Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tea View Post
    Ahahaha fiksni, you wish.

    Ne javlja se goga vec neko vreme, da se nije naljutila.
    to ja samo malo da me se fixni poželi

    Comment


    • Originally posted by ledeni 80 View Post
      ja barem Maru ne slusam u tipovanju,ona kad zaprzi corbu tu nema nazad
      Popravila sam se
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Popravila sam se
        Da vidimo I taj scenario
        Gogo odlican avatar

        Comment


        • E vidis ti Ledeni opet su krenule ko pred Acapulko i kako ja sad da pripremim Indijan Wels...sad jos i poranile pre zreba

          U glavi samo Tea-Goga...Goga-Tea...

          Comment


          • taman da napravis los tim
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Popij nesto pred spavanje sve ce biti jasnije ujutru,Ali ukopace tebe Boksi koliko vidim

              Comment


              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                Popij nesto pred spavanje sve ce biti jasnije ujutru,Ali ukopace tebe Boksi koliko vidim
                Boksi ma jok... al nju moze samo jedan da ukopa....kad tu krene nizbrdo lako cemo..e ako nastavi da gazi on i ona ce...moja procena ,rizik, da nece
                Last edited by 61563; 04-03-18, 21:24.

                Comment


                • Taktiku je dobru spremila Bojana ove god

                  Comment


                  • El Vlad je još jednom objasnio koliko znači stalno vježbanje virtuelnih žrijebova. Ja sam pokušao na drugi način do titule, glupo je da na isti način prekucamo igricu. Svi vi koji ste rano koristili Andersona i Chunga ste obični sakupljači bodova bez bilo kakvih ambicija

                    Comment


                    • Originally posted by ledeni 80 View Post
                      Da vidimo I taj scenario
                      Gogo odlican avatar
                      hvala
                      mada je ovih dana patnja biti navijač arsenala

                      Comment


                      • Originally posted by goga View Post
                        hvala
                        mada je ovih dana patnja biti navijač arsenala
                        Misliš ovih godina?

                        Comment


                        • Hahahaha ovih dana [emoji23]

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Misliš ovih godina?
                            nemoj tako, bio je po neki FA kup

                            Comment


                            • Originally posted by goga View Post
                              nemoj tako, bio je po neki FA kup
                              To bas zadovoljava klub i navijace renomea Arsenala. Ti FA kupovi su sluzili samo da zamazu oci
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Postavljena IW tema samo sam se zeznula u kucanju godine pa ako je tu Olja ili Bojana neka ispravi...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X