, 15:07.

                            Comment


                            • On je neko ko ne zna bas da se zeza ...samo na tudj racun...tako da posto me.je ispljuvao onda najstrasnije... ne bih da se mesam u vase poslove...evo jos opet kaze kako nece da dolazi vise....
                              Oh wait!

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Hahahah, napisa da ja ne znam da se šalim na svoj račun i ovako se naljuti i uzvrati mrtva ozbiljna.

                                Inace Olja, 95 % postova su bas zezanje, ali dobro ne znam ja, ili vi ne znate da vidite.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X