Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih se cimao, ali ne kroz celu sezonu, mogli bi da se jave dobrovoljci pa da podelimo turnire.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Ipak javno,pa kud puklo
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        A sto vam je to MTF?
        MensTennisForum

        Originally posted by Marija81 View Post
        Ipak javno,pa kud puklo
        Normalno!
        -To define is to limit.

        Comment


        • Taj koji ne moze da izdvoji 30 sekundi da iskuca 10 slova ne treba ni da ucestvuje odje no put pod noge na fantasy i ostale gluposti.Ajde bre odje se sjekiram,osijedjeh od nerazumnih ljudi.

          Comment


          • Javno je transparetno i svi znaju sta je ko tipovao, kod tajnog moze svasta da se desi...poslala sam na vreme, ne znam kako ti nije stigao pm, nesto mi forum zabagovao itd.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Kako god se dogovorili ja svoje kacim javno pa prepisujte

              A inace valjda imate vec isplaniranih 3-4 kola unapred i pikove i moguce zamena ako te neko iznenadi, ako vec igras suicid,necu sigurno 17 januara da smisljam sta cu da tipujem,taj dan, vec cu 14-og imati tipove isplanirane do kraja,a sigrno do osmine finala,posle moze da se promeni neki u zavisnosti kako ko od igraca igra na turniru

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Javno je transparetno i svi znaju sta je ko tipovao, kod tajnog moze svasta da se desi...poslala sam na vreme, ne znam kako ti nije stigao pm, nesto mi forum zabagovao itd.
                U redu Bokice evo sad vidim da prepisuju i sa nekog MTF-a nema veze onda,nek svako radi po svojoj savjesti.Mogli bi jedino da ubacujemo tipove u spoil da oni sto ne prepisuju ne podlijezu nesvjesno vecinskom razmisljanju,postoje i takve situacije.

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Kako god se dogovorili ja svoje kacim javno pa prepisujte

                  A inace valjda imate vec isplaniranih 3-4 kola unapred i pikove i moguce zamena ako te neko iznenadi, ako vec igras suicid,necu sigurno 17 januara da smisljam sta cu da tipujem,taj dan, vec cu 14-og imati tipove isplanirane do kraja,a sigrno do osmine finala,posle moze da se promeni neki u zavisnosti kako ko od igraca igra na turniru
                  Otkako je izasao zreb bavim se kombinacijama, tako da sam spreman na sve moguce situacije

                  Originally posted by Ivan_pg View Post
                  U redu Bokice evo sad vidim da prepisuju i sa nekog MTF-a nema veze onda,nek svako radi po svojoj savjesti.Mogli bi jedino da ubacujemo tipove u spoil da oni sto ne prepisuju ne podlijezu nesvjesno vecinskom razmisljanju,postoje i takve situacije.
                  Pa da, cesto imamo po 15-ak istih tipova
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Kako god se dogovorili ja svoje kacim javno pa prepisujte

                    A inace valjda imate vec isplaniranih 3-4 kola unapred i pikove i moguce zamena ako te neko iznenadi, ako vec igras suicid,necu sigurno 17 januara da smisljam sta cu da tipujem,taj dan, vec cu 14-og imati tipove isplanirane do kraja,a sigrno do osmine finala,posle moze da se promeni neki u zavisnosti kako ko od igraca igra na turniru
                    Naravno.

                    @Ivan_pg
                    Opusti se.
                    -To define is to limit.

                    Comment


                    • Originally posted by tea View Post
                      Opusti se.
                      Ne mogu ovo mi takvu tenziju stvara,ludim kosu cu pocupat
                      aaaaaaaaa

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Ne mogu ovo mi takvu tenziju stvara,ludim kosu cu pocupat
                        aaaaaaaaa
                        Topic :Hrana i pice

                        Obratiti se :forumasu sa nikom @limun

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Bilo je toga...I ja sam čak jednom prepisala,i to od Šminkera pa i njega izmalerisala
                          I nikada više...
                          Zato tebe stavljam zbog toga na ignore

                          Comment


                          • I sa MTFa prepisujete!
                            E ovo je vrh... volim i ja da pobeđujem, u jambu, ne ljuti se čoveče, preferansu, remiju, monopolu... ali preteraste ga
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by ledeni 80 View Post
                              Zato tebe stavljam zbog toga na ignore
                              Neću više nikad'.Obećavam
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • A riziko Olja bice ovo luda sezona u scudu koliko vidim
                                Salim se ja Maro
                                Last edited by ledeni 80; 11-01-18, 20:21.

                                Comment

                                Working...
                                X