Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Pa ne, ja sam odmah rekao da mi je svejedno što se samog pravila tiče. Ne pričam ništa loše o sistemu novog bodovanja, pa je malo nelogično što i dalje pokušavaš da mi isto predstaviš kao bolje

    Poenta je da MV želi da utiče na to kako će ko tipovati. Još jednom da ponovim - nije bitno hoće li način koji su izabrali biti učinkovit. Da li je novi sistem bodovanja bolji/realniji/šta god jednostavno nije tema

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Kljucna recenica. Ja sam editovao svoj zadnji komentar da bih ovo ubacio.

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      Pa ne, ja sam odmah rekao da mi je svejedno što se samog pravila tiče. Ne pričam ništa loše o sistemu novog bodovanja, pa je malo nelogično što i dalje pokušavaš da mi isto predstaviš kao bolje

      Poenta je da MV želi da utiče na to kako će ko tipovati. Još jednom da ponovim - nije bitno hoće li način koji su izabrali biti učinkovit. Da li je novi sistem bodovanja bolji/realniji/šta god jednostavno nije tema

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
      Ko bi ili sta bi MV? Da li zeli ili ne zeli uspeti nece. To je cinjenica koju ja pokusavam da ti predstavim kroz nacin na koji ce neko igrati (u malopredjasnjim postovima), a ti pomislis da te ne citam.
      Ako to nije tema, ajde da sada preformulisem ovako i postavim ti pitanje: Da li je po tebi novi sistem bodovanja bolji/realniji u odnosu na stari?
      Last edited by Sandugp; 11-01-18, 00:17.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • I mi bi Sandu voleli da znamo ali rekose da bije bitno, "organizatori igrice" od miloste nazvani misteriozno veće
        Last edited by mark !t zer0; 11-01-18, 00:18.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ne, iz navedenih razloga u editovanom komentaru(predzadnji).

          Comment


          • Veliki tehnicari i jos veci takticari... ojhhh boze gluposti. Ako imate vremena da se toliko zamajavate sa ovim tehnikalijama i mozganjima iz dana u dan....e svaka vam cast, a najobicnija igrica...bez nagraduce neke cak
            A na kraju se samo ipak sve svodi na prepisivanje...kod mnogih.

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Mene iskreno zabole kakvi motivi stoje iza ove promena bodovanja, (kakvi god da su nece sigurno uticati na razmisljanje bilo koga odavde koji mu je najbolji nacin da dodje do sto vise bodova na igrici). Bitno mi je da je (po mojoj proceni) ovaj sistem bolji od prethodnog jer je realniji.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Sandu vidim da si mi odgovorio direktno se favorizuje rizik, a nema dobar razlog za to,osim da se nekome vise svidja da ide na titulu(ja sam 1 od tih), a smanjuje se nagrada za konstantnost. Namece se stil igre koji je neko procenio da treba igrati jer je "teze i bolje" pa je red da se i "adekvatno" nagradi ta igra. Paradoks je da bi dalo boomerang efekat.
                Last edited by colchonero; 11-01-18, 00:22.

                Comment


                • Tajno tiovanje jeste najpravednije...ali tog posla nece niko da se prihvati, pokusano vise puta ...pogotovu sto sada svi treba da nauce da tipuju pre pocetka prvog meca...sa ovim brojem takmicara to je nemoguca misija.

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Evo ja hocu da se prihvatim
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Veliki tehnicari i jos veci takticari... ojhhh boze gluposti. Ako imate vremena da se toliko zamajavate sa ovim tehnikalijama i mozganjima iz dana u dan....e svaka vam cast, a najobicnija igrica...bez nagraduce neke cak
                      A na kraju se samo ipak sve svodi na prepisivanje...kod mnogih.

                      tt
                      Ima istine ...... nekada ti do zivota nije, a kamoli do tipovanja (mrtav umoran, posao, obaveze, ludilo) i onda pogledas sta ti je partner odigrao i spicis to i ti ... ali nekakav generalni plan uvek postoji. Makar grub u tvojoj glavi, pa ga kasnije prilagodjavas, kako turnir odmice i stvari se menjaju. Notasin i ja uvek odrzimo kratak sastanak pred svaki novi dan, jer svaki novi dan je nova prilika za pogodjen tip
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • E pa bas lepo od tebe mark
                        Samo nemoj da kukas posle ili odustanes

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Ko bi ili sta bi MV? Da li zeli ili ne zeli uspeti nece. To je cinjenica koju ja pokusavam da ti predstavim kroz nacin na koji ce neko igrati (u malopredjasnjim postovima), a ti pomislis da te ne citam.
                          Ako to nije tema, ajde da sada preformulisem ovako i postavim ti pitanje: Da li je po tebi novi sistem bodovanja bolji/realniji u odnosu na stari?
                          Misteriozno veće.
                          Dakle da sumiramo - ti ovde vršiš zamenu teza

                          A što se sistema tiče, to bi zahtevalo malo dublju analizu u koju ne planiram da ulazim. Na prvi pogled mi ne deluje kao nešto što me tangira

                          Comment


                          • Svako kome igrica ne bude na prvom mjestu u toku cijele godine, ne treba ni da je igra. Nema šale sa ozbiljnim stvarima, a ovo je od velikog značaja. Pitanje prestiža je mnogo jače od bilo kakve nagrade, a nagrada za znanje je najveća nagrada koja postoji

                            Comment


                            • Slicna fora je DRS bio u F1 i ostale inovacije, koje su trebale da stimulisu vise preticanja, pa sada kada se udje u prljav vazduh ne mozes vise od 3 kruga da ostanes u 1 sekundi inace ce ti crci auto.

                              Comment


                              • Nemoj ti mark brate. Ti si se prosli put zamalo samobanovao

                                Comment

                                Working...
                                X