Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Danas na Felija ljudi pa sta bude..a jos ko je sacuvao i Chnuga i Andersona pesma...a pusti te Zverka koji je prilicno ocajan bio sinoc,sreca pa je Gojaw bio sa druge strane ,inace bi lagano ispao...i tamo gde je po meni sve otvoreno, mani te se tog para Tim /Delpo...ja cak Delpu dajem malu prednost

    Izmeni tip Maro
    Moras covece da prestanes da savetujes ljude dok ne pokazes bar neko minimalno znanje. Ovako ispadas smesan.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Lord Samuraj View Post
      Vidim i Tea igrala na Donaldsona. Znaci mogao bi ispasti sada.
      Mnogo mi je lakse sad kad znam da ako padnem necu biti sama.
      Spoiler
      Imas vremena da promenis pik, ne igraj se ako hoces E1 V1adu da budes konkurentan.


      A vidi fiksnog navija protiv mene.
      -To define is to limit.

      Comment


      • Mislio sam na Harrisona, ali Donaldson mi je malo sigurniji.

        Ljepse je ovako, ili zajedno ispadamo, ili prolazimo.

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Danas na Felija ljudi pa sta bude..a jos ko je sacuvao i Chnuga i Andersona pesma...a pusti te Zverka koji je prilicno ocajan bio sinoc,sreca pa je Gojaw bio sa druge strane ,inace bi lagano ispao...i tamo gde je po meni sve otvoreno, mani te se tog para Tim /Delpo...ja cak Delpu dajem malu prednost

          Izmeni tip Maro
          Zašto bih to radila?
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Zašto bih to radila?
            Pa da ne ispadnes mislim da si tipovala na Tima ,mene nesto vuce da dobija to Delpo

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Moras covece da prestanes da savetujes ljude dok ne pokazes bar neko minimalno znanje. Ovako ispadas smesan.
              Jel obrnuo Cicko Maleka

              Samo polako videcmo ko ce se na kraju smejati, a ko ispasti smesan

              Comment


              • Ispada Zverko veceras, ocajna forma, Harison brilijantan nastup ima, mali ce se uplasiti pobede.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Dobra ti je ova mantra Bice

                  Comment


                  • Sve su to detaljne analize i provere.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Donaldson, Harrison, Anderson i Potroson prolaze. Eto free savjet od mene za tipovanje.

                      Comment


                      • Koliko stručnjaka na tako malom prostoru [emoji108]

                        tt
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Moras covece da prestanes da savetujes ljude dok ne pokazes bar neko minimalno znanje. Ovako ispadas smesan.

                          Comment


                          • Originally posted by goga View Post

                            hahah..Mrakane Gogi nedelju dana na forumu trebalo da te provali,prevara cista

                            Ajmo Gogo osvoji ovaj Acapulco,nek ti se poklopi sve

                            Comment


                            • Nisam bas razumeo zasto udara glavom u zid.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Nisam bas razumeo zasto udara glavom u zid.
                                Mislim da ni sama sebe nije razumela
                                A Fiksni je promenio taktiku - sada je poceo da se uvlaci zenskinjama
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X