Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tacno.
    Ali ove godine ipak mislim da ima sanse da neko uzme titulu zato sto ce biti razlicitih kombinacija ako se predje sutrasnji dan. Sa svajcarske strane zreba od 5 igraca koji imaju sanse za titulu 3 je iskoristilo RF(ti Boris i bice) ja i Bojana Vavrinku, ali ona je odigrala Raonica sa druge strane zreba u 1/4 tako da joj nece biti ista kombinacija kao i meni. Stoga imamo vec 3 razlicite kombinacije. Jos ako ti i Boris(ili ti i bice) drugacije tipujete finalistu sa Nadalove strane zreba to ce biti 5 razlicitih kombinacija, pa valjda ce jedna biti ispravna.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Najgori su slemovi gde su QF u 2 dana, to je strasno tesko pogoditi i osvojiti titulu.
      Svi slemovi su takvi sem W. A koliko znam niko nikada ovde nije pogodio ni jedan slem do kraja - samo smo na W imali jednom ili dva puta pobednika.
      Tako da je trebalo pred ovu sezonu promeniti to pravilo i uvesi ta se kao na W igra samo jedan mec cetvrtfinala - pa bi i dalje bilo tesko za osvojiti ovo, ali ne i nemoguce kao sto je to sada.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Da samo W 2014 je osvojen od kad se igra, video sam sad. Meni licno se svidja sto nije svaki GS kao W jer je jos teze, i izbacuje iz igre za titulu "skupljace" bodova, a ostavlja samo one koji su poceli turnir sa namerom da uzmu titulu, a ne da dodju sto dalje.

        Comment


        • To bas i nije tacno, jer skupljaci bodova mogu fino da prodju - znaju sta hoce i cilj im je da doguraju do polufinala na primer i obicno im to i podje za rukom. Onda ostanu bez opcija i boli ih uvo imaju bodove.
          A oni koji hoce da idu na titulu moraju da igraju riskantnije (znatno) i samim tim su im vece sanse da ispadnu ranije (sto se obicno i desi), tako da kada se turnir zavrsi skoro uvek (u 90% slucajeva) bolje prodju skupljaci bodova.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Pa znam, nisam ja nista lose rekao o toj taktici, koja je potpuno legitimna za dobar plasman na listi. Rekao sam da se takvom igrom ne moze do Slema. E sad je pitanje kome je sta bitnije, lista ili titule (pogotovo GS). Za mene je ipak prestiznije uzeti GS, jer je osvojen samo 1 od kad se igra i to W, a prvi na listi su bili 7 njih. Ali naravno da je lepo i videti svoje ime u TOP10.

            Comment


            • Igramo onako kako smo do sada i igrali, mnogo je zanimljivije i teze.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Jel' postoji neki turnir osim ostala 3 GS da nije osvojen( ne znam gde mogu da nadjem taj podatak) ?

                Comment


                • Udji u arhiv, pa u temu tabele i pogledaj, mislim da je to jedini nacin
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Hvala ti Bojana, nasao sam. Ima 2 turnira osim GS da nikad nisu osvojena i to su upravo 2 turnira koja dolaze uskoro. Roterdam i IW.

                    Comment


                    • Prosle godine sam za celu godinu sakupio bodova koliko za AO ove godine hahahha
                      Inace za titulu ja nemam sanse, jedino ako ambiciozno probam sa goffanom ali to necu tako da cu probati da skupim bodova sto vise.
                      Last edited by bice; 24-01-17, 13:30.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • I to je moja jedina sansa, sutra Raonic, pa Gofan pa Role
                        ali nema sanse, tako da se nadam finalu
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Meni najveci problem pravi predstojece tipovanje, bas zato sto imam izbor, pa moram da biram izmedju Gofana i Dimitrova. Posle (ako preguram ovo kolo) sigurno biram RF u 1/2 (ako Nadal prodje zato sto ga vidim kao osvajaca, a ako izgubi od Raonica zato sto necu imati kog drugog). Ufffff danas je 50-50. Idem sad na trening pa cu posle da razmislim i da donesem odluku.

                          Comment


                          • Skupljanje bodova je legitimna taktika. Ona se drukcim bodovanjem moze obeshrabriti, ali se nismo uspjjeli dogovoriti oko toga.

                            Mimo toga postoje dvije nelogicnosti.

                            Prvo, AO, RG and USO imaju 12 kola. Dvanaest pogodaka je potrebno za pobjedu. IW i Miami imaju 11 kola. Dok Uimbldon ima samo 10. Ostali turniri imaju po 7 kola. I pored toga sva cetiri slema nose po 2000 poena a IW i Miami 1000 kao ostali mastersi. Dok Roterdam i Dubai nose 500 bodova. Broj bodova pobjednika bi morao odrazavati broj igranih kola.

                            Drugo, svaki pogodak na WTF nosi 100 poena, polufinale 400 a finale 500. Na AO, finale nosi samo 400 poena, polufinale 350. Jedno 1/4 finale 290 a drugo 250 itd. To su ocigledne nelogicnosti.
                            Last edited by NI; 24-01-17, 14:08.

                            Comment


                            • Ja sam vas lepo pitala, da li zelite da menjamo pravila i koja, niko se ziv nije javio, tako da nastavljamo sa istim pravilima
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Pitala je Bojana dva puta, na kraju prošle sezone i pred početak ove.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X