Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    A sto mislite da otvorimo neki ziro racun i svi uplatimo na njega po 20 eura,sve pare idu pobjedniku.Plus gratis vecera sa Limunom po njegovom ukusu.
    Dobra ideja 😂
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Uglavnom sve se svodi na to sta ce tajno vijece da zakljuci i to je to.Bojana kulira sve druge predloge osim price o bodovanju koja je najmanje bitna.Tu se kao vodi neka diskusija iako je i to unaprijed odredjeno sve.
      A neka pola ucesnika prepisuje to nema veze.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Shminka, nije dobra tabela
        Sta nije ok?

        Comment


        • SinisaKun ti nedostaje u velikoj tabeli, igrao prva 4 turnira prošle godine. Jedino ako si ispravio u međuvremenu
          Ipak nisi.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nisam, niti ću, nije igrao cijelu godinu, izbacivao sam sve igrače koji ne odigraju 5-6 vezanih turnira, oni ne igraju, a meni oduzmu vrijeme u tumbanju tabele

            Ništa mu ionako ne znače ti bodovi, startamo svi od nule

            Comment


            • Kako sad od NULE?

              Ne branimo poene ....iz prethodne sezone ništa?

              Jel sam ja prespavala.. ili to misteriozno veće radi inkognito i ništa ne pirča
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post

                Ništa mu ionako ne znače ti bodovi, startamo svi od nule
                Odrices se minimum par nedelja na prvom mjestu,a mozda i vise.Ovo je potez vrijedan hvale.

                Comment


                • Pa ja, na kraju 2018. će nam se brojati samo rezultati iz 2018.

                  zamisli da krećemo od nule

                  Comment


                  • Pa brisu li se bodovi ili ne brisu,znamo da ce se na kraju brojati samo bodovi iz 2018 te ali pocnjemo li sad od 0 ili ne.

                    Comment


                    • Aeee manje te kafe... šta pičaš, lepo objasni, jel to novo pravilo?
                      Meni i nema šta da se broji, bacila sam godinu kroz prozor..ali kako od nule, pitam te lepo... odričeš se svojih poena i svi ti tu iz gorenjeg dela?
                      I tako od sada stalno, svaka god za sebe?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ne

                        Comment


                        • Covek misli na ovu godinu, na race listu.
                          Jednostavno ga mrzi da dodaje Sinisu
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • ko da je bitno jel se brisu ili ne, pa nije ovo stvarni tenis pa da igra ulogu 1.nositelj i slicno

                            Comment


                            • Zbunio se bio nesto,izgleda Oljice sve ostaje po starom ne moras nista da se brines za svoju zaostavstinu iz prosle sezone.

                              Comment


                              • Ali ako se uvodi novi sistem bodovanja bilo bi pravilno da se bodovi iz prethodne sezone preracunaju,ja ne znam kako ste to mislili da organizujete.

                                Comment

                                Working...
                                X