Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • El Vlad iskusno osetio ispadnje Nadala i Djokovica posto h je ranije iskoristio, samo se nije nadao da ce Bugarin da zezne. Imao je otvoren put do finala.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      El Vlad iskusno osetio ispadnje Nadala i Djokovica posto h je ranije iskoristio, samo se nije nadao da ce Bugarin da zezne. Imao je otvoren put do finala.
      Ne bi on mogao do F,jer je odavno iskoristio Berdiha,a i RF je potrosio

      Comment


      • Chung pa Edmund i eto finala.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Chung pa Edmund i eto finala.
          Ne bi mogao,ne bi imao na koga da tipuje u SF,iskoristio je vec Nadala ranije,a da je danas tipovao na Edmunda koga bi gadjao u SF?
          Last edited by 61563; 23-01-18, 16:29.

          Comment


          • Bice pise kako bi imao otvoren prolaz da je pogodio Dimitrova, a onda pise kako mu je taj otvoren put Edmund koji je izbacio Bugarina.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Ne bi on mogao do F,jer je odavno iskoristio Berdiha,a i RF je potrosio
              Ja sam mogao da idem do kraja da Dimitrov nije ispao. Chung, pa Berdych, pa Cilic.

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Bice pise kako bi imao otvoren prolaz da je pogodio Dimitrova, a onda pise kako mu je taj otvoren put Edmund koji je izbacio Bugarina.
                Ma pogubih se Ne ide meni ovo sa trolovanjem nikako.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Sad su sve kalkulacije pale u vodu

                  Comment


                  • Zasto u tabeli ne pise E1 V1ad?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Zasto u tabeli ne pise E1 V1ad?
                      Treba da pise Kornjaca, samo ne sme Bojana da stavi
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Zasto u tabeli ne pise E1 V1ad?
                        Ko neka TV stanica
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Svidja mi se kako je El Vlad iza mene na tabeli.

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                            Svidja mi se kako je El Vlad iza mene na tabeli.
                            Polako sinak ... duga je ovo sezona.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Polako sinak ... duga je ovo sezona.
                              Bice ovdje brzo sve rijeseno kao u epl-u.

                              Comment


                              • Svi se zahuhtali pred AO i na kraju Tim i Dimitrov počistiše igricu

                                Comment

                                Working...
                                X