Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo Madrid mogla bi ti se i Olja pridružit uskoro

    Comment


    • Gledam i ne verujem šta gledam...
      Svaka čast Maslini, ali ove god gubio i od Kačanova i od Bedenea, i od Taro Danijela, na šljaci i sada igra sajajno, ali papa... pihhh..katastrofica

      E kad ne mogu da odbranim fakin 85 poena
      Jedva iščupao ovaj set..sada će valjda još malo prekid...
      Last edited by miloolja; 30-05-17, 20:06.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        Nikad depresivnije nisam usao u forum. Ovo mi je omiljeni turnir i stvarno sam polagao nade u dobar rezultat a ispao u prvom kolu. Kao da sam pregoreo i sad me mrzi i druge teniske tme da komentarisem ili prognoziram rezultate.
        Imaj nade možda ni Bojana ne uspe daleko da dođe

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Nikad depresivnije nisam usao u forum. Ovo mi je omiljeni turnir i stvarno sam polagao nade u dobar rezultat a ispao u prvom kolu. Kao da sam pregoreo i sad me mrzi i druge teniske tme da komentarisem ili prognoziram rezultate.
          Tako sam ja prošle sezone pun elana poslije finala RGa došao na Wimbledon, pa tup, prvo kolo
          1. Andrey Rublev
          2. Thanasi Kokkinakis
          3. Alexander Zverev
          4. Ernesto Escobedo

          Renesansa tenisa u 2016 godini.

          Comment


          • Sta vam je Ramos skrivio pa ga skoro svi odigraste
            >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Što ?
              Gle kad' ispadnem već sutra
              Igraj onda na sigurno

              Comment


              • Niko da kiksne, covece.

                Comment


                • A zasto bi kiksali, covjece? Kako mozes drugima da zelis zlo nije mi jasno
                  sigpic

                  Comment


                  • Konačno se razotkrio. Radi intervjue s njima da bi bolje upoznao neprijatelja.

                    Comment


                    • Agentura i to dupla.

                      Comment


                      • Gledaj Madridisto i uči, prošle godine ispadanje u prvom kolu a ove lagano pređena tri kola

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          A zasto bi kiksali, covjece? Kako mozes drugima da zelis zlo nije mi jasno
                          Opasne stvari bogami, a sve mislila onda sa onom čuvenom tiradom kako treba mudoracija da se menja, a ničim izazvan pri tom, al ajde sve ko velim neki gaf, a ono vidi ti njega... Kažem ja, kad tad se pokaže pravo lice, ne može to doveka da se krije...doduše neko pre, neko posle... da, da...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            A zasto bi kiksali, covjece? Kako mozes drugima da zelis zlo nije mi jasno

                            ??? Dobro je vas dvojica navikao sam na spinovanje, u sad vidim i Olja.

                            Cime sam ja to drugima zeleo zlo. Komentarisem isto kao i Rimu na potpuno isti nacin sam napisao da svi prolaze, a tad sam i ja bio u toj grupi, tako da nisam subjektivan uopste.

                            Plus Vladane ti i Noto pricate o slaboj konkurenciji, a kako je krenulo dve trecine ce "preziveti" prvu polovinu turnira vec 2 takmicenja zaredom, sto je za svaku pohvalu (i od mene, zao mi je sto sam ispao, lagao bih kada bih rekao da nije, ali to nema veze sa dobrim igrama drugih i zasluzenim prolazima)
                            Last edited by colchonero; 31-05-17, 21:53.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Opasne stvari bogami, a sve mislila onda sa onom čuvenom tiradom kako treba mudoracija da se menja, a ničim izazvan pri tom, al ajde sve ko velim neki gaf, a ono vidi ti njega... Kažem ja, kad tad se pokaže pravo lice, ne može to doveka da se krije...doduše neko pre, neko posle... da, da...
                              Ja sam napisao da to treba da bude neko ko je konstantan na PL forumu a neutralan, znaci ne ja i to sam bas, bas naglasio, i ukoliko opet dodje kad tad do konflikta tamo, imacu isto misljenje, a to nicim izazvan, pregoreo mi kompjuter od poruka koje su isle kao na traci, ti nestala, mnogi od nas mislili sa forumu(nije te bilo 2 dana) vecina promenila avatar, opsta konfuzija, svako svakog optuzivao, tako da moj komentar dodje kao sitnica itd

                              A za ostatak komentara, znam da nisi ozbiljna

                              Eeee Olja, francuzi nas unistise na njihovom turniru
                              Last edited by colchonero; 31-05-17, 21:59.

                              Comment


                              • Ne diskutujem s kolaborantima.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X