Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Tipujte mec(Harison/Svarcman) hrabro ,rizikujte idite na titulu ...ljudi mali Acapulco

    Ja predlazem Harisona ...umoran je Svarci,a i Harison ja odigrao prilicno dobro prvo kolo
    Prosto steta sto nisam prosao prvo kolo titula bi bila osvojena lagano

    Comment


    • Pa ti si u prvom kolu igrao protiv Harrisona.

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        A gde je tu Bojana?
        Aj kapiram ,mene si odmah izuzeo - em matora em udata i to je ok, ali ne objasni zato Bojane nema na listi.
        Ili je to iz onih razloga koje je Olja navela za sebe - jedna jedina,neponovljiva?

        Bojana, kakva je situacija trenutno uopšte me ne bi iznenadilo da Švarci osvoji,vidiš kako ih melje
        Cuj matora. Ma daj molim te. O zenskim godinama se ne prica.

        Zasto su tabele za dublove prazne?

        Comment


        • Originally posted by Lord Samuraj View Post
          Pa ti si u prvom kolu igrao protiv Harrisona.
          Pa?...bio je dobar mec u kom je malo falilo da Izner okrene ,al Harsion je bio odlican(i Isner bi dobio Svarcija),svakako bih ima sacuvanog Andersona koji moze do finala a koga je vecina ispucala tad...samo je pitanje dal bi osvojio ili uzeo vice-sampionsku titulu

          Ja ni tad nisam rakao da ce Isner dobiti lagano,al da idem na rizik,a ne da izpucavam zicer Andersona jos smesan turnir 500

          Comment


          • U pravu je Fiksni, svi ste vi ziheraši i sakupljači bodova. Da niste ne biste imali Andersona i Chunga upotrijebljene a znate da će jedan od njih u polufinale i automatski ne možete do titule. Zato smo Sandu i ja junački zaginuli, a ne kukavički što većini sleduje

            Comment


            • Ja imam Chunga.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Contador54 View Post
                Izvinjavam se unapred za slucaj da je ovo vec neko pomenuo, ali cini mi se da se finale Acapulca igra u subotu, tako da turnir zapravo traje 6 dana. Bodovanje bi u tom slucaju trebalo da bude kao za Dubai iz prvog posta pravila, zar ne??
                U pravu si. Pusti Fiksnog, nije dobra tabela za Acapulco.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Taman htedoh da napisem kako uzaludnije ostavljen link nisam video

                  Comment


                  • Nisam znala da i Akapulko traje 6 dana, ispravicu
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      Fixed
                      Chunga Lunga je mogao ili da ispadne ili da pobedom nad mocnim Ernestom pokaze da je kandidat za zavrsnicu turnira, meni odgovara svakako.
                      Sad mi se tipuje Zverev ali kako cu protiv Harisona posle svega.
                      -To define is to limit.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        U pravu je Fiksni, svi ste vi ziheraši i sakupljači bodova. Da niste ne biste imali Andersona i Chunga upotrijebljene a znate da će jedan od njih u polufinale i automatski ne možete do titule. Zato smo Sandu i ja junački zaginuli, a ne kukavički što većini sleduje
                        Zbog toga ova SI-SAJ igrica i ima tu draz
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          U pravu je Fiksni, svi ste vi ziheraši i sakupljači bodova. Da niste ne biste imali Andersona i Chunga upotrijebljene a znate da će jedan od njih u polufinale i automatski ne možete do titule. Zato smo Sandu i ja junački zaginuli, a ne kukavički što većini sleduje
                          Nije, zato sto se igra samo 1 tip u cetvrtfinalu. Pre ce biti da vi niste dobro raspored pogledali, pa ste previse rizikovali, da bi ostali u borbi za titulu. Ih da je Rafa tu ovo bi bila lepa sansa, ovako ce biti jako tesko.

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Nije, zato sto se igra samo 1 tip u cetvrtfinalu. Pre ce biti da vi niste dobro raspored pogledali, pa ste previse rizikovali, da bi ostali u borbi za titulu. Ih da je Rafa tu ovo bi bila lepa sansa, ovako ce biti jako tesko.
                            Zato će moćni Saša do titule
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Danas na Felija ljudi pa sta bude..a jos ko je sacuvao i Chnuga i Andersona pesma...a pusti te Zverka koji je prilicno ocajan bio sinoc,sreca pa je Gojaw bio sa druge strane ,inace bi lagano ispao...i tamo gde je po meni sve otvoreno, mani te se tog para Tim /Delpo...ja cak Delpu dajem malu prednost

                              Izmeni tip Maro
                              Last edited by 61563; 01-03-18, 13:19.

                              Comment


                              • Vidim i Tea igrala na Donaldsona. Znaci mogao bi ispasti sada.

                                Comment

                                Working...
                                X