Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Ali Bojana je sama napisala malopre da je upravo to bio razlog zasto se misteriozno veće odlučilo na ovaj korak. S tim što ona ne misli da će to nešto promeniti dok MV misli
    Tako da uopšte nije pitanje da li su pokušali da stimulišu igrače da igraju onako kako se njima čini pravednim, dobrim, kako god. Već znamo da jesu, a to da li će biti učinkovito nije ni bitno, gleda se namera

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Tesko da ce se tu nesto mnogo promeniti ... sto se tice stila igre bilo koga. Promenilo se samo to da u koliko neko osvoji neki turnir on tim osvajanjem pravi vecu razliku u odnosu na konkurenciju, nego sto bi pravio po starom sistemu bodovanja. Sto je priznacete svi pravedno da pravednije ne moze biti.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Hahahha, bolje se spremi ti za sezonu kladjenja to ti je bitnije, posto znam da neces odoleti, prepusti suicide nama.

      Slazem se za bodovanje.
      Vezbam i celendzere, npr veveras u Bangkoku biram
      Trongcharoenchaikul Wishaya-Cipola
      Last edited by mark !t zer0; 10-01-18, 23:54.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • @Sandu: Ti izgleda ne čitaš šta ti pišem, tako da neću ni nastavljati

        Ako hoćete tajno glasanje, trebamo se svi izjasniti protiv istog.. I možda nas već sutra sačeka

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

        Comment


        • Ime od 19 slova napisano bez greške i pomoći gugla i misle na takve uticati s promjenom pravila. El Vlad već radi formule i virtuelne žrijebove, nikad nije bio spremniji.

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            @Sandu: Ti izgleda ne čitaš šta ti pišem, tako da neću ni nastavljati

            Ako hoćete tajno glasanje, trebamo se svi izjasniti protiv istog.. I možda nas već sutra sačeka

            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
            Tajno glasanje je već bilo, mi smo za tajno tipovanje. Stop prepisivačima, živjelo znanje.

            Comment


            • Na to sam mislio, čuj tajno glasanje [emoji23]

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Comment


              • Sandu najveca promena ce biti sto ce vise igraca ispucati jake igrace na pocetku, jer je mala razlika izmedju kola osim osvajanja titule. Broj titula se nece povecati. Evo ja sam 100% siguran da nece biti vise titula nego 2014. Ili 2015. iako cemo imati dosta vise igraca nego prosle sezone. Ova tabela odgovara sakupljacima jos vise. Do sad smo bodovali kao ATP i ITF sad odjednom ne valja. Sad kad budemo videli tipove 2. kolo Nadal 3. Federer 1/8 Nole bice sjajno.
                Last edited by colchonero; 10-01-18, 23:58.

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  @Sandu: Ti izgleda ne čitaš šta ti pišem, tako da neću ni nastavljati

                  Ako hoćete tajno glasanje, trebamo se svi izjasniti protiv istog.. I možda nas već sutra sačeka

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                  Možda najbolje da kažemo svi da ne želimo ni tajno glasanje i da nam je super bodovanje. Pa kad im bude čudno što niko ne kuka opet će da promene

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ja sam da tipujemo tajno i da sve saljemo Bojani, a da ona onda postuje ovdje. To joj realno ne oduzima vrijeme
                    To sam ja pomenuo prije neki dan samo je to izignorisano.Nadam se da ce tvoja inicijativa bit prihvacena.

                    Comment


                    • Trbao si da predlozis javno glasanje ako si hteo promenu
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by p4p1 View Post
                        @Sandu: Ti izgleda ne čitaš šta ti pišem, tako da neću ni nastavljati

                        Ako hoćete tajno glasanje, trebamo se svi izjasniti protiv istog.. I možda nas već sutra sačeka

