Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista, moracu onda da osvojim sve do kraja.

    P.s. Ti treba na kraju da tripujes, imas mnogo practilaca.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Nije do mene, to je popularnost moćnog Smitha

      Comment


      • Po komentarima vidim da vas je shminka izradio nekom promjenom tipa. To je dobra taktika za prepisivače, a mahom su prepisivači prisutni

        Comment


        • Pa kad se zalece da tipuje prvi, a ostali se zalecu da ga prate i tako...

          tt sa A5 u inat Mi6
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Kad vidim ovako da svi odigraju istog igraca, ne bih ga odigrao, pa i da sam video rezultat unapred i znam da ce da dobije.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Da da tako radim i ja..pa onda kad ispadnem brzo u vise turnira zaredom idem i na favorita nekad, cisto da mrdnem sa mrtve tacke, a ne zato sto su svi isli na isti pik.
              I dokle god je tipovanje javno bice ovako.

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Zato ja uvek kontra i na svoj neki osećaj jer mi glupo da prepišem...Ionda ispadam u drugom-trećem kolu
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Stavljajte pikove u spojlere i nemojte viriti

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Stavljajte pikove u spojlere i nemojte viriti
                    Tipuj ti na kraju, to je najsigurnije
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • A i da ne bi menjao pikove

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • A što bi uopšte gledali pikove pre nego što vi tipujete? Pogotovo ako sami priznajete da onda to utiče na vaš tip.

                        Poprilično mi je teško da poverujem da to prepisivanje neko stvarno praktikuje. A ako takvih ima, ne znam ni što igraju onda.

                        Svakako nije neka nauka znati da će skoro svi tipovati onamo đe je kvota 1,10 npr.

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post
                          A što bi uopšte gledali pikove pre nego što vi tipujete? Pogotovo ako sami priznajete da onda to utiče na vaš tip.

                          Poprilično mi je teško da poverujem da to prepisivanje neko stvarno praktikuje. A ako takvih ima, ne znam ni što igraju onda.

                          Svakako nije neka nauka znati da će skoro svi tipovati onamo đe je kvota 1,10 npr.
                          Svi mi refleksno pogledamo poruku iznad naše, i onda naravno vidimo tip...
                          E sad' ima nas koji baš zato igramo drugačije ali ima i onih koji mahinalno prepišu ili su i sami već namerili da tipuju istog igrača.
                          Naravno ima i onih koji to namerno rade ( mada što kažeš) ne shvatam onda koja je poenta njihovog igranja ove igrice
                          Bar da rezervu promene.
                          Nauka je odigrati tj.odlučiti na koga odigrati ( npr. danas ) između Miše Zvereva i Verdaska...
                          Ili se odlučiti između dva igrača sa kvotom oko 1. tipa igrati Pera ili Gaskea.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Kad se čovek dvoumi izmedju dva ili više igrača, sigurno će pogledati i mišljenja drugih, što nekada može biti i kontraproduktivno, ali kad je sve očigledno kao danas onda tu ne preostaje ništa drugo nego ovako skoro pa jednoglasno
                            Last edited by Dekson; 14-08-17, 16:36.
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • Otkad me nema na forumu (SF Wimbledona) shminka ne moze da pogresi(2 titule zaredom je skoro pa dominacija), ni mark it zero i njegov povratak ga nisu poremetili. Moram, da sad kad sam se vratio dodam gas opasno je shminka poceo da igra, sve vreme jurim vrh i taman posle kiksa Bojane na W ga vidim, kao i titulu i na kraju nista od svega. Pocinjem da verujem u ona pitanja Vladanu kad je imao one vizije, kada ga je neko pitao hoce li madrid ikada uzeti suicide.

                              Shminka majstore, svaka cast, 2 titule u nizu, sa ovako predvidjenim situacijama skidam kapu.

                              Ajnstajne moramo da uzmemo dubl, cele godine vodimo!!

                              Comment


                              • Jedan je Gaske

                                Comment

                                Working...
                                X