Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Samuraj rekao 3 favorita i jedno iznenadjenje koje je omasio, i sad kao u fazonu: "Sta hocete, jesam pogodio ove 3."
    Toliki su favoriti bili da su kvote bile 1.80-2.00.
    50-50 bilo realno. Da nije tako, ne bi mnogi ispali na njima.

    Comment


    • Ne vidim da je Jack online, ako se ne pojavi do pocetka meca izmedju Andersona i Donaldsona, racuna mu se Delpo.

      dobro je Contador video, ja nisam ni obracala paznju
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Velikan E1 V1ad u finalu. Sve po ocekivanjima.
        sigpic

        Comment


        • Ispunjena najveća očekivanja, Aleksoni u finalu

          Comment


          • Nisu mi jasni ovi koji dodju do finala i onda nemaju pik u istom, to je klasicno rudarenje, odvratna igra.
            sigpic

            Comment


            • kukavicka strategija
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Neki su tako rudarili u proslosti da bi sakupljali poene, pa rekoh i ja da isprobam strategiju

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Ne vidim da je Jack online, ako se ne pojavi do pocetka meca izmedju Andersona i Donaldsona, racuna mu se Delpo.

                  dobro je Contador video, ja nisam ni obracala paznju
                  E greska,sorry ,Nov menadzer ,sve mi zabrlja a dobro ga placam,moracu popricati sa njim Valjda nisam suspendovan sledeci turnir..
                  sigpic

                  Comment


                  • Molio bih da se u tabelama upise E1 V1ad, jer je E1 V1ad prvi na race listi. Hvala.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Nisu mi jasni ovi koji dodju do finala i onda nemaju pik u istom, to je klasicno rudarenje, odvratna igra.
                      Mislio sam da su polufinalni parovi Donaldson-Zverev i Anderson-Delpo zbog rasporeda meceva. Zato sam ostao bez pika.

                      Originally posted by Jack View Post
                      E greska,sorry ,Nov menadzer ,sve mi zabrlja a dobro ga placam,moracu popricati sa njim Valjda nisam suspendovan sledeci turnir..
                      Dobro mi ovo igramo. Mislim da smo prvi dubl trenutno. Samo Bojana nece da unese poene.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Molio bih da se u tabelama upise E1 V1ad, jer je E1 V1ad prvi na race listi. Hvala.
                        Ukoliko Potroson dobije bices prvi. Ako izgubi bice nas troje na prvom mjestu. Ako ja dobro razumijem bodovanje.

                        Comment


                        • Jbt ja zaboravio da se igra Akapulko a partneru ti nista ako I zasluzio sam to blizu 10-ak dana nisam ulazio na forum,a partner ni da me obavesti

                          Comment


                          • Pa zar te nije obavestila Bojana?

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Pa zar te nije obavestila Bojana?

                              tt
                              Pa vidis da nije ulazio na forum 10 dana,ako nista nisam najgori

                              Comment


                              • Ne mora da ulazi na forum da bi znao ko mu pise ovde

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X