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                        Pisem ti da je nebitno koji je razlog, vec je bitno sta ce promene doneti. A ti se drzis upravo suprotnog da je bitno koji je razlog a da poboljsanja koja te promene donese uopste nisu bitne - jer je razlog pobogu "kvaran" ili pokusaj odredjivanja ljudima nacina na koji ce igrati.
                        Mislim da jednostavno ne zelis da sagledas koliko ce realnije biti ovako. Da se ja pitam jos bih vise srezao osvajanje bodova u ranijim kolima. Sto se bodova tice dodje na isto, onaj ko ih grinda grindace ih i dalje (neko uspesno neko ne) i bice u vrhu i dalje, oonaj koji rizikuje rizikovace i dalje samo sto ce u koliko mu se taj rizik isplati - tacnije prodje biti obilato nagradjen za to (i bice u vrhu isto kao i onaj sto grinda). Pa svako neka igra kako misli da mu je najbolje.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Najbolje da se dize za po 1 poen svako kolo pa onda titula 2000. To ce sigurno uciniti da svi idu na titulu. Hajde da svi samo maksimalno rizikujemo, mudru igru i takticnost sto vise zaobici. Ljudima se namece stil igre za koji se smatra da je atrktivniji i zanimljiviji, pa sad svi moraju tako, inace cd dobiti mali broj poena jer vise ne zasluzuju ako svaki put udju u SF. Kao da neko brani ovim drugima da stalno igraju SF, a ne da imaju po 10 ispadanja u prva 3 dana.Ko ne zna kako ja volim da igram neka slobodno pogleda moje komentare kad sam pocinjao, onda na kraju prosle sezone i u jos par navrata. I uopste nek pogleda moje tipovr. Ali ovo nema veze sa tim. Zelja je da se kazni takticna igra(sto nije dobro), brojimo bodove drugacije nego sto su to profesionalni ljudi strucni izracunali(tek nije dobro), a jos bi donelo i kontra efekat( sto tek tek nije dobro ni za koga ni za igricu).

                          Toliko od mene na ovu temu.
                          Last edited by colchonero; 11-01-18, 00:11.

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Sandu najveca promena ce biti sto ce vise igraca ispucati jake igrace na pocetku, jer je mala razlika izmedju kola osim osvajanja titule. Broj titula se nece povecati. Evo ja sam 100% siguran da nece biti vise titula nego 2014. Ili 2015. iako cemo imati dosta vise igraca nego prosle sezone. Ova tabela odgovara sakupljacima jos vise. Do sad smo bodovali kao ATP i ITF sad odjednom ne valja. Sad kad budemo videli tipove 2. kolo Nadal 3. Federer 1/8 Nole bice sjajno.
                            Pa nije bas da nema razlike u bodovanju. Pogledaj arhivu pa vidi stari nacin bodovanja i uporedi ga sa novim i videces da se manje bodova osvaja sada u svim kolima nego po onim starim pravilima. Sto se mene tice to je ok.
                            To da nece biti nekog pomaka u broju titula se delimicno slazem. Ne da ce zbog promene pravila titula biti vise ove sezone, vec iz prostog razloga sto igra vise ljudi i samim tim je verovatnoca za titulu veca. Ne preterano vise za razliku od 2017 ali u 2018 ce biti vise titula mogu to da potpisem. Jedna vise - jedna

                            Madrid onaj ko rizikuje, on ce cesce ispusiti u ranijim kolima, ali kada mu prodje rizik bice adekvatno nagradjen za isto. Onaj ko igra na sigurno ce redje gresiti u rnijim kolima i imace konstantnije rezultate, ali ce (zbog novog sistema bodovanja) moci da sakupi manje bodova nego sto bi to mogao da pravila nisu promenjena, tako da dobijamo (po meni) odlican balans.
                            Last edited by Sandugp; 11-01-18, 00:11.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Pisem ti da je nebitno koji je razlog, vec je bitno sta ce promene doneti. A ti se drzis upravo suprotnog da je bitno koji je razlog a da poboljsanja koja te promene donese uopste nisu bitne - jer je razlog pobogu "kvaran" ili pokusaj odredjivanja ljudima nacina na koji ce igrati.
                              Mislim da jednostavno ne zelis da sagledas koliko ce realnije biti ovako. Da se ja pitam jos bih vise srezao osvajanje bodova u ranijim kolima. Sto se bodova tice dodje na isto, onaj ko ih grinda grindace ih i dalje (neko uspesno neko ne) i bice u vrhu i dalje, oonaj koji rizikuje rizikovace i dalje samo sto ce u koliko mu se taj rizik isplati - tacnije prodje biti obilato nagradjen za to (i bice u vrhu isto kao i onaj sto grinda). Pa svako neka igra kako misli da mu je najbolje.
                              Pa ne, ja sam odmah rekao da mi je svejedno što se samog pravila tiče. Ne pričam ništa loše o sistemu novog bodovanja, pa je malo nelogično što i dalje pokušavaš da mi isto predstaviš kao bolje

                              Poenta je da MV želi da utiče na to kako će ko tipovati. Još jednom da ponovim - nije bitno hoće li način koji su izabrali biti učinkovit. Da li je novi sistem bodovanja bolji/realniji/šta god jednostavno nije tema

                              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                              Comment


                              • A sto ce da se cini sa bodovima iz prethodne sezone,oce li da se brisu ili ce neko da ih preracuna

                                Comment

                                Working...
                                X