Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da da, to mozes...
    Sve sto je sutra na programu, a bilo je danas i nije ni pocelo, mozes da igras.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Jedno pitanje me kopka, nisam se do sada susretao sa time. U mom slučaju imam Gofana od danas nezavršenog i tipovao sam Tomića za sutra, ako obojica dobiju da li se sme koristiti za dalje jedan od njih ili ne?

      Comment


      • @shminka i p4p1: igrali ste u rezervama na Karlovića i Goffina. Zar je to valjano, budući da su obojica u gornjem dijelu ždrijeba koji je trebao biti odigran jučer? Danas bismo trebali igrati samo donji dio ždrijeba. Il se varam?

        @Lord Aleksa: mislim da ne. Zašto bi mogao? Jedan je u jednom a drugi u drugom dijelu ždrijeba.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Ne bi trebalo da mogu, po nekoj zdravoj logici ... ali posto ovde uglavnom vlada bolesna logika, onda verovatno i mogu.
          Jer smo mi vec igrali meceve prvog kola ove "donje" polovine juce, tako da je idiotski igrati meceve istog kola, iste polovine dva dana za redom.
          Da ne govorimo koliko to olaksava suicide. Potrosis, dva pika u donjem delu, u prvom kolu, a gore ti ostane prakticno neodigrano drugo kolo....
          Nije nikakva bolesna logika kad su bukvalno svi mečevi prebačeni za naredni dan. Nije igrica kriva što je kiša zeznula program

          Comment


          • Nema to nikakve veze s kišom. Treba da se biraju parovi koji su bili predviđeni za taj dan. Ovako ispada baš onako kako je Sandu rekao. To pravilo treba mijenjati ako uopšte i postoji.

            Rudolf, nažalost možeš birati sve što se igra taj dan a da nije počelo

            Comment


            • Meni je cak u glavi da smo mi to pravilo imali ranije, ali smo u jednom trenutku prestali da ga postujemo.
              U svakom slucaju na kraju godine cemo menjati pravila, tako da cemo i ovo promeniti ili dodati.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Nema to nikakve veze s kišom. Treba da se biraju parovi koji su bili predviđeni za taj dan. Ovako ispada baš onako kako je Sandu rekao. To pravilo treba mijenjati ako uopšte i postoji.

                Rudolf, nažalost možeš birati sve što se igra taj dan a da nije počelo
                Kako nema nikakve veze sa kišom? Pa da kiše nije bilo ne bi se mečevi pomerili pa bi onda i tipovali mečeve koji su bili predviđeni za danas

                Comment


                • Lepo nema veze sa kisom.
                  Jer je nelogicno da igras (da uzmemo primer) danas meceve prvog kola donje polovine zreba, pa onda u koliko prodjes sutra igras isto meceve prvog kola donje polovine zreba koji nisu ni poceli prvi dan kada je trebalo da budu odigrani. I zato sto su pomereni za sutra oni budu u opticaju i sutra za igru. A po pravilu bi tada trebali da se igraju mecevi drugog kola gornje polovine. I onda dobijamo paradoks u igri, da igrac koji je na primer prosao prvo, pa potom i drugo kolo ima pred trece kolo potrosena tri pika prvog kola (jedan iz gornje a dva iz donje polovine zreba), a jedan iskoriscen pik iz donje polovine iz drugog kola (znaci gornja polovina mu ostaje netaknuta u drugom kolu).
                  Nadam se NEMANJA97, da kontas sta ti pisem.
                  Po pravilu se u ponedeljak igra prvo kolo gornje polovine, utorak prvo kolo donje polovine, sreda drugo kolo gornje polovine, cetvrtak drugo kolo donje polovine .... i sve tako po redu... I nema nikakve veze sa kisom. Jer u koliko su odredjeni mecevi pomereni zbog bilo kakvog prekida za naredni dan, a igrac ove nase igrice je vec pogodio mec predvidjen za taj dan iz te polovine zreba on sutradan ne bi smeo da ima meceve iz prethodnog dana kao opciju, vec samo meceve narednog kola predvidjene za taj dan.
                  Drago mi je ako sam uspeo da ti pojasnim malo.
                  Last edited by Sandugp; 30-06-16, 10:02.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Teta Olja, mijenjaj zamjenu. I ja sam se vodio logikom da mora danas biti na rasporedu jer je 2 kolo, pogrešna mi logika

                    Comment


                    • Ne igra Niče danas? Jaooo losa mi konekcija preko fona..a ko igra po danasnjem programu?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Berdih, Agut?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ni Berdych nije danas

                          http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/schedule/

                          Comment


                          • hahahahahahaha, ma dobro, Troicki sigurno nece da preda
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Lepo nema veze sa kisom.
                              Jer je nelogicno da igras (da uzmemo primer) danas meceve prvog kola donje polovine zreba, pa onda u koliko prodjes sutra igras isto meceve prvog kola donje polovine zreba koji nisu ni poceli prvi dan kada je trebalo da budu odigrani. I zato sto su pomereni za sutra oni budu u opticaju i sutra za igru. A po pravilu bi tada trebali da se igraju mecevi drugog kola gornje polovine. I onda dobijamo paradoks u igri, da igrac koji je na primer prosao prvo, pa potom i drugo kolo ima pred trece kolo potrosena tri pika prvog kola (jedan iz gornje a dva iz donje polovine zreba), a jedan iskoriscen pik iz donje polovine iz drugog kola (znaci gornja polovina mu ostaje netaknuta u drugom kolu).
                              Nadam se NEMANJA97, da kontas sta ti pisem.
                              Po pravilu se u ponedeljak igra prvo kolo gornje polovine, utorak prvo kolo donje polovine, sreda drugo kolo gornje polovine, cetvrtak drugo kolo donje polovine .... i sve tako po redu... I nema nikakve veze sa kisom. Jer u koliko su odredjeni mecevi pomereni zbog bilo kakvog prekida za naredni dan, a igrac ove nase igrice je vec pogodio mec predvidjen za taj dan iz te polovine zreba on sutradan ne bi smeo da ima meceve iz prethodnog dana kao opciju, vec samo meceve narednog kola predvidjene za taj dan.
                              Drago mi je ako sam uspeo da ti pojasnim malo.
                              Hahahaha pa naravno da sve kontam i nisi mi morao objašnjavati kad se koji meč igra jer dugo pratim tenis. Samo nisam ovde tako dugo aktivan. Ti kažeš nije logično pa kad bi radili kako treba , a mečevi se debelo ispomerali tek tad bi se pogubili kako šta i gde. Ipak treba poštovati raspored.

                              Comment


                              • Totalno je nerezonski da se tipuje za parove koji su odlozeni za sutra zbog kise i uostalom zasto to pravilo postoji odnosno zasto je to dozvoljeno i cemu ono doprinosi...
                                Last edited by miloolja; 30-06-16, 11:14.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X