Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Sad gledah stare tabele,pa prosle godine bas bas tanko,vidim da kad je El Vlad osvojio imao je preko 8k poena,sto je koliko vidim i rekord
    Šta bi ti više voleo - da te svi pamte kao osvajača GS ili po No1?
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Mrkela View Post
      Dečko, jedini koji se ovdje kurči čitave dane i pametuje si ti, a ja Seppija čuvam za četvrtfinale, ne znam kakav problem imaš sa time, nemoj da si mnogo ljut, pazi na tlak i masnoću, poyy
      Aha,pa ja ne bezim od toga ,da pametujem i da se kurcim,al ja to sto kazem i odigram,a ti si mogao ako ga cuvas QF,to lepo i da napises,a ne da sa podsmehom pises,jer se u tvojim postovim to itekako oseti ,za razliku od nekih drugih ,ljudi,koji eto kao Mara,misle o Sepiju,al nemaju tu dozu nadmenosti i bezobrazluka,koju ti posedujes i iskazujes kroz postove.


      P.S.Maro, I jedno i drugo ali ako moram da biram NO1 na kraju godine
      Last edited by 61563; 20-01-18, 15:54.

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Znači ja ti više nisam simpa ?
        I ja se zacudih. Izgleda da mu je El Vlad vise simpa. Evo, ja Maro dajem i tebi svoju podrsku, uvek na titulu!
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Aha,pa ja ne bezim od toga ,da pametujem i da se kurcim,al ja to sto kazem i odigram,a ti si mogao ako ga cuvas QF,to lepo i da napises,a ne da sa podsmehom pises,jer se u tvojim postovim to itekako oseti ,za razliku od nekih drugih ,ljudi,koji eto kao Mara,misle o Sepiju,al nemaju tu dozu nadmenosti i bezobrazluka,koju ti posedujes i iskazujes kroz postove.


          P.S.Maro, I jedno i drugo ali ako moram da biram NO1 na kraju godine
          Ma gde mislim...On mi ostao kao jedina razumna opcija ako prođem dalje noćas i preživimo oboje noćas.Naravno u varijanti da idem na titulu.

          EDIT: ne slažem se, uvek na titulu...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Aha,pa ja ne bezim od toga ,da pametujem i da se kurcim,al ja to sto kazem i odigram,a ti si mogao ako ga cuvas QF,to lepo i da napises,a ne da sa podsmehom pises,jer se u tvojim postovim to itekako oseti ,za razliku od nekih drugih ,ljudi,koji eto kao Mara,misle o Sepiju,al nemaju tu dozu nadmenosti i bezobrazluka,koju ti posedujes i iskazujes kroz postove.


            P.S.Maro, I jedno i drugo ali ako moram da biram NO1 na kraju godine
            Mrki Mrki, sto si brezobrazan, zaboravio si staviti smajlić kao Marije i onda ne bi bio bezobrazan, nego fin kao Marija. Tri hiljade za gospodina da nauči šta je sprdnja

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              Mrki Mrki, sto si brezobrazan, zaboravio si staviti smajlić kao Marije i onda ne bi bio bezobrazan, nego fin kao Marija. Tri hiljade za gospodina da nauči šta je sprdnja
              Eto vidiš kako mi žene uvek dobijemo šta hoćemo...Samo osmeh i sve može
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Ma gde mislim...On mi ostao kao jedina razumna opcija ako prođem dalje noćas i preživimo oboje noćas.Naravno u varijanti da idem na titulu.

                EDIT: ne slažem se, uvek na titulu...
                Ma pazi da je ovo pravi tenis,GS mi je najbitniji pa mastersi ,al ovde nekako bih pre broj jedan na kraju,ali svakako bas zelim da uzmem i GS, sta vise ,je licno ne bih bas bio zadovoljan da budem prvi na kraju a da nemam bar par titula
                Last edited by 61563; 20-01-18, 16:04.

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Eto vidiš kako mi žene uvek dobijemo šta hoćemo...Samo osmeh i sve može
                  Smej se, smej, uvek se smej

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Ma pazi da je ovo pravi tenis,GS mi je najbitniji pa mastersi ,al ovde nekako bih pre broj jedan na kraju,ali svakako bas zelim da uzmem i GS, sta vise ,je licno ne bih bas bio zadovoljan da budem prvi na kraju a da nemam bar par titula
                    Pa upravo to.Ko želi da bude JJ?
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Mrkela View Post
                      Mrki Mrki, sto si brezobrazan, zaboravio si staviti smajlić kao Marije i onda ne bi bio bezobrazan, nego fin kao Marija. Tri hiljade za gospodina da nauči šta je sprdnja
                      Ok ako tako kazes jbg.tebe nisam provalio da se sprdas,minus za mene,samo nema to veza samo sa ovom temom,suicda,moj zakljucak je takav bio citajuci tvoje upise.al ok ako sam pogresio,nije problem,samo sto sam na tvoje pitanje i ja odgovorio,kao sprdnju ako cemo tako,a onda si ti prvi poceo sa prozivkama i nekim plakanjem,a evo i nastavljas,pre bih rekao da ti nisi prvi shvatio salu ,ali nije problem

                      Comment


                      • kakvu salu, digo si nos, skocio si ko malo dijete, totalno na fazon moj tata je bolji od tvog, to ti je u fazonu kao kad si govorio da maknu Milmana jer Dzumi prolazi, oni su trebali da skoce i kazu, fiksaro, kad si tako pametan sto ne igras na Dzumija nego igras na Ramosa, nema logike

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          kakvu salu, digo si nos, skocio si ko malo dijete, totalno na fazon moj tata je bolji od tvog, to ti je u fazonu kao kad si govorio da maknu Milmana jer Dzumi prolazi, oni su trebali da skoce i kazu, fiksaro, kad si tako pametan sto ne igras na Dzumija nego igras na Ramosa, nema logike
                          Ma ok ja sam ti samo odgovorio a tek posle,na nastavak tvoje komunikacije sam bucnije reagovao,da ja sam to pricao,al sam rekao da ima sigurnijih parova,a ti samo onako pljusnuo,upis nadmeno,ali ok mozda se sprdas a ja to ne razumem,jbg

                          Comment


                          • Nije ovo pravi tenis drugari, u pravom su vazniji Slemovi, a ovdje ako si prvi posle godinu dana, onda nema trunke dileme da si najbolji.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ako nema titula onda je prvi samo najkonstantniji, tj. najbolje rudari
                              sigpic

                              Comment


                              • Nope, najvise pogadja i takticki najbolji. Ovo je igra na znanje ali i srecu, kao i na gledanje unaprijed, prava igra je igra na znanje, na skill, na krv i znoj.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X