Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam videla da se Mark, tvoj dobar drug javio pre mene...tako da nema frke. Izbor je lak

    Konkurs je otvoren

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Imam bod za Pariz,ali nemam ga iz Šangaja

      Screenshot_2.jpg

      A ovo za anketu...Ako ne može onda bar oslušnite predloge,uvedite neke novine...možda privuče više igrača.
      Problem je što šta god da se predloži uvek je odgov "ne".

      Spoiler
      Last edited by Marija81; 08-01-18, 17:50.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Posto me Olja zamolila bicu joj partner, ja kao prvi i najveci sampion single suicidea ne igram dubl ali zbog Olje cu napraviti izuzetak.
        sigpic

        Comment


        • Sto se tice NIja ne znam da je nekad propustio takmicenje...jeste jedan turnir za koji se secam...tako da doci ce on ne brinite.
          A kao drugo...moram da te nakon toga odbijem Ivane..ja ne volim da sam zamena, da ne kazem druga... bez obzira na razloge....sorry

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Markan prosto zeli u svakom sportu dabude iza mene,od fudbala,kosarke,evo sad i tenisa ,nemoj samo da odustanes na pola ko u NBA

            P.S. Kakav bi to tandem bio..... hahahh

            Comment


            • Ja ovde vidim da ti imas bod

              http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1587663

              kako je uvek odgovor ne, da li menjamo turnir ili ga ne menjamo?

              a poenta suicide-a i jeste da se igra svaki dan, a ne po kolima jer bi to bilo previse lako...a vidim koliko je lak W, nas 10 ga osvoji svake godine

              treba promeniti pravilo ili makar pricati o pravilu kad igrac preda tokom meca, da li ispadamo ili ne?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Posto me Olja zamolila bicu joj partner, ja kao prvi i najveci sampion single suicidea ne igram dubl ali zbog Olje cu napraviti izuzetak.
                Sta sam ja radila?

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Markan prosto zeli u svakom sportu dabude iza mene,od fudbala,kosarke,evo sad i tenisa ,nemoj samo da odustanes na pola ko u NBA

                  P.S. Kakav bi to tandem bio..... hahahh
                  E moj Fiks, pricas sa osvajacem Grand Slama, molim malo postovanja. Ali evo, ako je Ivan slab na "Oljicu", ja mogu I sa tobom da igram ako su sve strane zainteresovane.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Onda sam stekao pogresan utisak, izvinjavam se svima na zabuni, sacekacemo Ni da se javi.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ja ovde vidim da ti imas bod

                      http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1587663

                      kako je uvek odgovor ne, da li menjamo turnir ili ga ne menjamo?

                      a poenta suicide-a i jeste da se igra svaki dan, a ne po kolima jer bi to bilo previse lako...a vidim koliko je lak W, nas 10 ga osvoji svake godine

                      treba promeniti pravilo ili makar pricati o pravilu kad igrac preda tokom meca, da li ispadamo ili ne?
                      Onda je u redu. Izvinjavam se,ali to nisam videla...

                      Ako hoćemo da nam bude teško hajde da igramo WTA...
                      Mislim da treba da imamo iste uslove kao i igrači,i ne mislim da bi nam to mnogo pomoglo,ali hajde na nađemo kompromis,pa da sve do qf igramo svaki dan,a da recimo qf igramo 1 tip...
                      Mislim da kada igrač preda i mi treba da ispadnemo,a da nam rezerva važi samo ako igrač odustane pre izlaska na teren.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Uu breee "Markane" sto pod navodnicama... covek mi samo tepa...nemoj da si na kraj srca

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Uu breee "Markane" sto pod navodnicama... covek mi samo tepa...nemoj da si na kraj srca

                          tt
                          Mislio sam da je nepristojno da ti i ja tepam sacekace me Bane negde u mraku
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Onda je u redu. Izvinjavam se,ali to nisam videla...

                            Ako hoćemo da nam bude teško hajde da igramo WTA...
                            Mislim da treba da imamo iste uslove kao i igrači,i ne mislim da bi nam to mnogo pomoglo,ali hajde na nađemo kompromis,pa da sve do qf igramo svaki dan,a da recimo qf igramo 1 tip...
                            Mislim da kada igrač preda i mi treba da ispadnemo,a da nam rezerva važi samo ako igrač odustane pre izlaska na teren.
                            Pa ako bi i mi trcali za lopticom kao i oni, onda moze, ali posto samo otkucamo tip, mislim da mozemo da igramo svaki dan po rasporedu turnira.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • I ja sam za to da predaja bude ispadanje.

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Mislio sam da je nepristojno da ti i ja tepam sacekace me Bane negde u mraku
                                Daleko je Bane ne brini.

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X