Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Svi mi refleksno pogledamo poruku iznad naše, i onda naravno vidimo tip...
    E sad' ima nas koji baš zato igramo drugačije ali ima i onih koji mahinalno prepišu ili su i sami već namerili da tipuju istog igrača.
    Naravno ima i onih koji to namerno rade ( mada što kažeš) ne shvatam onda koja je poenta njihovog igranja ove igrice
    Bar da rezervu promene.
    Nauka je odigrati tj.odlučiti na koga odigrati ( npr. danas ) između Miše Zvereva i Verdaska...
    Ili se odlučiti između dva igrača sa kvotom oko 1. tipa igrati Pera ili Gaskea.
    Pa ok, ali kad uđeš na tu temu, valjda si već odlučila na koga ideš?
    E sad ok, druga je stvar ako jednostavno neko ne voli da igra što i većina, tj. voli da kontrira i to im daje još veću čar igranja.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Comment


    • E upravo to Papi, kako mogu da se radujem prolasku, kad je sa mnom proslo jos 99% igraca, zato nadjem drugi pik, i navijam protiv Gaskea, sto danas nije dalo rezultata.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ovde često ljudi prozivaju da se prepisuje jer je tipovanje javno... Mene baš interesuje da li ima ovde onih koji stvarno prepišu? Ja na primer pogledam šta su drugi tipovali tek kad upišem svoj tip...
        Iako ne vidim razlog što bi oni koji prepisuju igrali, ali eto možda nekad stvarno se i sazna da li ima takvih...
        I da meni je najžešća glupost ( a neki ovde to rade)okriviti ljude da prepisuju pošto je puno njih tipovalo na jednog istog... Pa ako je neko očigledan favorit pa makar izgubio , što ne bi moglo da se desi da većina odigra na njega?

        Comment


        • imate li kakvu tehniku za popunjavanje tabela, da isprobate u Sinsinatiju

          Comment


          • Ja licno ne mislim da ima takvih, salio sam se sa sminkom zbog prethodnog turnira. Dao sam samo svoje razloge zasto ne mogu da odigram i ja taj pik, nije mi zanimljivo jednostavno.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zero View Post
              Ja licno ne mislim da ima takvih, salio sam se sa sminkom zbog prethodnog turnira. Dao sam samo svoje razloge zasto ne mogu da odigram i ja taj pik, nije mi zanimljivo jednostavno.
              Ja sam znao da promenim tip ako vidim da ih puno ide na tog mog, ali to se u nekim slučajevima posle baš loše završilo. Tako da je bolje izabrati i onda posle šta bude da bude...

              Comment


              • Pa za ove tipove kao Gaske nije potrebno prepisivanje da ga skoro svi odigramo. Igra protiv kvalifikanta a drugo kolo protiv Nadala - dovoljno da se svi zalete na njega.

                Originally posted by Marija81 View Post
                Nauka je odigrati tj.odlučiti na koga odigrati ( npr. danas ) između Miše Zvereva i Verdaska...
                Zašto sad da se igraju takvi mečevi kad ima lakših
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Zarkov View Post
                  Pa za ove tipove kao Gaske nije potrebno prepisivanje da ga skoro svi odigramo. Igra protiv kvalifikanta a drugo kolo protiv Nadala - dovoljno da se svi zalete na njega.



                  Zašto sad da se igraju takvi mečevi kad ima lakših

                  Zato što Mara uvek igra drugačije od drugih
                  Edit: Auuuu Maro , paa šta mi je trebalo da spominjem rizik i tebe
                  Last edited by NEMANJA97; 14-08-17, 18:52.

                  Comment


                  • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                    Zato što Mara uvek igra drugačije od drugih
                    Edit: Auuuu Maro , paa šta mi je trebalo da spominjem rizik i tebe
                    Meni Sinsinati kao Novaku nikada ne odgovara
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • To je nasa Mara

                      Comment


                      • Shminka iskrene čestitke
                        1. Andrey Rublev
                        2. Thanasi Kokkinakis
                        3. Alexander Zverev
                        4. Ernesto Escobedo

                        Renesansa tenisa u 2016 godini.

                        Comment


                        • Originally posted by Zarkov View Post
                          Pa za ove tipove kao Gaske nije potrebno prepisivanje da ga skoro svi odigramo. Igra protiv kvalifikanta a drugo kolo protiv Nadala - dovoljno da se svi zalete na njega.



                          Zašto sad da se igraju takvi mečevi kad ima lakših
                          To sam i ja mislila
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Prepisao sam mozda 2 puta do sada od kada se igra ova igra(evo vec 3 godine skoro), i oba puta sam ispao. Od tada vise ne gledam tudje tipove, vec tipujem na neki osecaj. Mislim da su to gluposti sto pricate da se vrsi prepisivanje, logican je izbor danas bio Gaske.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Hahahha, na kraju spadoh i ja na Gaskea, Monfa se povukao
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Ajde bre šta se pravdate... prepisuje i igra ko kako hoće... tako će biti dokle god su ovakva pravila, znači zauvek... tako da ko hoće igra, ko neće ne igra.. i to je to otprilike.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X