Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Nisam siguran ni u jednog sem u Federera, ali njega cuvam za sledecu rundu
    Dobice Thiem,Mandarina mu bas lezi,meni je to najsigurniji mec,(uz RF),al on mi je zicer za sledecu rundu pa ne mogu sad da ga potrosim posto idem po trofej

    A ne znam ovaj Fuks,prvo kolo nisam gledao Albot mu uzeo set,izbacio Kverija,al onaj je samo izbaciovao napolje,Kiker se bas bori prebacuje,bice to meni zanimljivo videti i zaista mi nije jasno 1,15 na Fuksa,jedino taj duel u Indiji i lagana pobeda Madjara,al sta znam
    Last edited by 61563; 19-01-18, 23:49.

    Comment


    • Bilo bi lijepo da Fuc ispadne. Da se malo razrijedi konkurencija.

      Comment


      • Kada bih bio siguran da Fognini nece puci u toku meca makar gresio nek bitne lopte i izgubio set, igrao bih bez razmisljanja, ovako sam jos u dilemi. Suvise malo vere u njega imam. Fucsovics i Kicker su mi "totalna" nepoznanica, a to ne volim da igram. Nisam gledao nijednog na ovom turniru, a i ukupno jako retko.
        Last edited by colchonero; 20-01-18, 00:20.

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Kada bih bio siguran da Fognini nece puci u toku meca makar gresio nek bitne lopte i izgubio set, igrao bih bez razmisljanja, ovako sam jos u dilemi. Suvise malo vere u njega imam. Fucsovics i Kicker su mi "totalna" nepoznanica, a to ne volim da igram. Nisam gledao nijednog na ovom turniru, a i ukupno jako retko.
          Pa i ja verujem da ce izgubti neki set vrv,takav je Fabio,al opet i 5 da ode Beneto penzioner,pa ako izdrzi vise na paklu od uslova vise Italija jbg
          Ovo oko Fuka-Kika si lepo opisao,i ja slicno rezonujem s tim da sam Kickera gledao po Celencerima na slajci i bio je po meni dosta dobar,e sd ovo su mi novi momenti na betonu,al bori se prebacuje,sta znam

          Samo da oboje ne zveknemo
          Last edited by 61563; 20-01-18, 00:26.

          Comment


          • Nema pakla 26C tmax danas. takt 23C (temperatura aktuelna).
            Last edited by colchonero; 20-01-18, 00:29.

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              Nema pakla 26C tmax danas. takt 23C (temperatura aktuelna).
              E to nisam znao juce 42 danas 26,rastu sanse za FRA,ali opet cu na Fabia,jbg meni je svakako i pored godina bolji teniser, evntualno na travi bi tipovao na Benetoa
              Last edited by 61563; 20-01-18, 00:35.

              Comment


              • Peske!

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Lagano Fuks, uvek sam verovao u njegov potencijal, ni u jednom trenutku se nisam nadao da ce ispasti.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Don
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Kakvo je ovo "hrabro" tipovanje na Nika Maro,tako rano si odustala od titule

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Kakvo je ovo "hrabro" tipovanje na Nika Maro,tako rano si odustala od titule
                        Nisam ja ni od čega odustala...priviđa ti se...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Sada videh Fiksni da si igrao protiv Sepija...Promeni dok još imaš vremena...nije dobro protiv njega igrati,veruj mi
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Sada videh Fiksni da si igrao protiv Sepija...Promeni dok još imaš vremena...nije dobro protiv njega igrati,veruj mi
                            Neka ,ako je tako siguran stavi ga hrabro kao prvu opciju i nastavi po titulu,a cuvaj Nika za SF,F

                            Comment


                            • Ozbiljno se lomim da li da Cilkanu dam jos jednu sansu
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Steta sto sam iskoristio vec Edmunda.

                                Comment

                                Working...
                                X