Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Imam Masters
    Tacno Sinsinati 2014-te.

    Comment


    • Vi 5 dana polemisete oko nebitne igrice koja vam nista u zivotu nece doneti i koja se igra iz sprdnje, sale, zanimacije, dosade. Stvarno ljudi ne mogu verovati, a vecina vas je 25+ godina...
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Vi 5 dana polemisete oko nebitne igrice koja vam nista u zivotu nece doneti i koja se igra iz sprdnje, sale, zanimacije, dosade. Stvarno ljudi ne mogu verovati, a vecina vas je 25+ godina...
        Kako nebitna igrica?
        sigpic

        Comment


        • Cilj igre je osvjajanje bodova, na kraju ko je prvi taj je najbolji, niko ne pominje one s titulom, jer bi na kraju brojali titule, a na bodove.
          sigpic

          Comment


          • Prva mjesta:
            2014-Vladan
            2015-Overlord
            2016-Bojana
            2017-Sminka
            Broj nedelja na prvom mjestu: (NI napravio do aprila 2017)
            Overlord 43
            bojanaBG 37
            Vladan 33
            NI 17
            shminka 14
            LegendaBL9
            p4p1 9
            wanderer 7
            E sad Vladan je imao neke bojkote,pauze sta li vec pa nije sve mozda bas realan odnos snaga,a i ponesto se izmjenilo od aprila u korist Sminke recimo.
            Last edited by E1_PG; 09-01-18, 14:22.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Kako nebitna igrica?
              Sta meni znaci da osvojim turnir, budem prvi? Sta ce mi doneti u zivotu? Boli me uvo, srecan sam ko god da osvoji, svaka cast i teraj dalje. Da su neke nagrade pa i da razumem cemu sva ova polemika, ali ljudi odrasli ste se, vecina starija od mene i onda se prepucavate kao deca.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Vi 5 dana polemisete oko nebitne igrice koja vam nista u zivotu nece doneti i koja se igra iz sprdnje, sale, zanimacije, dosade. Stvarno ljudi ne mogu verovati, a vecina vas je 25+ godina...
                Sve je u zivotu nebitno,ako cemo tako i navijanje za odredjeni klub ti nista nece doneti,i milion drugih stvari,i gledanje fudbala i sl.,...a ako gledas samo materijalni uzitak kao nesto sto te ispunjava i cini zadovoljstvo i jedino bitno u zivotu,a opet moze se i to relativizovati i reci i to je nebitno ,jer jednog dana ces umreti i onda sto si bilo sta radio u zivotu

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Prva mjesta:
                  2014-Vladan
                  2015-Overlord
                  2016-Bojana
                  2017-Sminka
                  Broj nedelja na prvom mjestu: (NI napravio do aprila 2017)
                  Overlord 43
                  bojanaBG 37
                  Vladan 33
                  NI 17
                  shminka 14
                  LegendaBL9
                  p4p1 9
                  wanderer 7
                  E sad Vladan je imao neke bojkote,pauze sta li vec pa nije sve mozda bas realan odnos snaga,a i ponesto se izmjenilo od aprila u korist Sminke recimo.
                  Znaci tako stoje stvari,hvala na podacima,jedino sto ne znam ko je @Overlord on samo igra ovu igricu na forumu i igra li on to i ove godine
                  Last edited by 61563; 09-01-18, 14:32.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Prva mjesta:
                    2014-Vladan
                    2015-Overlord
                    2016-Bojana
                    2017-Sminka
                    Broj nedelja na prvom mjestu: (NI napravio do aprila 2017)
                    Overlord 43
                    bojanaBG 37
                    Vladan 33
                    NI 17
                    shminka 14
                    LegendaBL9
                    p4p1 9
                    wanderer 7
                    E sad Vladan je imao neke bojkote,pauze sta li vec pa nije sve mozda bas realan odnos snaga,a i ponesto se izmjenilo od aprila u korist Sminke recimo.
                    Odigrao sam sezonu i po samo i pogledaj mi brojke, undisputed champion.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Znaci tako stoje stvari,hvala na podacima,jedino sto ne znam ko je @Overlord on samo igra ovu igricu na forumu i igra li on to i ove godine
                      Nema ga na forumu vec duze vrijeme cini mi se.

                      Comment


                      • Prepao se kad je vidio da sam se vratio. Pusi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Overlord je bio opasan igrac, ali vec duze ga nema, nema nikakve veze sa Vladanom, samo da naglasim
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ovim putem ga pozivam da se vrati za konacni obracun sa Vladanom.
                            Vidim ja da ce ova sezona bit ludnica,nikad veca konkurencija i nikad vise pretendenata za prvo mjesto.

                            Comment


                            • Zanimljive brojke,treba to nadmasiti,realno trebace mi neke 3 sezone

                              Nego jel igra Wolf ovu igru,i Zarkov(posto je on (Zarkov) u fudbalskom tipovanju trenutno prvi,a i u ovaj NBA sto tipujemo je visoko,valjalo bi i on da igra ,sto jaca konkurencija to bolje)
                              Last edited by 61563; 09-01-18, 14:42.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Ovim putem ga pozivam da se vrati za konacni obracun sa Vladanom.
                                Vidim ja da ce ova sezona bit ludnica,nikad veca konkurencija i nikad vise pretendenata za drugo mjesto.

                                Comment

                                Working...
                                X