Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi, samo bez preteranog pametovanja, igrajte igru i neka onaj ko se najbolje prilagodi pravilima pobedi.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • pusti trenutno ambicioznog, ornog i punog poleta madridistu... kada prođe par turnira splasnuće mu i ovaj početni entuzijazam, kao i kod svih nas...dobro, većine sigurno.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Nije fora mijenjati pravila regularno i kad treba, već se to radi revolucijom. Jer naši ljudi imaju dan kad glasaju i opet za iste glasaju, zašto? Pa zato da bi poslije mogli kukakti ako ih ti isti kradu. Tako i mi ovdje, kukamo sad jer sad je fora mijenjati.
        Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

        Comment


        • @ Bojana mislim da imas sanse.Gofan igra dobro. Druga opcija ti je bila sutra Gofan pa onda Raonic.

          @miloolja ? Ja uopste nisam za promenu iz vec navedenih razloga (mislim da je najprestiznija stvar u tenisu uzeti GS pa i treba da je najteze). Cak sam rekao i da mi se svidjaju trenutna pravila i slozio se sa Bojaninim komentarom.

          P.s. Madrilenjo (madrileño) = stanovnik Madrida, Madridjanin
          madridista= navijac Real Madrida

          Pusti me da uzivam bar na pocetku

          Comment


          • Nema potrebe da se menjaju pravila,kome se igra,igrace sa promjenama ili bez njih.
            >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

            Comment


            • Otvoricemo mi drugi suicide u organizaciji #trojice i vi imate priliku da odlucujete o pravilima. Uvijek treba slusati glas naroda, #trojica to znaju. Ali imamo jedan uslov, ukoliko cete da se takmicite u nasoj ligi, u ovoj necete smjeti. Ekskluzivni ugovor ce se potpisivati. Bice i nagrada na kraju sezone, kacketi, majice i sl. sa logom SKa. Simbolicno ali opet da pokazamo koliko nam znacite. Jer vi to zasluzujete. Snaga je u narodu, narod treba da ima vlast i da odlucuje, i vi cete je imati. Hrabro naprijed. Neka se tvoj glas cuje.
              sigpic

              Comment


              • Ne pada nam na pamet da se prodamo za kapu i majicu, živio stari suicid.
                1. Andrey Rublev
                2. Thanasi Kokkinakis
                3. Alexander Zverev
                4. Ernesto Escobedo

                Renesansa tenisa u 2016 godini.

                Comment


                • Gledaj politicke kampanje koja se lansira bazirana na mojem brendu #tripleta. ccc
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Jbg Aki ucio sam od najboleg. Ti ces da nam vodis kampanju, mada mi imamo SK na nasoj strani, realno nolo contendere
                    sigpic

                    Comment


                    • @ Vladan

                      Vladane pa ti si bio prvi igrac Suicidea u jednom trenutku, a sad hoces da ides i da napravis nesto kao FIBA LS u kosarci(kazem ovo jer ne verujem da ce mnogo ljudi koji su dobro rangirani ovde da igra tu tvoju verziju)

                      Comment


                      • Ja sam prvi no1 na kraju sezone, okrenuo igricu pa se povukao, vratio se prosle sezone bez rankinga i opet bio u strogom vrhu, ovo je besmisleno bodovanje, uvijek se moze do polufinala, a samo to je dovoljno u kontinuitetu da budes prvi na kraju

                        Ovo ce biti FIBA LS, igra za kikiriki, ma cak ni za to, mi smo EL
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          @ Vladan

                          Vladane pa ti si bio prvi igrac Suicidea u jednom trenutku, a sad hoces da ides i da napravis nesto kao FIBA LS u kosarci(kazem ovo jer ne verujem da ce mnogo ljudi koji su dobro rangirani ovde da igra tu tvoju verziju)
                          Njegov jedini cilj je da kontrira i nista drugo
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Spremamo jednu predivnu oblandu, filujemo je trenutno, kad bude spremna izlazimo u javnost, a madridisto, samo #trojica da ucestvuju to znaci da trojica od pet najboljih igraca iz lige ucestvuju, samim tim dovoljno. Ali ne brinem ja oko ucesnika, imacemo sigurno one najbolje u ligi, isto kao EL. A licence ce se dijeliti isto.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post

                              @miloolja ? Ja uopste nisam za promenu iz vec navedenih razloga (mislim da je najprestiznija stvar u tenisu uzeti GS pa i treba da je najteze). Cak sam rekao i da mi se svidjaju trenutna pravila i slozio se sa Bojaninim komentarom.

                              P.s. Madrilenjo (madrileño) = stanovnik Madrida, Madridjanin
                              madridista= navijac Real Madrida

                              Pusti me da uzivam bar na pocetku
                              Pazi njega što me ispravlja pa de si mene naš'o
                              Koliko znam ti si Beograđanin, ali navijač Reala, tako da ne znam šta sam pogrešila.

                              Uživaj, naravno, samo sam drugarima rekla ti ne seku odmah krila, a znam da ne menjaš ništa, bar ne tražiš da menjaš, nisi me razumeo, moj komentar se odnosio na to koliko analiziraš, gledaš arhivu,tumačiš, komentarišeš ili bolje reći glasno razmišljaš... što je skorz ok, mislim da niko to još nije radio, ali da su svi imali ambicije, jesu, evo pitaj Velikogajnstajna, taj i dalje na svakom turniru pobeđuje.. mislim kada počne.
                              Inače samo napred možda nas i sve dokusuriš svojim entuzijazmom, ko zna.
                              Last edited by miloolja; 24-01-17, 19:10.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • @madrid

                                Ne osvrći se na ove komentare što te sapliću dok gaziš prema svom prvom GSu.

                                Ti si navijač Nadala? Dakle prefinjen ukus i oko sokolovo te krase. Još nam kaži kakvi su tvoji stavovi glede Saleta Zvereva? Ako su pozitivni, evo ja ti nudim tu čast, da budeš, moj dubl partner.
                                1. Andrey Rublev
                                2. Thanasi Kokkinakis
                                3. Alexander Zverev
                                4. Ernesto Escobedo

                                Renesansa tenisa u 2016 godini.

                                Comment

                                Working...
                                X