Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Kad shminku mrzi da piše, al dobro je bar čita evo Dušana da pojasni, naravno, ko drugi shvata šta neko treći misli, nego Sandu -.-
      Čovek je odigrao 4 turnira i to misliim AO sasvim pristojno, zašto ne bi imao te poene, uostalom ne znam šta ima od prošlih godina, jer ga nema na spisku.. ne kapiram
      I ne pričam o race listi (kakva race lista, pa ona još ne postoji valjda), vec glavnoj koju je Bojana postavila, tj samo je copy/paste.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Po meni bi trebalo da ih dobije .... ali vidis da shminku mrzi da dodaje.
        Race lista ne postoji kod nas u igrici, ali shminka misli na to da je nova sezona i da na kraju iste nece uopste biti bitno ko je sta branio iz ove prethodne.
        Nadam se da sam ti pojasnio
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ma džabe se trudiš, pričamo o različitim stvarima
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Mescini da se ovdje mijenjaju pravila ne bi li se stalo na kraj mojoj dominaciji, iako Bojana kaze da nije tako.
            sigpic

            Comment


            • Oseca se tenzija pred start nove sezone. Mnogi igraci nisu skoncentrisani na predstojeci turnir, vec se bave nebitnim stvarima. Dok ja analiziram sve moguce kombinacije treci put.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Podržavam promene.Ali hajde da rezimiramo
                Ukoliko igrač preda pre početka meča važi se zamena, ukoliko preda u toku ne važi se.
                Bodovanje mi se sviđa, jer ja idem uvek na rizik pa APP ( ako prođe prođe)
                Jedino što bih promenila kod bodovanja je Wimbldon. Pa bi recimo titula na W nosila manje bodova nego na ostalim GS. Npr. 1800
                Što se tiče tajnog tipovanja,dopada mi se ideja,ali mislim da će biti teško izvodljivo da baš svi tipujemo uvek do početka prvog meča...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Ne moramo svi ni da tipujemo do pocetka prvog meca na kraju dana se izbaci lista ko je sta tipovao i automatski zazeleni ili pocrveni u tabeli

                  Comment


                  • Zašto bi svi morali da tipuju pre početka prvog meča? Dovoljno je da pre početka poslednjeg meča pošalju svoj tip i na kraju dana neko okači rezultate.

                    Comment


                    • Meni samo nije jasno zasto se neko takmici ako planira da prepisuje

                      Comment


                      • A kako mislite da se vodi računa kada je koji meč počeo, odnosno kada je ko tipovao?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Weltschmerz View Post
                          Zašto bi svi morali da tipuju pre početka prvog meča? Dovoljno je da pre početka poslednjeg meča pošalju svoj tip i na kraju dana neko okači rezultate.
                          Jes ali onda taj sto treba da ih okaci moze da ih steluje,da promjeni svoj ili tudji tip u tacni.

                          Comment


                          • Ja I dalje nemam partnera, tako da cu igrati sam. Zalosno je sto propustate priliku da saradjujete sa takvim potencijalom, skrivenim dijamantom ove igre.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Nac ce se neko za tebe valjda,pitaj Sandua mozda bi on bio voljan da igra dubl.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Jes ali onda taj sto treba da ih okaci moze da ih steluje,da promjeni svoj ili tudji tip u tacni.
                                Ne može pošto ti imaš dokaz šta si mu poslao kao tip.

                                Comment

                                Working...
                                X