Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva bi tragedija bila da je ispao Medvedev, vodio 6-1 u taj brejku i izgubio 6-8 prvi set, srecom je uspeo da se stabilizuje posle, ne znam na koji nacin.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Kakva bi tragedija bila da je ispao Medvedev, vodio 6-1 u taj brejku i izgubio 6-8 prvi set, srecom je uspeo da se stabilizuje posle, ne znam na koji nacin.
      I brejk manjka u drugom setu,i koliko god se trudio Medvedev da ispadne,mladjani Italijan je cini mi se izgoreo.

      Inace skroz netipican Italijan ,dobar servis ide i na mrezu,mislim da na sljaci nece moci nista,al svakako obecava mlad je

      Comment


      • Kei se povukao, Bemelmans je LL, cisto da znate, da menjate
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Edmund. Tako mi treba kad ne slusam svoj instinkt.
          -To define is to limit.

          Comment


          • Pa dobro nije još sve gotovo...
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Nikada ne igram protiv LL u početnim rundama.

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Pa dobro nije još sve gotovo...
                Ma gotovo je to, kakav crni Edmund, jos protiv mocnog Dudija.

                Nadam se da ces makar ti dogurati sto dalje.
                -To define is to limit.

                Comment


                • Ja sam gledao tog Edmunda prvi put na AO ove godine kada je jedva dobio Basilasvilija i od tada sam rekao da cu ga izbegavati jer mi ne uliva poverenje. Samo da Kei odradi veceras posao rutinski.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Ja sam gledao tog Edmunda prvi put na AO ove godine kada je jedva dobio Basilasvilija i od tada sam rekao da cu ga izbegavati jer mi ne uliva poverenje. Samo da Kei odradi veceras posao rutinski.
                    Kei se povukao sa tunira upao je LL
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Zbog toga što nije igrao od AO sam razmišljao između njega i Kolšrajbera ko da bude prvi pik, ali rekoh dobiće luzera Mada možda se ne bih usrećio ni sa drugim pikom
                      sigpic

                      Comment


                      • Kako sad to? Pa ne pise nigde.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Nisi citao Bojanin post odustao je Kei

                          Comment


                          • Postavila je Bojana u temi IW

                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Ma nisam ni citao, slabo ja tenis citam, udjem samo da napisem ponekad nesto.
                              Jao vidi meni Djokovic zamena, eh sad steta sto cu ga iskoristiti odmah, ja te zamene stavljam cisto bezveze...
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Stavila sam i ovde i na IW temi, a bice jos nije kasno da promenis pik, vidi koji mecevi nisu poceli
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X