Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Filozofiraju ljudi cekajuci Sinsi, sta ce drugo..

    Comment


    • Originally posted by Lord Aleksa View Post
      Filozofiraju ljudi cekajuci Sinsi, sta ce drugo..
      Nekima je i lako da zezamo ostale kada ispadnemo u prvom- drugom kolu - višak slobodnog vremena.
      I stvarno zašto se uzbuđujete oko prepisivanja?
      Nadala sam se da znate da se samo malko šalim sa vama...
      Uostalom šalila sam se i na svoj račun skoro - da ću početi da prepisujem od Šminke , gde je on mudro zaključio da u tom slučaju propadamo oboje koliki sam maler
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Neozbiljna si Marija, igranje na Peru je čisto nepoštivanje igrice, razmotrit ćemo suspenziju za USO, kad se Bojana s mora vrati

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Neozbiljna si Marija, igranje na Peru je čisto nepoštivanje igrice, razmotrit ćemo suspenziju za USO, kad se Bojana s mora vrati
          Ako može silent ban bila bih zahvalna.Ako ne...zaboravi da sam pominjala.
          Bez šale, imao je kvalifikanta
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Umalo da zaboravim da odigram, nema pozivnice pa potpuno smetnuo s uma

            Comment




            • Comment


              • Pa dobro kada se obrije i malo ulicka najlepši je u toj generaciji
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Niko ne prepisuje većina vas je bila za javno tipovanje baš iz tog razloga

                  Comment


                  • Lepo je imati potrebu razlikovati se od drugih, ali je jako bitan tajming te potrebe.
                    Maro tankujemo za US open
                    Last edited by Dekson; 15-08-17, 10:37.
                    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Niko ne prepisuje većina vas je bila za javno tipovanje baš iz tog razloga
                      Ajde nađi tu osobu kad si toliko ubeđen. Meni je totalno nebitno kakvo će biti tipovanje čak mislim koliko je sigurno tajno glasanje???
                      Ko tvrdi da će taj kome se šalju glasovi sve pošteno uraditi?
                      U takvom sistemu bi svako mogao naći razlog za varanje...

                      Comment


                      • Crni Jubankse sta ucini

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                          Crni Jubankse sta ucini
                          Pa i ti si baš našao koga ćeš izabrati

                          Comment


                          • Zaboravio da odigram i ostao mi samo on i Verdasco a kada oce da krene naopako izgubio i on

                            Comment


                            • Originally posted by Dekson View Post
                              Lepo je imati potrebu razlikovati se od drugih, ali je jako bitan tajming te potrebe.
                              Maro tankujemo za US open
                              Tankujemo za 2018. jer skoro ništa ne branimo a ostali imaju poprilično
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                                Zaboravio da odigram i ostao mi samo on i Verdasco a kada oce da krene naopako izgubio i on
                                Eee onda nisi imao izbora

                                Comment

                                Working...
                                X